מפרט למשחקים ותכנות קל - 4000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים ותכנות קל - 4000 ש"ח

Shishio

Recommended Posts

אהלן 

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4000 ללא חריגה

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? כרגע משחקים כמו WoW Classic והתוספות של הסדרה ( https://eu.battle.net/support/en/article/76459 ) 

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) מארז שלא מעוניין להחליף עם ספק SeaSonic S12II-620 620Watt 80Plus Bronze

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא חשוב

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבה בחנות 

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. חנות מאזור המרכז

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבוע הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא 

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

- יש לי כונן 256GB שכרגע מספיק לי אשמח לשמור קצת מהתקציב בצד על מנת לקנות כונן אחר באחד המבצעים מ amazon ( אין דחיפות לקנות עכשיו )

- ראיתי את המבצע באמזון על 2060 שקלתי להזמין אותו במקום לקנות כרטיס מסך בארץ אבל אשמח לשמוע הצעות אחרות 

- יש לי מסך 22" פשוט שישודרג בעתיד 

תודה לעוזרים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.coolermaster.com/catalog/cases/mid-tower/sniper/ 

עם הספק הבא SeaSonic S12II-620 620Watt 80Plus Bronze - לא יודע אם צריך להחליף אבל הספק אצלי מעל 6 שנים 

בנוגע ל - יש לי כרגע אחד 256GB פשוט ואני מעדיף להשאיר קצת מהתקציב ולקנות אחד במקום ( nvme \ M.2 ) כשיהיה באמזון ( אין לחץ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה צריך שילוש+כרטיס מסך.

המבצע על ה- 2060 בא עם של מאוורר אחד. לא יודע אם כדאי.

לפי הדרישות המומלצות אפשר להסתפק ב-GTX 1660.

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket - AM4
100-100000031BOX-PC - AMD - AMD Ryzen5 3600 Gen3 6 Core/12 Threads - Base Clock: 3.6GHz - Max Boost Clock: 4.2GHz - With Wraith Cooler - 65W TDP - Box - With new PC Only...
שלוש שנים אחריות - יבואן רשמי
 כמות:  - 1 - 878/860

לוחות אם - Socket AM4
B450M-PRO-VDH-V2 - MSI - AM4 - B450 - 4x DDR4 - PCIe 3.0 x16 - 2x PCIe 2.0 x1 - VGA - DVI - HDMI - 4x SATA - RAID - M.2 - 8x USB 2.0 - 6x USB 3.1 Gen1 - 2x sysfan - mATX ...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 341/334

זכרונות - - לנייח
AX4U320038G16-BB30x2 - ADATA - 16GB (2x8GB) 3200Mhz DDR4 PC4-25600 CL16 DIMM - 1.35V - Black - XPG GAMMIX D30 - BULK...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 395/387

כרטיסי מסך - PCIe
60SRH7DSY91C - GALAX - GeForce GTX1660 (1-Click OC) - 6GB  CUDA Cores 1408 Boost Clock (MHz)1800 1-Click OC Clock (MHz)1815 (by installing Xtreme Tuner Plus Software and using 1-Click OC)  192-bit GDDR5  DP 1.4, HDMI 2.0b ...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1046/1025

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - עלות הרכבת המחשב היא על חשבוננו עבור מחשב שלם. אם לא מדובר במחשב שלם, יכול להיות שתהיה תוספת תשלום עבור ההרכבה, בהתאם להחלטת הגורמים המוסמכים. משלוח עם שליח לכל מקום בארץ. המשלוח חינם בהזמנת מחשב שלם ...

כמות:  - 1 - 1/1

2661.00 / 2608

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=166120

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jabberwock - תודה על ההצעה כמה שאלות

1) ההבדל בין המחיר של 1660 ל RTX2060 הוא רק 200 שקל אז לא עדיף ללכת על ה 2060 ? יש בעיה של חימום עם הכרטיס מסך הזה שמאוורר אחד לא מספיק ? ( לא מתוכנן OC ) 

2) סה"כ יצא 2600 ש"ח לא כדאי להשקיע עוד כדי לשדרג מעבד \ ? או שהשדרוג בתקציב שנשאר לא ישפר משמעותית את המחשב ? 

3) לדעתך הספק שיש לי מספיק ? לא כדאי להחליף ספק אחרי 6 + שנים של עבודה ? 

Kirill - אין לי אפשרות להגיע לנתניה ואני מעדיף שירכיבו לי את הלוח אם + מעבד אבל אני גם יכול להרכיב בעצמי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עם 2060

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
AMD 3rd Gen Ryzen 5 3600 Box
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 880
לוחות אם:
Gigabyte B450M DS3H
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 325
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3200 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2E3200C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 414
כרטיסי מסך:
Palit RTX 2060 Dual OC 6G GDDR6 192bit
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1499
סה"כ: ₪ 3118
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/66649

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shishio

Jabberwock - תודה על ההצעה כמה שאלות

1) ההבדל בין המחיר של 1660 ל RTX2060 הוא רק 200 שקל אז לא עדיף ללכת על ה 2060 ? יש בעיה של חימום עם הכרטיס מסך הזה שמאוורר אחד לא מספיק ? ( לא מתוכנן OC ) 

2) סה"כ יצא 2600 ש"ח לא כדאי להשקיע עוד כדי לשדרג מעבד \ לוח אם ? או שהשדרוג בתקציב שנשאר לא ישפר משמעותית את המחשב ? 

