וירוס פרוקסי - בעיה ופיתרונה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וירוס פרוקסי - בעיה ופיתרונה

הגיימר

Recommended Posts

טוב , אז רציתי לכתוב פוסט קצר בשביל מי שיסבול מהבעיה הזו כמוני ...

בזמן האחרון האינטרנט אצלי התנהל מוזר... מדי פעם האינטרנט האט בקצב קיצוני ... ובחלק מהאתרים קיבלתי הודעה " החיבור עבר איפוס " ולפעמים כל אתר שאליו נכנסתי עשה הודעת שגיאה שכזו ... 

אז בהתחלה חשבתי שהבעיה באינטרנט וביצעתי איפוס.. וכיבוי.. והדלקה.. בלופ .. אבל זה לא עזר ,

ואז ניסתי להחליף חיבור  וגם לא עזר  ... אז ביצעתי סריקה עם האנטי וירוס של ESET  והוא לא מצא כלום ... אז ההיתי בטוח שזה בעיה בדריוור כלשהו וביצעתי הסרה והתקנה מחדש .. אבל - שום דבר לא עזר 

בסוף כשנכנסתי להגדרות האינטרנט ראיתי שהפרוקסי מוגדר על כתובת משונה http://127.0.0.1:8080  וכשאני משנה את את ההגדרה ל " מצא הגדרות פרוקסי באופן אוטומטי " ההגדרות סירבו להשתנות ...

רק אז הבנתי שכנראה מדובר בווירוס ... 

כלומר כל כך סמכתי על האנטי וירוס שיעצור כל מתקפה שלא חשבתי בכלל שמקור הבעיה הוא בווירוס ... וחשבתי שזה נובע מ1001 סיבות אבל לא זו , רק אחרי שבמקרה שמתי לב שכשאני משנה הגדרות ההגדרות לא משתנות הבנתי שזה וירוס...

בעזרת חיפוש קצר באינטרנט של הכתובת של הוירוס פרוקסי הבנתי מה הבעיה   והתקנתי תוכנת Malwarebytes שניקתה את הוירוס ...

---

מה שאני בא לומר בפוסט הזה הוא לא מדריך איך לטפל בוירוסים - את זה רוב משתמשי האתר יודעים מצוין - אלא אף פעם לא לצאת מנקודת הנחה שאם יש לי תוכנת הגנה- אנטי וירוס אז אני מוגן...  תמיד לחשוש !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של הגיימר

והתקנתי תוכנת Malwarebytes שניקתה את הוירוס .

אני השתמשתי ב Malwarebytes וזה לא ש Malwarebytes יותר טובה מ ESET, אלא שיש דברים שב ESET אתה יכול לעשות ושב Malwarebytes אי אפשר לעשות וכן להפך

אני אישית לא סומך על שום אנטי וירוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...