החזר מס לשכיר במחיר שפוי??!! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החזר מס לשכיר במחיר שפוי??!!

רבי דוב

Recommended Posts

היי, 

עבדתי בשנתיים האחרונות בחלקי משרה, כאשר ע"פ חישוב פשוט מגיע לי החזר ממס הכנסה בגובה של כ-6000 ש"ח

אממה, חיפשתי באינטרנט חברות שמתמחות בהחזר מס, וכולם גובות עמלות מטורפות!!!! של כ-50 % מגובה התיק.

גם חברת פינאפ, שמתהדרת בטיקט חברתי וזול, גובה על סכום הנ"ל כ-1200 ש"ח עמלה!!

אשמח לקבל מידע על רו"ח /אתר שמסייע בהגשת הבקשה במחיר שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה חיפשת. בשנים קודמות התקשרו אליי חברות רבות מהסוג הזה. היקרות רצו עמלה של כ25%, הזולות בין 15% ל20%. רואי חשבון יכולים להסתפק גם בפחות. (לא, לא יכול לתת המלצה ספציפית).

אם המצב שלך לא מסובך מידי, ויש בידיך את כל טפסי 106 הרלוונטיים, אתה יכול גם להגיש עצמאית. עשיתי זאת פעמיים בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נניח לרגע שאתה באמת לקוח מרוצה ולא סתם מפרסם שלהם...:rolleyes:

תוכל להסביר ולפרט איזה בדיוק שירות הם העניקו לך תמורת אותם 145 שקלים? מה היה החלק שלך בתהליך, מה היה החלק שלהם? וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדבר עם אבא/אמא, חבר, אח, אחות עצמאיים שיבקשו מהרואה חשבון שלהם לעשות את זה. ככה תקבל מחיר יותר טוב ושרות טוב, בלי אחוזים, מחיר לתאום מס פשוט הוא בין 600-1500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

מחיר לתאום מס פשוט הוא בין 600-1500 ש"ח

הערה קטנונית אחת - קוראים לזה "בקשת החזר מס", או בשם יותר מדויק "הגשת דו"ח מס שנתי" (שאחריו מס הכנסה עושה חישוב מחדש וברוב המקרים נותן החזר). "תאום מס" הוא משהו שעושים מול מס הכנסה לפני שהמס מנוכה (כלומר לפני שנת המס או במהלכה) - לפי צפי הכנסות מס הכנסה נותן אישור למעסיקים לנכות לפי תעריף מיוחד ולא התעריף הרגיל/מקסימלי. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הכוונה גימלה .

עקרונית כן , מעשית אם לא הייתה שום בעיה או חריגה אז כנראה לא יהיה החזר מס.

אם אתה עובד קבוע באותו מקום כדאי לבדוק עם מחלקת שכר . יכול להיות שאם היו כמה חודשים עם שכר גבוה מאוד וכמה עם שכר נמוך יחסית והיה שוני במדרגות המס בין המשכורות אז אולי יש מתחבא שם הפרש קטן. 

אני חושב שגם אם היה כמה שנות עבודה עם שכר שונה בצורה משמעותית אז  יש מצב להחזר מס.

השאלה שבאמת מעניינת היא האם אפשר לקבל החזר מס אם היו לך 4 שנים ( נגיד סטודנט ) עם שכר נמוך ואז  3 שנים עם שכר גבוה ( מקצוע טוב) 

הכוונה היא לקבל החזר על ה 3 שבהן אולי שילמת הרבה.

אבל אני לא מתמצא בתחום , זה רק כל מיני דברים שאני חושב שאני זוכר ששמעתי. יכול להיות שאת חלקם דימיינתי . 

לדעתי אתה יכול לקבל את התשובות ישירות מרשות המיסים , עניין של ליפול על אדם סבלני שמוכן לענות על השאלות אבל כדאי להגיע מוכן .

או לחלופין , בשביל  לחסוך לעצמך את הזמן , הטרחה ההתעסקות במשהו שאולי אתה לא מצליח להבין בו לעומק - לשלם  לבעל מקצוע מהתחום .

אני ללא השכלה או מקצוע בתחום וכל מה שאני אומר זה בערבון מוגבל ודורש בדיקה נוספת מול גורם מקצועי. 

שורה תחתונה , אם שילמת הרבה מיסים , חפש  תמצא דרך לקבל חלק מהם חזרה.

כנראה הרבה דימיינתי :

https://www.paamonim.org/he/איך-לקבל-כסף-חזרה-ממס-הכנסה/

אין משהו רב שנתי  זה רק על חוסר התאמות בשנה ספציפית. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

כנראה הרבה דימיינתי :

https://www.paamonim.org/he/איך-לקבל-כסף-חזרה-ממס-הכנסה/

אין משהו רב שנתי  זה רק על חוסר התאמות בשנה ספציפית. 

יותר נראה שפשוט לא קראת בעיון. ידוע וכתוב שם מפורשות שאפשר להגיש דו"חות מס (ולקבל החזרים אם מגיעים) עד 6 שנים אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

יותר נראה שפשוט לא קראת בעיון. ידוע וכתוב שם מפורשות שאפשר להגיש דו"חות מס (ולקבל החזרים אם מגיעים) עד 6 שנים אחורה.

מה שאתה אומר אינו קשור למה שאני כתבתי . 

10. האם אפשר לקזז סכומים בין שנות מס שונות?

חישוב חבות המס הינו שנתי ומבוסס על הכנסה ממשכורת, הכנסות עבודה או חליפיהן והכנסות אחרות שהתקבלו באותה שנה, ולכן לא ניתן להעביר הכנסות בין שנות המס השונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...