בעיית FPS במשחקים. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית FPS במשחקים.

zumara

Recommended Posts

היי,

יש לי בעייה מוזרה שאני לא מצליח לפתור כבר כמה חודשים, אני לא משחק הרבה אבל כשאני משחק בדרך כלל (dota 2, 3) יש לי נפילות FPS מטורפות.

בשבוע האחרון ניסיתי למצוא את הבעיה הדבר המוזר הוא כשיש נפילות FPS האחוז ניצול של הכרטיס מסך יורד מ100% ל-40-60% (כשהכרטיס על 100% הכל עובד טוב).

הFPS יורד מ120 ל10-30 זה נראה כמו בעיית תוכנה או משהו בווינדוס שגורם לכרטיס להפסיק לעבוד על 100%.

הבעיה לא מתרחשת באופן קבוע יכול להיות שאני ישחק 3 שעות והכל יהיה בסדר ופתאום זה קורה .

דברים שעשיתי כדי לפתור את הבעייה וזה לא עזר:

ניקוי של הדרייבירים (DDU) והתקנה מחדש

בדיקת טמפרטורות שום דבר לא מתחמם למשהו קיצוני.

שינוי בהגדרות צריכת חשמל של הווינדוס מ-BALANCE למקסימום.

שינוי בnvidia conrtrol panel   ל-  maximum performance.

בדיקת (נקי)

הרצתי 3DMARK  התוצאה הייתה תקינה.

בבקשה עזרתכם הדבר היחיד שנותר לי לעשות זה אולי עדכון ביוס  ואם זה לא יעזור פירמוט שממש לא מתחשק לי לעשות כרגע כי חוץ מזה המחשב עובד מצוין .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אז כמו שהבנת, הכרטיס מסך צריך להישאר על 100% ניצול.

מה שיכול להפריע זה תוכנות שרצות ברקע ומכבידות על המעבד.

איזה מעבד יש לך?

היי,

זה המפרט:

CPU : Intel i7-8700k
CPU Cooler : NH-U12S
Motherboard : z370 MAXIMUS X HERO
PSU : HX750i 750W HXi 
GPU : Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming 
SSD :Samsung SSD 512 GB 960 Pro M.2
Case : s340 elite
Memory : .SKILL 16GB (2X8GB) 3200MHZ - CL14 

לא ראיתי את המעבד מגיע ליותר מ-50% בזמן משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לבצע ניטור לאורך זמן , אפשר עם afterburner .

ההנחה היא שברגע שכרטיס המסך "מאבד" עומס זה בגלל שמשהו אחר נמצא בעומס יתר .

השאלה מה. 

גם אם זה המעבד ,זה לא בגלל שהוא לא מספיק חזק אלא בגלל שמשהו גוזל ממנו משאבים  בעדיפות יותר גבוהה מהמשחק  .

כל המשחקים הם  ברשת ? אולי זה בכלל בעיית תקשורת  ? 

יש גם משהו עם game mode של 10 , ניסית להפעיל את זה ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

אתה צריך לבצע ניטור לאורך זמן , אפשר עם MSI afterburner .

ההנחה היא שברגע שכרטיס המסך "מאבד" עומס זה בגלל שמשהו אחר נמצא בעומס יתר .

השאלה מה. 

גם אם זה המעבד ,זה לא בגלל שהוא לא מספיק חזק אלא בגלל שמשהו גוזל ממנו משאבים  בעדיפות יותר גבוהה מהמשחק  .

כל המשחקים הם  ברשת ? אולי זה בכלל בעיית תקשורת  ? 

יש גם משהו עם game mode של חלונות 10 , ניסית להפעיל את זה ? 

לא ניסיתי GAMEMODE , לא נראה לי בעיית תקשורת כי ניסיתי גם במצב OFFLINE ולא היה שינוי.

