הנתון הזה תקין או שזה טעות באתר ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנתון הזה תקין או שזה טעות באתר ?

iveco

Recommended Posts

https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-i5-9400-vs-AMD-Ryzen-5-3600/3414vs3481

אני צריך מחשב לריבוי משימות עריכה וידאו , תוכנות , הרבה דפדפנים ברקע הרבה תוכנות ברקע פחות משחקים .

זה נכון להגיד שמשחקים זה אינטל ועריכה וריבוי משימות זה יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי קישור לאתר שהבאת ממנו את הטעות" עם או בלי מרכאות.

ציטוט של iveco

אני צריך מחשב לריבוי משימות עריכה וידאו

אם תפרת תוכנות, רזולוציות, תקציב, או בקיצור שאלון,

יהיה אפשרי להתיחס ...   ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחי נהרס המחשב אז נתתי לו את שלי i3 3220 המטרה שלי להוציא כמה שפחות כסף אבל כל חישוב שאני עושה יוצא לי הרבה , בהתחלה חשבתי לעשות שידרוג עד 1000 שקל אם אני לוקח את האתלון 200GE עם לוח תואם ו 16GB אני מגיע ל 700 שקל הבעיה שהשידרוג הזה יהיה במקרה הטוב מקביל למעבד שנתתי לאחי .

אני יכול טיפה לשדרג ל r3 1200 ולהגיע ל 760 שקל ( אני יודע זה בלי כרטיס מסך ) שזה כבר שידרוג משמעותי ביחס ל 3220 , אם אני משדרג עוד לאינטל i3 9100f אני מגיע ל 910 שקל וכו' מעדיף להיות באיזור 1000 שקל , הבעיה שאני רוצה לערוך סירטונים ולהשתמש במעבד לריבוי משימות כמו מלא דפדפנים ברקע + וכו' ויש לי הרגשה שה 9100f לא יהיה ממש מיועד לזה וכאן מגיע הבום הרציני כי השידרוג הבא יכול להיות רק i5 9400 או r5 2600 או r5 3600 וזה כבר יקר משמעותית 1370 שקל בהנחה ואני לוקח את ה r5 3600 שזה גם עם יחסית מקוצץ 16 גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון גם 16GB לא ממש מספיק לי אני צריך מינימום 32GB הדפדפן אוכל את הזיכרון בקלות שלא נדבר על תוכנת עריכה ברקע ... נראה לי שבסוף אני אגיע בקלות ל 2K ש"ח , במחשב הקודם היה לי 14GB ובקלות הגעתי ל 12 בלי להתאמץ , הרכבתי לי מחשב חלופי מחלקים שמצאתי E6600 עם 4GB זיכרון והמעבד חלש מדי זיכרון תוך שניה מתמלא מחשב נתקע מזל שיש לי 128GB של פטריוט מזיז אותו איכשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק משחקים ככה שזה לא הכי רלוונטי יש לי כרטיס מסך HD5670 , 210GT כמה כרטיסים בסיגנון הזה

מארז גנריק פשוט , ספק כח HEC 420W ועוד ספק EZ COOL 450W 

DDR3 סטיק אחד של 4G ועוד סטיק של 2 גיגה , כונן קשיח 128GB , וכונן קשיח רגיל 500GB של תושיבא ככה בגדול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...