מחשב כבה פתאום ללא הודעה מוקדמת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב כבה פתאום ללא הודעה מוקדמת

ron56

Recommended Posts

מחשב נייח 8300 כבה פתאום לא בזמנים קבועים. עשיתי בדיקות שונות זה לא התוכנה וזה לא או דיסק  ה SS

נראה לי שאולי זה הספק כח.לפני הכיבוי הוא עובד באופן מואץ ואז המחשב כבה. לפעמים גם יש לי מסך לבן פתאום ואז המחשב כבה . אני לא מצליח למצוא ספק מתאים לHP/ בחברה אמרו לי שאנסה למצוא בחוץ כי אצלם זה מאוד יקר.

ספקים רגילים לא מתאימים

אשמח לעזרה

IMG_6481.JPG

IMG_6480.JPG

IMG_6479.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הבעיה שלך היא בספק אבל אם אתה חושד בו ורוצה לבצע בדיקה אולי עם ספק של מחשב אחר אתה יכול לנסות מתאם כזה 

https://www.ebay.com/itm/30cm-24-Pin-to-6-Pin-Power-Supply-Adapter-Cable-for-HP-Elite-8100-8200-8300-800G/143332853787?hash=item215f4dc81b:g:pWIAAOSwEtRdMWRg

זה גם מאפשר לך להשאיל ספק רגיל ממחשב אחר בעלות נמוכה וגם יאפשר לך ( אם זאת הבעיה )  לשים במחשב ספק רגיל וזול יותר.

אם אתה מתעקש על רכישה של ספק מקורי , אז קיימת זמינות גבוהה של משומשים  מאיביי .

סייג - לא יצא לי לבדוק את המתאם הספציפי הזה מהמוכר הזה אבל יצא לי להעזר במתאמים בסגנון זה לתחנות עבודה של HP .

בסוף היום  זאת סתם שמוקיות של היצרנים שמחווטים בכוונה בשונה מהסטנדרט הנפוץ ( והם תמיד יטענו שזה בשביל להגן על הצרכן מזיוף וכו' אבל זאת סתם חזירות שבעיקר דופקת את הארגונים הגדולים שלא יעזו להעזר במתאם שכזה ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם לדעתך יש מצב שאולי המעבד מתחמם למרות שבתוכנה זה לא מראה. אולי לשים משחה טרמית. מלבד זאת זה או הספק או אולי משהו בלוח.

טכנאי לא הצליח להגיע למסקנות 

אם כלום לא יצליח כנראה שאחליף מחשב . המחשב ממש מצוין עד שהוא כבה אחרי שעה שעתים של עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, המעבד לא מתחמם אם התוכנה זיהתה את הטמפרטורה אז לא.

איפסת את הביוס?

תנסה לאפס, צריך להיות שתי פינים לייד הסוללה שבלוח. תקצר ביניהם.

כרגע תעבוד רק ב-safe mode לבדוק אם המחשב יציב בלי צד שלישי.

כניסה ל-safe mode ----> בשורת חיפוש תקליד msconfig בלשונית boot תבחר safe mode ותאשר להתחיל מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח או הספק לא תקינים.

הייתי שוקל במצב שלך להקדים את הקנייה של מערכת מחשב חדשה.

גם אם תתקן סביר שעוד חלקים יתחילו לקרוס בגלל הגיל של המחשב.

אם אתה בראש של מערכות מחשב של מותגים. יש פה מערכת של DELL מבוסס i7 ב-2500ש'.

אוליי יעניין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...