מחפש sweetspot לכ.מסך + מסך ב3000 שח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש sweetspot לכ.מסך + מסך ב3000 שח

ronen7777

Recommended Posts

היי

אני רוצה לקנות כרטיס מסך ומסך קעור לגיימינג, התקציב כמו שאמרתי 3000 שח, אז עשיתי קצת חיפושים

מצאתי מסך ב2006 שח MSI Optix MAG27CQ ‏27 ‏אינטש

2560X1440, 144hz, 1ms, המפרט נראה לי טוב,

וכרטיס מסך gigabyte GeForce® GTX 1660 OC 6G הכי זול שמצאתי 1069 שח

אני חורג קצת מהתקציב, ברור שהייתי מעדיף גירסת Ti אבל בשביל זה אצטרך למצוא מסך יותר זול.

מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מממ, עבור 144HZ עם 1440P אתה צריך כרטיס מסך בלפחות 3000 שח. ורק אז תתחיל לחשוב על לקנות מסך. כדי גם שיהייה לך מעבד חזק שעבר OC יפה עם לפחות 6 ועדיף מאוד 8 ליבות. פחות מ-4.5GHZ לא יספיק.
זו מערכת של 8000-10000 שח בכיף אלה אם אתה מוכן להתפשר ממש על ההגדרות ומשחק רק בכותרים ישנים\בעלי דרישות נמוכות סגנון e-sport

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ronen7777

נו אז מה אתה אומר ?

נראה לי קצת גבולי אולי, אבל זה סביר, מקסימום אוריד quality ?

על 1440p 144Hz לא תיהיה לך ברירה אלא לרדת ככל שתרצה יותר FPS, לגבי כמה לרדת בהגדרות זה תלוי בך ובמשחק.

ציטוט של djelectric

title._TTD_.png

141._TTD_.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תגדיל את התקציב ל 4000 ש"ח המשימה הופכת הרבה יותר פשוטה.

לא יודע אם זה המסך האידאלי  אבל  כגישה עקרונית - אל תתפשר על מסך , עדיף להתפשר על כרטיס מסך.

זה בגלל שלדעתי מסך זה אחד החלקים שאנשים מחליפים בתדירות הכי נמוכה.

אני באופן אישי לא בטוח שהמעבר מ FHD ל QHD הוא כל כך מורגש במשחקים אלא רק במשימות אחרות ,

האם יצא לך  בכלל  לעבוד  עם מסך כזה ולראות אם הוא מצדיק את ההשקעה ?

לגבי כרטיס מסך , גם אם רוב הזמן המשחקים שלך יעבדו נגיד ב 60 FPS בממוצע,  זה אומר שתוכל להנות במידה בסיסית מכך שיש לו רענון של למעלה מ 60.

בעתיד תחליף כרטיס מסך ותוכל להנות יותר.

בהמשך למה שאמרתי קודם , מבחינת מה שמשתלם, עדיף להיות במצב שאתה צריך לשדרג רק חלק אחד ולא שניים  אז אם אתה מתפשר על מסך , תהפוך את התקציב ל 2000 לכרטיס מסך ו 1000 למסך ( FHD, 24",144hz  , יש כמה אופציות ב 900-1100  ש"ח ) 

כמובן שאם אתה נשאר ב 1000 ש"ח לכרטיס מסך אז תצטרך להפעיל את המשחקים בהגדרות medium בערך בשביל לשחק בQHD .

מבחינת כרטיס מסך, 1070 נמכר יד 2 ב 700 בערך  והוא שווה כח ל1660TI. זאת עסקה משתלמת  יותר מ 1660 ב 1000 .

1660TI ב 1300 ש"ח בארץ זה קצת צורם ,

הקישור שניתן למעלה אך אינו עובד  הוא למבצע שבדיוק נגמר ל 2060 ב 1300 ש"ח ( מאמזון אבל עם אחריות בינ"ל) 

קח בחשבון שבחו"ל גם צריך לנקות מהמדפים את ה 2070  אז אפשר להאמין שהוא ירד גם ל 1600-1700 ש"ח כולל מעמ ומשלוח לארץ  אבל צריך להיות עם היד על הדופק ועם  סבלנות .

