עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

momi2004

SSD נדפק האם להביא את כל המחשב לאייבורי?

Recommended Posts

מחשב נייח שנרכש לפי מפרט מותאם באייבורי. לדעתי ה נדפק ולא עובד (בדקנו בשני מחשבים). האם צריך להביא את כל המחשב הנייח לאייבורי בשביל שירות או שמספיק להם רק ה SSD?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

את זה אני יודע לעשות. אני רוצה לדעת אם אני יכול להגיע כבר ביום ראשון על הבוקר עם ה או עם כל המחשב. החנות לא ממש תענה בשישי שבת נכון?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם וידאת שהSSD תקול והוא באחריות, לא רואה סיבה להביא את כל המחשב.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לחלופין אם נרכש מחשב שלם - אין סיבה לא לתת לחנות לממש את האחריות שמגיעה לצרכן, על כל היחידה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של QttP

כן, היו לי מקרים כאלה בעבר הרחוק.

טוב, מה שהיה היה.

היום לא שישי ולא שבת.

היה אפשר להתקשר ולברר,

וחס וחלילה גם לעדכן מה אמרו או בכלל מה קורה.

הכל טוב ויפה, אממה ?

לחנות יש שיקולים / נהלים שלה.

בשביל זה כדאי לברר.

בסך הכל שיחה ....

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של momi2004

מחשב נייח שנרכש לפי מפרט מותאם באייבורי. לדעתי ה SSD נדפק ולא עובד (בדקנו בשני מחשבים). האם צריך להביא את כל המחשב הנייח לאייבורי בשביל שירות או שמספיק להם רק ה SSD?

אם כל המחשב נרכש מאייבורי כפי שרשמת ניתן לתת להם את כל המחשב לבדיקה ללא עלות.

במידה ורק ה- נרכש מאייבורי יש לפרק את החלק מהמחשב ולהעביר להם רק את החלק לבדיקה.

הייתה לי סוגיה דומה(בשבוע האחרון) , חשדתי שספק הכח שרכשתי מאייבורי התקלקל ושאלתי את המעבדה אם צריך לפרק את הספק מהמחשב (המחשב לא נקנה מאייבורי) .

הם ענו שמאחר ולא כל המחשב נקנה דרכם יש לפרק את הספק מהמחשב או לחלופין להכניס את כל המחשב לבדיקה בעלות של 130 שח.

בברכה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close