איזה זכרון מתאים ללוח אם שלי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה זכרון מתאים ללוח אם שלי

Omri Salem

Recommended Posts

הייי. 

אני רוצה לשפר את המחשב שלי בעקרון השימוש של המחשב בעקר לאחסון אבל אני משחק בו 2 משחקיי רשת

והם DOTA 2 ו CS:GO שני המשחקים לא כלכך רציניים אבל עדיין בזמן האחרון המחשב שאיתי מעל 5 שנים מתחיל להראות סימני זקנה.

בכל מקרה צירפתי תמונה של המפרט והייתי שמח לדעת מה הייתם משפרים קודם, בעקרון מה שהומלץ לי זה אם יש מישהו שיודע להגיד לי שזה יתאים ללוח אם והאם באמת כדאי לקנות דווקא אני אשמח.

תמונה של המפרט שלי מצורפת

מחשב1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל ביצועים במשחקים, דבר ראשון כדאי להחליף כ. מסך. לאחר מכן להוסיף זיכרון אם יש מקום בלוח. ורק לאחר מכן

אבל מאחר וזיכרון שתוסיף למחשב הנוכחי, לא יוכל לשרת אותך במידה ותקנה מחשב חדש (מכיוון שזה ddr3), אז אולי הייתי מדלג על עניין הוספת הזיכרון, אלא אם יש חריצים פנויים בלוח ותוכל רק להוסיף ולא להחליף ואם זה לא יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

בשביל ביצועים במשחקים, דבר ראשון כדאי להחליף כ. מסך. לאחר מכן להוסיף זיכרון אם יש מקום בלוח. ורק לאחר מכן SSD

אבל מאחר וזיכרון שתוסיף למחשב הנוכחי, לא יוכל לשרת אותך במידה ותקנה מחשב חדש (מכיוון שזה ddr3), אז אולי הייתי מדלג על עניין הוספת הזיכרון, אלא אם יש חריצים פנויים בלוח ותוכל רק להוסיף ולא להחליף ואם זה לא יקר.

סבבה בעקרון יש לי עוד 2 מקומות לזכרון בלוח אמ שלי כרגע לא יודע אם זה יעזור,

בקשר לכ.מסך ולזכרון אם צריך החלפה או הוספה 

הייתי שמח להמלצות שמתאימות ללוח אם שלי לא מגביל בסכום כספי אבל כמובן שאני לא רוצה להוציא כסף שאני לא זקוק לו כמו שאמרתי השימוש היחידי שלי במחשב זה גלישה באינטרנט וDOTA 2  CSGO ששניהם משחקים לא כלכך כבדים במונחים של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

כרטיס מסך - החלפה:

https://www.tms.co.il/n1030d52gl

או

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=AF1030-2048D5L2

זיכרון תבדוק מה הדגם שיש לך כרגע, ותוסיף עוד סטיק או 2 מאותו דגם בדיוק.

איך לבדוק מה הדגם המדוייק של הכ.זכרון?

אפשר או מייל שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Omri Salem

איך לבדוק מה הדגם המדוייק של הכ.זכרון?

אפשר פייסבוק או מייל שלך?

אם אין לך חשבונית או משהו אז צריכה להיות עליהם מדבקה עם הדגם. תסתכל פיזית.

אתה יכול גם לקנות זיכרונות באותה מהירות שיש לך (ועדיף גם באותם תזמונים). אבל הכי טוב, אם תמצא בדיוק את אותו הדגם. זה יבטיח שהם יעבדו, וגם שסוג אחד לא "יאט" את השני. 

ואני פה אז אין לך צורך בפייסבוק או מייל שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

לא יודע כמה הייתי ממהר להחליף HD 6870 ב-GT 1030. מדובר למעשה אפילו בשנמוך לא קטן

דיברתי כרגע עם TMS לגביי הזכרון הוא אמר שאין להשיג כזה יותר הם ממש ישנים,
אני ממש מתלבט לגבי השדרוג או קניית מחשב חדש.

אשמח לשמוע את דעתכם כמובן מזכיר שאין לי צורך באיזה מחשב גיימינג מטורף אבל אני כן רוצה שהמשחקים שציינתי יעבדו בו חלק.

במידה ואתם ממליצים לקנות מחשב חדש אשמח להצעות שיענו לדרישה הבתאם לא מגביל תקציבית רק שימושית :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...