[נפתר] לוח מבוסס x99, מסכים כחולים כתוצאה מדרייבר RST - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[נפתר] לוח מבוסס x99, מסכים כחולים כתוצאה מדרייבר RST

ClassMulder

Recommended Posts

שלום!

לאחרונה חזרה לי בעיה שקשורה לדרייברים של Intel(R) 9 Series Chipset Family SATA AHCI Controller

כאשר אני מתקין או מעדכן את הדרייברים האלה שתואמים לערכת השבבים שלי, מותקן קובץ בשם IASTOR.SYS שהוא דרייבר של אינטל שקשור ל- RAPID STORAGE TECHNOLOGY. אותם עבדו זמן מה בלי בעיה, אבל לאחרונה, אולי בגלל עדכונים של עשרף חזרו לעשות מסכים כחולים.

יש לי (סוג של) פיתרון עובד - להחליף את הדרייבר המדובר במנהל ההתקנים בדרייבר גנרי של מיקרוסופט. מן הסתם זה מוריד ביצועים ויכולות. האם מישהו/י נתקל/ה בזה ויש לו/ה רעיונות איך לתקן את המצב? חשבתי להחליף ל-RAID בביוס, אבל אני לא בטוח אם זה לא יגרום לי מסכים כחולים בחלונות בגלל השינוי, או שיתקין את אותם בעייתיים.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק אתה מצפה מRST שחסר לך? זה לא שיהיה שינוי משמעותי.

הדרייבר הזה ידוע דרעק אחד גדול. אני עבדתי עם מחשבים תעשייתים, לפני כמה שנים, וזה תמיד היה כאב ראש אחד גדול איתו ב WES.

החלפה ל RAID פשוט תחילף לRAID. זה לא יפתור כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדקתי את מהירות הקריאה והכתיבה ל- בשני המחשבים שלי עם הדרייבר הגנרי של וינדוס ועם הדרייבר של - RST. הדרייבר הגנרי של וינדוס נתן לי תוצאה יותר טובה ולכן נשארתי איתו ואני כבר לא מתקין את הדרייבר של אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בנוגע לדרייבר מהדיסק התקנה? או דרייבר מהאתר של יצרן הלוח? תנסה מס' גרסאות עד שתיפול על אחת טובה.
*בין אם הוא כולל או לא כולל פנאל ניהול אין לדבר השפעה על ביצועי ההתקן. הביצועים נקבעים בהתאם לתאימותו לחומרה~מערכת הפעלה\באגים(יש גרסאות זהות שאחת מכילה את ההרחבות ואחרת שללא, ושם האמן לי שהשינויים מינוריים)
רק למען הסר ספק, הבקר מוגדר בביוס AHCI? מערכת ההפעלה שהותקנה עליו הותקנה שהבקר היה על AHCI?

פתרונות קצה הם לשחזר את המערכת לפני עדכונה או לפרמט לבילד נקי ועדכני מהאתר של מיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

ומה בנוגע לדרייבר מהדיסק התקנה? או דרייבר מהאתר של יצרן הלוח? תנסה מס' גרסאות עד שתיפול על אחת טובה.
*בין אם הוא כולל או לא כולל פנאל ניהול אין לדבר השפעה על ביצועי ההתקן. הביצועים נקבעים בהתאם לתאימותו לחומרה~מערכת הפעלה\באגים(יש גרסאות זהות שאחת מכילה את ההרחבות ואחרת שללא, ושם האמן לי שהשינויים מינוריים)
רק למען הסר ספק, הבקר מוגדר בביוס AHCI? מערכת ההפעלה שהותקנה עליו הותקנה שהבקר היה על AHCI?

פתרונות קצה הם לשחזר את המערכת לפני עדכונה או לפרמט לבילד נקי ועדכני מהאתר של מיקרוסופט

דרייבר מאתר היצרן (כבר אין דיסקים, וגם אם יש, אין כונן תקליטורים יותר..) עושה אותו הדבר. ניסיתי גרסאות אחרות של הדרייבר, וכנראה שערכת השבבים הזו לא מזוהה בכל דרייבר RST. הבקר מוגדר AHCI. מערכת ההפעלה (חלונות עשר) הייתה מוגדרת AHCI.

לא מעוניין להתקין נקי/מחדש. אם אין פתרון אחר אשאר עם דרייבר של . פשוט הייתי מעדיף להשתמש בדרייבר ייעודי במידת האפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם עדכון אחרון. בגלל הבעיה הזאת, ובעיות אחרות שקשורות להתקנת תוכנות אדובי, בסוף התקנתי את מערכת ההפעלה מחדש, לאחר שינוי ל-RAID בביוס. בינתיים הכול עובד סבבה. אעדכן אם יהיה שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...