כרטיס מסך הפסיק לעבוד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך הפסיק לעבוד

Roeebaeloha

Recommended Posts

אהלן חברים,
יש ברשותי כרטיס GTX980 של שמשרת אותי כבר מאז שהתחיל להימכר, עד עכשיו לא היו איתו בכלל בעיות..
שבוע שעבר השארתי את המחשב כל השבוע פועל כדי לבצע העלאה גדולה לרשת, אחרי שהתהליך נגמר המחשב היה קצת איטי כזה אז כיביתי אותו ולמחרת הדלקתי אותו והכל היה בסדר גמור
הבעיות התחילו כשניסיתי להיכנס למשחק והכרטיס מסך התחיל להתאמץ המסך ניהיה שחור וכאילו איבד קשר לכרטיס (התחיל לדפדף בין האינפוטים כדי למצוא חיבור פעיל אבל ללא הצלחה)
הדלקתי את המחשב מחדש והבעיה חזרה שוב (משחק->מסך שחור->דפדוף->כישלון->כיבוי) אחרי הפעם השניה המחשב לא ביצע BOOT יותר כשהמסך היה מחובר לכרטיס, ניסיתי לחבר גם וגם DP ולא עזר..
כשאני מחבר את המסך ללוח אם הכל עובד בסדר אבל כשהוא מחובר לכרטיס המחשב לא עושה בוט, מה הבעיה ואיך אני יכול לפתור אותה?

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל היית צריך להיזהר כבר בתסמינים הראשונים. מקווה בשבילך שהכרטיס מסך לא נשרף.

כעיקרון זה לא מסובך, אחרי זמן מסויים המשחה התרמית בין הקירור לצ'יפ יכולה להתייבש.

מה שעושים זה לפתוח את הכרטיס, לנקות עם נוזל בעל אלכוהול את המשחה הישנה ולמרוח משחה חדשה.

אבל יכול להיות שזה כבר מאוחר מדי כי כנראה הכרטיס נשרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שמספידים פה רכיבים ופותחים של כרטיס מסך הייתי מנסה לברר לעומק את מקור הבעיה. יכול להיות שהבעיה גם בלוח אם או אפילו בזיכרונות או בספק הכוח כאמור.

תעשה את זה על ידי ניסוי וטעיה. דבר ראשון, חבר את המחשב עם סטיק זיכרון בודד, ספק כוח, מעבד (וקירור כמובן) וכונן ראשי שעליו מותקנת מערכת ההפעלה. תראה אם המחשב עולה, ואם כן אז תוסיף בכל פעם רכיב אחד למערכת ושוב תבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של --- The King ---

לפני שמספידים פה רכיבים ופותחים קירור של כרטיס מסך הייתי מנסה לברר לעומק את מקור הבעיה. יכול להיות שהבעיה גם בלוח אם או אפילו בזיכרונות או בספק הכוח כאמור.

תעשה את זה על ידי ניסוי וטעיה. דבר ראשון, חבר את המחשב עם סטיק זיכרון בודד, ספק כוח, מעבד (וקירור כמובן) וכונן אחסון ראשי שעליו מותקנת מערכת ההפעלה. תראה אם המחשב עולה, ואם כן אז תוסיף בכל פעם רכיב אחד למערכת ושוב תבדוק.

עשיתי את כל זה והכל עובד אחלה, כשאני מחבר את הכרטיס מסך ניראה שהכל עובד רגיל אבל אחרי כמה שניות בדסקטופ המחשב עושה של ניתוק (כמו הוצאת דוק) ואז המסך נהיה שחור עד שאני מדליק את המחשב וחוזר ככה..
החלפתי לכרטיס מסך את המשחה הטרמית בתקווה שזה יעזור אך לא שינה כלום.. 
הגיע הזמן להיפרד מהכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנזרק לפח אפשרי לנסות את טריק ניקוי המגעים עם מחק,
או אפילו את טריק הטוסטר אובן. לחמם מראש טוסטר אובן לטמפרטורה מקסימלית או לפחות 180 מעלות

אחרי שהוא חם להפעיל טיימר בטלפון ולהכניס ללא יותר מ-2 דקות.
כמובן כל זה יעשה לאחר הסרת כל הפלסטיקה ומאווררים, את הכרטיס אתה משכיב על הגוף על ודואג שהמגעים לא נוגעים ברשת או בכל דבר, שיהיו באוויר.
נותן לו להתקרר, אפשר להשתמש במאורר\פן להאיץ את הפעולה היות והגוף יהיה רותח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

או אפילו את טריק הטוסטר אובן. לחמם מראש טוסטר אובן לטמפרטורה מקסימלית או לפחות 180 מעלות

אחרי שהוא חם להפעיל טיימר בטלפון ולהכניס ללא יותר מ-2 דקות.
כמובן כל זה יעשה לאחר הסרת כל הפלסטיקה ומאווררים, את הכרטיס אתה משכיב על הגוף קירור על רשת ודואג שהמגעים לא נוגעים ברשת או בכל דבר, שיהיו באוויר.

מעניין, מה ההגיון בניסוי? לשרוף אבק או מעכבים אחרים שנצטברו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...