3) לדעתך הספק שיש לי מספיק ? לא כדאי להחליף ספק אחרי 6 + שנים של עבודה ? 

1. ה-2060 צורך יותר חשמל ומפיק יותר חום. הוא בקטגוריה שכבר לא כדאי לחסוך על הקירור.
  2. אפשר לשדרג מעבד ל-3700X. תוספת של 2 ליבות עיבוד וזאת במטרה לחשוב על העתיד.
  3. יספיק. בדר"כ מחליפים כל 7 שנים. תבדוק מה המצב שלו, נקה אותו מאבק. אם המאוורר במצב טוב ולא מרעיש אז אין סיבה להחליף. גם הוא מסדרה טובה יחסית.

שדרוג ל- 2060 יעזור בשביל להריץ משחקים חדשים בהגדרות גבוהות. ככה שזה השדרוג היחיד המהותי. מעבד, פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kirill - תודה על המפרט אבל הכרטיס מסך בהפרש של 500 שקל מהצעה של Jabberwock וב 300 כמעט מהמחיר באמזון אני אבדוק אם ההפרש בין הכרטיס מסך ש Jabberwock הציע ל RTX2060 שווה את ההבדל במחיר 

napoleon45 - למה בתצורת ATX יותר טוב ? או שהתכוונת בגלל הקירור עליו ? ( מזכיר שלא מתוכנן OC ) 

Jabberwock - ההפרש בין המעבדים הוא 600 שקל אבל ממה שרשמת עדיף להשקיע על הכרטיס מסך מאשר על מעבד יותר חזק נכון ? 

תודה לכם על העזרה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shishio

napoleon45 - למה לוח אם בתצורת ATX יותר טוב ? או שהתכוונת בגלל הקירור עליו ? ( מזכיר שלא מתוכנן OC ) 

ראשית, בגלל שליאור מצוות האתר הציע אותו כטוב מסוגו

בלוחות עד 500 ש"ח.

שנית -  כן, בגלל משטחי קירור, לא חייב O.C  כדי להינות מאריכות ימים של .

שלישית - יש יותר מרחב לרכיבים לקבל משבי רוח מהאוורור של המארז.

למה לחנוק אם לא חייבים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shishio

napoleon45 - למה לוח אם בתצורת ATX יותר טוב ? או שהתכוונת בגלל הקירור עליו ? ( מזכיר שלא מתוכנן OC )

תודה לכם על העזרה 

אני מתייחס רק לזה 🙂

נפולאון חושב שהגודל קובע. גם לנפולאון המקורי היתה בעיית גובה 🙂

אבל לדעתי האישית עם כל הכבוד לנפולאון הגודל לא משנה כלום. יש סלוט פחות שבינכה אין מה לשים בו.

סתם יותר שטח שתפוס במארז ומבזבז מקום של אויר צלול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של plonter

אבל לדעתי האישית עם כל הכבוד לנפולאון הגודל לא משנה כלום

ולדעתי, כן משנה.

כי זה לא רק "שטח".

זה גם מבנה הלוח ומרחק בין המוליכים ושאר

עניינים.

בסדר, רוצה מחשב מיני - יצרו מיני.

אחרת - לך על בטוח, קח ATX.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי ביקורת באתר על הלוח אם ש napoleon45 הציע ( אין לי מושג מי זה ליאור מצוות האתר ) אבל אני אחפש באיטרנט ובמקסימום זה הבדל של 100 שקלים אז זה לא קריטי במיוחד אם אין יתרון ללוחות האחרים שהציעו פה 

יותר חשוב לי דעתכם בנוגע למעבד + כרטיס מסך האם ללכת על מעבד יותר חזק או ללכת על שילוב של המעבד שהציעו פה ו 2060 

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shishio

לא ראיתי ביקורת באתר על הלוח אם ש napoleon45 הציע ( אין לי מושג מי זה ליאור מצוות האתר ) אבל אני אחפש באיטרנט ובמקסימום זה הבדל של 100 שקלים אז זה לא קריטי במיוחד אם אין יתרון ללוחות האחרים שהציעו פה 

אז הנה תסתכל בדיון הזה -

https://hwzone.co.il/community/topic/593350-התאמת-לוח-אם-למעבד-ryzen-7-3700x/?tab=comments#comment-5154558

ומסכים איתך בנוגע למאה ש"ח הפרש !

בקשר לשילוב מעבד + כרטיס - משאיר את הבמה למבינים .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...