עכבר ללא אינפרה אדום - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר ללא אינפרה אדום

danezeq

Recommended Posts

היי כולם/ן.

יש לי ילד קטן שלא מפסיק לקחת את העכבר ולכוון את האור האדום לעיניים.

אני יודע שיש עכברים שלא עושים שימוש בטכנולוגיה הזאת, יש המלצה לעכבר כזה? איך נקראת הטכנולוגיה הזו?

המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

עכבר RAPOO מודל 1070  משתמש באור בלתי נראה. כ 50 שקל.

זה עדיין אור .לך תדע מה ההשפעות שלו, אם בכלל.

ציטוט של danezeq

אז יש רק אור אדום ולייזר? כלומר כל עכבר מזיק לילדים סקרנים?

לא.

מסתבר שיש עוד כמה סוגים.

מה מידת זמינותם / כדאיות שימוש ומחיר ?  :nixweiss:

https://en.wikipedia.org/wiki/Computer_mouse

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

אתה מתכוון לעכבר ג'ולה ,

כדור שמסתובב בתוך העכבר - תצתרך לפרוץ לאיזה מוזיאון.  :)

תמיד יש Trackball, שלדעתי הוא אופציה מומלצת מעוד סיבות (ארגונומיה).

האור האדום הוא בסך הכל נורת LED. אין כאן סכנה ישירה לעיניים.

עכבר מודרני לא משתמש בתאורה נראית כלשהי וסביר להניח שזה יפתור את הבעיה כי הגירוי (האור) שכנראה גורם לילד להתעסק עם העכבר יעלם.

הלייזר שמשמש בעכברים הוא מסוג Class 1 ואינו מסוכן לאדם. לא הייתי ממליץ להסתכל עליו ישירות לזמן ממושך באופן חוזר ונשנה, אבל אין פה סכנה מוחשית מיידית.

אם מדובר בעכבר אז אפשר ברוב המקרים לכבות אותו כשהוא לא בשימוש דרך מתג בתחתית שלו.

ואם שום דבר מהנ"ל לא נראה/לא אפשרי, תמיד אפשר לקנות רכזת עם מפסק כללי או מפסק לכל שקע ולכבות את השקע שאליו מחובר העכבר בזמן שהוא לא בשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

תמיד יש Trackball, שלדעתי הוא אופציה מומלצת מעוד סיבות (ארגונומיה).

האור האדום הוא בסך הכל נורת LED. אין כאן סכנה ישירה לעיניים.

עכבר לייזר מודרני לא משתמש בתאורה נראית כלשהי וסביר להניח שזה יפתור את הבעיה כי הגירוי (האור) שכנראה גורם לילד להתעסק עם העכבר יעלם.

הלייזר שמשמש בעכברים הוא מסוג Class 1 ואינו מסוכן לאדם. לא הייתי ממליץ להסתכל עליו ישירות לזמן ממושך באופן חוזר ונשנה, אבל אין פה סכנה מוחשית מיידית.

אם מדובר בעכבר אלחוטי אז אפשר ברוב המקרים לכבות אותו כשהוא לא בשימוש דרך מתג בתחתית שלו.

ואם שום דבר מהנ"ל לא נראה/לא אפשרי, תמיד אפשר לקנות רכזת USB עם מפסק כללי או מפסק לכל שקע ולכבות את השקע שאליו מחובר העכבר בזמן שהוא לא בשימוש.

תודה. אין משמעות לכיבוי העכבר כי הוא מדליק אותו בחזרה, וגם הוא מגיע כשאני לא שם לב להסתכל על העכבר.

מה שכן, כל עכבר שאין לו אור, יבטל כמו שאמרת את הגירוי. כזה אני מחפש. עכבר ללא האור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב העכברים היום משתמשים במנגנון ללא תאורה נראית לעין.

המלצה על דגם ספציפי קשה מאוד לתת כי זה תלוי בהעדפות (מבנה, עיצוב, אלחוטי/חוטי וכו') של כל משתמש ובתקציב.

אני אישית אוהב את הדגם M500 אם רוצים עכבר חוטי או את M705 אם רוצים עכבר , אבל יש זולים (כמו מה שהמליץ Ivan באחת התגובות למעלה)/יקרים יותר, בסיסיים או עם כל מיני גימיקים ופיצ'רים, ככה שבאמת לא חסר מבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק למען הסדר הטוב, חשוב להדגיש שעכבר הוא ציוד בטוח לשימוש. גם אם הילד יסתכל על נורת הלד או לתוך עינית מנגנון העקיבה, לא יקרה כלום.

אני מסכים שעדיף לא לשבת כל היום ולהסתכל לתוך העינית, אבל זה לא שצריך לנקוט אמצעי זהירות מיוחדים לשימוש בעכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...