גיטרה חשמלית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיטרה חשמלית

Yotam Holtzman

Recommended Posts

אני גיטריסט מתחיל אבל אני די יודע לנגן ואני רוצה לקנות את הגיטרה החשמלית הראשונה שלי (יש לי כבר אקוסטית) אבל יש כלכך הרבה דגמים ואני לא כלכך מבין בזה אני מחפש צליל כבד אבל חלק טיפה כמו של david gilmour.

ממה שהבנתי עד עכשיו אני צריך לקנות גיטרה של fender, 

אבל אני אשמח לקבל עזרה ממישהו שמבין בזה.

תודה לכל מי שעוזר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לא מבין בזה בשיט.

אבל.....

תתחיל לכתת רגליים בחנויות לכלי נגינה

ותשמע מה יש למוכרים שם להגיד בנושא.

ככל שתשמע יותר, תוכל לגבש דיעה מה נכון

ומה סתם חירטוטים.

זה בלי קשר ומבלי להוריד את מה שיאמרו כאן,

אם יאמרו .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטריק בבחירת גיטרה חשמלית זה לדעת איזה איכות פיק אפים תקבל.

גוף הגיטרה והמיתרים הם פרט זניח כשזה מגיע לאיכות וסוג הסאונג. 

כמו במוצרים אלקטרוניים רבים, יש פיקאפים יחסים זולים שמגיעים מסין בהשראת פיקאפים יקרים משמעותית.

צריך לרדוף אחרי הגיטרות הספציפיות שמכילות את אותם סטים של פיקאפים.

לגבי ידית, גשר צף, ושאר דברים שנפוצים לגיטרות חשמליות, לדעתי אפשר לוותר בשלב הראשון.

לגבי מגבר, המבחר בלתי נגמר. לי יצא לפני כמה שנים לקנות מגבר מנורה עם צליל חמים באיזור 800 שקלים, משהו V5, כבר לא זוכר לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מבחר רב הזולות רובם מיוצרות באותו מפעל שמייצר עבור עצמו והמותגים שניקרה CORT

גיטרה קונים להרבה זמן היותר טובות זה פנדר מקסקנית ואמריקאית  telecaster  ו  stratocaster

הם שונות באופי אחת מהשניה ההבדל בן המקסיקנית לאמרקאית זה להערכתי הזמן שמקדישים לסט אפ במיפעל לפני האריזה ועוד דברים נוספים

סט אפ טוב עולה בארץ סביב 200 שח ממליץ על הרצל רז

יש גם גיבסון  les paul ו SG

תנגן תשמע תרגיש אל תמהר לקנות תרגיש את הצאוור הכפתורים השריגים המשקל הנוחות והכל בעצם שים לב גם לזמזום מהמייתרים בנגינה חזקה וקרובה לשריגים כדי לאפשר אקשן נמוך מיתרים קרובים לשריגים לנגינה מהירה או פחות נמוך לצליל עשיר יותר...

יש גם גרטש GILD איבנז  ו שכטר  מפתיעות מאוד

בנוסף לפנדר יש המותג המוזל סקויר ולגיבסון יש את אפיפון 

לתקציב נמוך

לגבי מגבר ממליץ  מאוד לשמוע לפני שקונים

קניה מהנה וחיפוש מהנה אל תמהר שב ונגן בחנויות תקשיב תרגיש ותהנה שאלה של טעם בצליל בנוחות בהכל.

פנדר וגיבסון  ( לא אפיפון וסקוויר) יהיו לרוב סחירות אם תרצה למכור ביד 2 יותר מאחרות.

קנה ביבואן מסודר עם אחריות טובה כמו כלי זמר וגם ככה תהיה בטוח שאתה קונה גיטרה מקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...