כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך

GALAI30

Recommended Posts

@Jabberwock די מגוחך וקצת מעליב- להביא תוצאה של משחק אחד בלתי מייצג כדי לדחוף מוצר ספציפי שעדין לא קיים בכלל..
הפער בין 2060 ל-5700 עומד על 0% בגרסאות צד שלישי של 2060 הרגיל שיש בהמוניהם ובמבצעים גדולים כאן ועכשיו בכל השוק. עם גרסאות מותאמות של 5700 הפער יהיה כנראה סביבות 3-5%. רחוק מאוד מאוד מה-26% שמוצגים בגרף דמיקולו שהבאת.

2060 הוא הכרטיס המשתלם כרגע ולא 5700. אולי אולי עוד חודש כשיהיו ממנו יחידות זמינות בגרסאות כרטיסים ראויים. מה שיש כרגע, כאמור, הוא מפוח שלא כדי לגעת בו. להמתין זו עצה טובה אבל לעוות את המציאות סביב גרף אחד מוציא את מי שרושם זאת כלא רציני בעליל.

ולעניין- 2060 או 5700 ייתן לך %40 או 50% שיפור ממוצע בביצועים, תלוי אם יש לך את גרסת 3GB או 6GB של 1060. 
אם זה שווה? זה כבר תלוי בך..

relative-performance_1920-1080.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

די מגוחך וקצת מעליב- להביא תוצאה של משחק אחד בלתי מייצג כדי לדחוף מוצר ספציפי שעדין לא קיים בכלל..

קודם כל כדאי להפחית בהתבטאויות הנחרצות ולא להיות דרמטי כל כך.

זה שבמשחק הספציפי הזה הכרטיס נותן ביצועים עדיפים - זה בונוס עבורי ואולי גם יהיה עבורו.

וזה שהכרטיס מוביל ב-4 או 5 האחוזים האלה, רק מחזק את מה שרשמתי ולכן לא הופך אותי לשקרן.

תוספת 2GB - גם בונוס. וכמובן שכמו שרשמתי, אמרתי לו לחכות לקירור צד שלישי ולא המפוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה והיית רושם שמדובר במשחק אחד שחשוב לך אישית + כל מה שרשמת אחרי לא הייתי כה נחרץ.
באופן שבו הדברים נרשמו זה נטו להמליץ ולדחוף מוצר שעשוי לא להיות מתאים אך ורק מתוך שיקולים אישיים, אנוכיים, שלך עצמך ומבלי לציין זאת עוד לפני שבכלל בררת אם זה רלוונטי.
את המילה "שקרן" לא אני רשמתי אלה אתה 🙃 (לנסות להציג 26% בתור 5%..) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

באופן שבו הדברים נרשמו זה נטו להמליץ ולדחוף מוצר שעשוי לא להיות מתאים אך ורק מתוך שיקולים אישיים, אנוכיים, שלך עצמך ומבלי לציין זאת עוד לפני שבכלל בררת אם זה רלוונטי.

אתה מדבר שטויות וגם דוחף רעל במשפטים שלך, אז כל הכבוד.

5% שיפור ביצועים זה כבר טוב. אז תפסיק לבלבל תמוח.

ציטוט של omertgm

את המילה "שקרן" לא אני רשמתי אלה אתה 🙃 (לנסות להציג 26% בתור 5%..) 

ציטוט של omertgm

הפער בין 2060 ל-5700 עומד על 0% בגרסאות צד שלישי של 2060 הרגיל שיש בהמוניהם ובמבצעים גדולים כאן ועכשיו בכל השוק.

רגע, סתרת את עצמך? 😁

זה 5% או 0% ? או שזה כבר לא כל כך משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אתה מדבר שטויות וגם דוחף רעל במשפטים שלך, אז כל הכבוד.

5% שיפור ביצועים זה כבר טוב. אז תפסיק לבלבל תמוח.

רגע, סתרת את עצמך? 😁

זה 5% או 0% ? או שזה כבר לא כל כך משנה?

משנה ותלוי על אילו גרסאות מסתכלים- רפרנס או צד שלישי. אני בטוח שאתה מכיר שגרסאות צד שלישי רבות מגיעות מראש עם OC נותנות כמה אחוזים יותר ויכולות OC בנוסף. נכון?

%5 אחוז יותר בביצועים זה נחמד, אבל ממש לא 26% שהם סיפור אחר לגמרי. בגלל שזה רק 5% ומתוך ניסיון, מסתבר, לשכנע בצורה לא אובייקטיבית הרבה יותר נוח להציג רק את מה שמתאים. אבל אפשר להביא גרף מאותו אתר שמראה ש-2060 מהיר ב 10-25%, תלוי במשחק, ולהשתמש באותו טיעון שאולי גם לו המשחק הזה חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...