נ.ב. , ברכישה בארץ יש אפשרות ל עד 12 תשלומים ללא ריבית  כמעט בכל מקום  .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה ירדתי מה144hz, אקח 60, כבר אמרתי את זה, אתם לא קוראים ?

לגבי איזה מסך לקנות אולי אפתח דיון חדש בפורום של המסכים

השאלה היא האם הכרטיס הזה ב1000 שח (1660) יספיק ל27 אינץ QHD

רעיון נחמד היד 2, אחשוב על זה.

מסך 24 קטן מדי, והדרישה היא שיהיה מסך קעור, וההמלצה לפי מה שהבנתי היא לא לקנות 27 FHD

אין הרבה מסכים 27 אינץ QHD קעורים, הכי זול שמצאתי זה 2000 שח, אז זה לא משאיר לי הרבה ברירה לגבי הכרטיס מסך, 

אם זה לא מתאים אפילו ל 60hz אולי באמת אחפש יד 2, אבל לא ממש התייחסתם ל 60hz רק אמרתם שזה לא מתאים ל144.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1660 יספיק בחלק מהמשחקים, באחרים תצטרך להתפשר על הגדרות. זה כרטיס גבולי ל- 1440P עם 60HZ.

אם לא מפריע לך להתפשר (הגדרות מדיום) בחלק מהמשחקים והמסך מאוד חשוב לך הייתי הולך על זה. להשקיע פחות בכרטיס מסך בשלב זה.
אם יד2 זו אופציה חפש 1080/VEGA64/1070TI שאולי יהיו בטווח המחירים שלך. הם יתנו 60HZ כמעט בכל כותר על הגדרות מקסימליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב מה שכתבתי למעלה היית  זה מידע ונתונים שהיית יכול למצוא לבד ברשת.

שורה אחת היא דעתי המהותית ואחזור עליה :

כגישה עקרונית - אל תתפשר על מסך.

אם אתה רוצה לקנות כרטיס מסויים , חפש מבחן או 2 או 3 שלו ברשת ותראה איך הוא עובד ברזולוציות השונות במשחקים שאתה אוהב.

אם אתה חייב רק בעברית :

https://hwzone.co.il/main-computers/כרטיס-מסך-inno3d-gtx-1660-ti-6gb-בביקורת-turing-רזה-במחיר-מרשי/2/

אין פה את ה 1660 אבל הוא בערך באמצע בין 1060 ל 1070 .  

זה באנגלית אבל אם סיכומים מאוד נוחים 

https://www.techpowerup.com/review/msi-geforce-gtx-1660-gaming-x/

ציטוט של ronen7777

וההמלצה לפי מה שהבנתי היא לא לקנות 27 FHD

כל אחד ממליץ לפי ראות עניו , לדעתי, למשחקים  גם ב 27  עדיף FHD עם 144( 120 הרץ גם מספיק ) על פני QHD עם 60 הרץ.

אבל לפני שאתה מתברבר על כל זה, איזה מסך יש בשוק שהוא 27 QHD קעור עם 60 הרץ וכמה הוא עולה ? אני לא מצאתי אף אחד בפחות מהמסך שהצעת בראש. ( לא שחיפשתי יסודי , 2 דקות בזאפ ) 

מה שמחזיר אותי באופן קצת נקרסיסטי להמלצתי  בתחילת התגובה  הנוכחית שלי . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא נגיד שזה לא רק למשחקים, בוא נגדיר שהמסך צריך להיות טוב over-all

לא יודע למה יש לי משהו פסיכולוגי נגד 27 אינץ בFHD

יש מסך סמסונג לבן שאולי עולה טיפה יותר מ2000 שח, אבל הוא 4MS לאומת 1MS של , ולא בטוח שהוא יכול להתכוונן כמו הMSI, בקיצור לא משנה, גם אם אקנה את ה144hz אני לא חייב לנצל אותו,

בכל אופן

נגיד ואני כן מעלה את התקציב, שמתי לב שיש כרטיס Gigabyte Vega56 8G שעולה פחות מ 1660Ti ועושה רושם שהוא לא פחות טוב ממנו,

אני מפספס פה משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...