מחיר מעודכן ומשוגע: כונן SSD של אינטל בנפח 2 טרה-בייט בפחות מ-800 שקלים - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר מעודכן ומשוגע: כונן SSD של אינטל בנפח 2 טרה-בייט בפחות מ-800 שקלים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

זה דגם ותיק שלא חסרות עליו ביקורות ברשת, הוא אמין אבל בעל זכרונות מסוג שמספר הכתיבות המקסימלי שלהם נמוך. הביצועים סבירים בשימושים רגילים אבל נמוכים למדי בשימוש כבד שטוחן את הכונן. הסיכום הוא שבמחיר הנכון זה כונן בסדר לשימוש ביתי, לא הייתי ממליץ עליו לעבודה מקצועית, עריכת וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אך אני לא ממש מתחבר ל- הזה של . אני למעשה בדיוק לפני יומיים קיבלתי מאמאזון את ה-SSD הזה - FORCE SERIES MP510 1920GB, שלדעתי הוא הרבה יותר עדיף מה-660P של אינטל, כן, ה-MP510 יותר יקר, הוא עלה לי 300 דולר כולל המשלוח, שזה כ-75 דולר יותר מה-660P, אך היי, חוץ מהמחיר, ה-MP510 בכל שער הפרמטרים עולה על פני ה-660P, כי הוא בעל טכנולוגיות 3D TLC ולא , כי המהירויות עבודה שלו יותר גבוהות משל האינטל, שזה 3480 קריאה אקראית ו-2700 כתיבה אקראית וכו'. אז לדעתי הכונן SSD של , דגם ה-MP510 בנפח 1920GB באמת עדיף, למרות שהוא יקר יותר הוא מציעה טכנולוגיית TLC במקום , ומהירויות העבודה שלו ממש יותר גבוהות, זה טוב במיוחד לאלו שרוצים לייעד בעל נפח לא קטן שכזה לעבודות כבדות ועומסים כגון עריכות , אולי גימינג כבד גם וכו', אני לדוגמה 100 אחוז הולך להפוך את ה-MP510 הזה שקניתי לשטח עבודה לעריכות , גם נפח סולידי, גם מהירויות עבודה גבוהות וגם אמינות טובה יותר של טכנולוגיית ה-TLC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...