איך לתחזק את המחשב לאחר פרמוט - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לתחזק את המחשב לאחר פרמוט

shay1231

Recommended Posts

ציטוט של About:blank

למה אתה חושב שהבעיה ב-SSD?

בכל מקרה, אתה יכול לשכפל את תוכן הכונן לכונן קשיח ואחר כך בחזרה ל-SSD.

רק שאחרי השכפול מהקשיח בחזרה ל-SSD טני ממליץ לבדוק את הגאומטריה של המחיצות.

כי בדקתי כמעט כל אופציה אחרת, וכו, ובעיה בזכרונות זה לא נראה לי. ואני לא חושב שאני יכול לסמוך במאה אחוז על בדיקת הכוננים הקשיחים שתוכנה כזו או אחרת אומרת לי אלא אם כן אתה יודע לומר לי אחרת. 
ומה זה אומר הגיאומטריה של המחיצות אם תוכל להסביר לי בקצרה למה לקרוא כאלה דברים באנגלית קצת קשה לי.
שאלה אחרונה, האם אני יכול להתקין על חיצוני? יכול לפתור לי קצת מהכאב ראש. 
או לחלופין, איך אוכל להעביר את המידע שיש ב מבלי לעשות זאת ישירות על כונן הקשיח הרגיל אלא לפתוח מחיצה חדשה מתוכו ואליו להעביר את כל המידע שיש ב . נגיד אם יש לי כונן קשיח של 1 tb ורוצה לפתוח מחיצה של 200 gb ועל זה לשים את המידע שיש ב יחד עם מערכת ההפעלה. אפשרי?  
תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא כל כך פשוט לשכפל כונן למחיצה. בעידן ה-UEFI כונן המערכת מחולק לשלוש מחיצות בעצמו.

אתה יכול לחלק את הקשיח למחיצות ולנסות, אבל זה לא בטוח יצליח (ובהתאם לתוכנה שבה תשתמש גם לא בטוח אפשרי).

אתה יכול להתקין את המערכת על כונן חיצוני אבל זה פחות מומלץ.

גאומטרטה של המחיצות פירושה שהמידע יושב כמו שצריך בכונן. יש נבדל בין כונן לכונן קשיח. בקישור שנתתי מוסבר איך למצוא את הערך שאתה צריך לחלק ב-4096. אם התוצאה היא מספר שלם, הכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלקן אולי אפילו רובן מאפשרות לבחור את המחיצה כיעד לשחזור, אבל אז יש את עניין מיקום המחיצה על הדיסק. היא צריכה להיות הראשונה וכאמור גיבוי כונן המערכת מכיל בעצמו מחיצות וכאן עלולות להיווצר בעיות בשחזור לתוך מחיצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

חזרתי על מנת לעדכן ועל הדרך גם לנסות למצוא פתרון לבעיה. אז אני אחרי החלפת ל חדש ועדיין אותה בעיה. בדקתי גם את הזכרונות באמצעות הבדיקה הבאה וגם זה לא עזר כי הזכרונות נמצאו תקינים.  מה שמשאיר אותי עם האופציה של החשד בספק בעיקר ואולי גם בלוח האם. מישהו מנוסה שיכול לומר לי אם החשדות שלי נכונות? פסלתי את אופציית המעבד כי לפי מה שהבנתי הסיכוי שהוא הגורם לבעיה שואף לאפס. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...