השקה מפתיעה, מחיר מפתיע: ה-Xiaomi Mi A3 הגיע לארץ - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקה מפתיעה, מחיר מפתיע: ה-Xiaomi Mi A3 הגיע לארץ

yonatan.mendelson

Recommended Posts

GSM Arena פרסמו היום את הסקירה שלהם. המכשיר נחמד, אבל עם כמה חסרונות בולטים, ועיקרם השמנוך למסך ברזולוציית 720p בתצורת PenTile שבעייתית במיוחד לקריאת טקסטים, במיוחד ברזולוציה הזו. מסך דומה ל S3. בשורה התחתונה הייתי מעדיף A50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

בשורה התחתונה הייתי מעדיף Samsung A50

🤔בשורה התחתונה הוא לא שווה את המחיר והוא עולה 943ש"ח בייבוא מקביל(שאגב אאל"ט עדיין מאבדים גם את העברית אחרי איפוס של המכשיר) או 1140ש"ח יבואן רשמי ולא חסר פראיירים שרק מתחלפים ולא מבינים שישלמו גם יותר(אישית אני מכיר כאלו שרכשו ב1300ש"ח+ רק בגלל שזה של בלי הבנה מההיצע שיש בשוק🤦‍♂️).

בזמן שיש גם את Xiaomi Redmi Note 7 128GB ב755ש"ח(ההפרש לעומת הA50 הוא 188ש"ח או 385ש"ח).

וככל שעולים במחיר עם הפרשים לא גדולים ביחס לA50 יש אפשרויות עדיפות בהרבה.

Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T דגם ה64GB עולה 1195ש"ח או ה128GB ב1255ש"ח.

חזק יותר מהK20 / Mi 9T יש את הXiaomi Pocophone F1 שקדם לו 64GB ב1081ש"ח ו128GB ב1318ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, ברוב המכשירים של שיאומי והזולים בפרט אין , (מתוך אלו שהזכרת: Note 7, Pocophone) ולמי שעשוי להשתמש בתחבורה ציבורית זה Deal Breaker לדעתי. 

שנית, באופן אישי אני לא מחשיב את מכשירי MIUI של שיאומי בכלל, לדעתי הם לא באים בחשבון. כל שכן כשיש במחיר דומה מכשיר של סמסונג, או למשל. 

שלישית, לדעתי המתחרה הקרוב יותר של המכשיר הזה הוא A40 שלא משווק בארץ, רק חבל שהוא עם בינונית וגוף פלסטיק. זו הסיבה שכנראה אפנה לנוקיה בפעם הבאה שארכוש מכשיר ביניים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xiaomi Mi 8 128GB ב1330ש"ח ולו יש שבב מסך ומצלמה טובים יותר משל הPocophone F1 וגם ביצועים עדיפים על הK20 / Mi 9(ויש גם את K20 Pro שחזק יותר ולא נמכר בארץ עדיין).

ואין מכשיר

ציטוט של nachum37

במחיר דומה מכשיר של סמסונג

שייתן את אותה רמת ביצועים של Xiaomi Mi 8 באותו המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...