לא יצא לי להשתמש ב afterburner אפשר הסבר קצר איך לבצע את הניטור? אולי אני יעשה את זה בסוף שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להתקין את האפטרברנר  יחד עם ה riva statistics 

ואז פשוט לבחור מה אתה רוצה לנטר , לתת לזה לרוץ ברקע , אפשר להגדיר שישמור את הלוג ואז אתה גם יכול להעלות אותו לפורום אם אתה לא מצליח לפענח אותו לבד ( לא מסובך ונראה לי שאתה מבין עניין ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה מאוד דומה לשלך אמנם ב- pubg ועם חומרה שונה (1070ti + i7-4790) אבל ממש אותם תסמינים..

מקצת חיפוש בגוגל מצאתי מישהו שטוען שהפיתרון הבא עזר לו (לא ניסיתי בעצמי):

Solution:

If someone finds this thread, I hope I can help:

I disabled HPET (high precision timer) and VT-d in the mobo's , and that solved my problem with the Witcher 3 and .

Those are technologies that supposedly work with Win10 to improve performance, but in certain applications (such as these games) they have a negative impact. (I'm not too sure about VT-d, however. So if you use integrated graphics, you might want to leave that enabled.)

On my board they were under the "Chipset" tag. (Gigabyte z270 hd3p f5)

ואלו השלבים שהוא ביצע לפני כן:

I have an i7 7700k, 8gb savage, and r9 280x, 680w 80+ gold , on Win10 64bit, a single 1920*1080@60 monitor.

So far I've found these tips around the web, but they didn't help.

• Temps are controlled: max 55 on GPU, max 70 on CPU, top 140mm case fan pulling air over the .
  • Clockspeeds are as they should be, they never drop under load: 1110/1510mhz (core/mem) on the 280x, 4.9Ghz on the i7, 2400mhz on the .
  • There are no framerate limits: no v-sync, no rivatuner limit, no ingame limit
  • Cpu power saving modes and ULPS are disabled (through and Afterburner)
  • DirectX, GPU driver, , games are all up to date. I used the latest DDU in safe mode, then installed 17.4.4 Crimson
  • Running background applications are: AppCenter, Rapoo Mouse driver, Realtek audio and rapid storage.
  • I've tried setting the games' priority to high and real time, and have seen no visible improvement.
  • Ingame graphics settings sometimes cause an increase in GPU usage, but still not >90%, framerate stays low (<60).
  • Fullscreen/borderless modes bring no noticeable changes.
  • Win 10 power plan is on high performance.
  • Power connectors are securely attached.
  • Monitor is connected to the 280x, not the mobo.
  • Benchmarks can stress the individual components to 100%, no issue there.
  • AMD control panel is currently not installed, so it can't interfere with anything, but removing it did not help the situation.

אם אתה מחליט לנסות אשמח לדעת אם זה עזר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

ואז פשוט לבחור מה אתה רוצה לנטר , לתת לזה לרוץ ברקע , אפשר להגדיר שישמור את הלוג ואז אתה גם יכול להעלות אותו לפורום אם אתה לא מצליח לפענח אותו לבד ( לא מסובך ונראה לי שאתה מבין עניין ) 

תודה, אני יעשה את הניטור היום בערב או ביום שישי ואעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

היי,

היום התקלה חזרה לכמה שניות והיא מופיע בלוג אורים ירידה ברורה באחוז שימוש של ה GPU וגם ב FB USGE  בזמן הFPS DROPS.

לא ראיתי משהו אחר שהיה בירידה בזמן הזה, יש לך מושג מה זה יכול להיות?

image.thumb.png.a2401e13257c1ab5e6aaf3ddc59763b5.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

קשור למעבד.

צלם את מנהל המשימות, לשונית ביצועים.

גרף זיכרון, ומעבד -> מקש ימני, שנה גרף למעבדים לוגיים

זה עוזר לך?

קצת קשה לצלם את מנהל המשימות בזמן התקלה כי זה לא קורא באופן קבוע ולפעמים לשניות בודדות רק שאני משחק.

בגלל זה הפעלתי AFTERBURN LOG.image.thumb.png.b09588ce26d6ac4b2044d35d6ef0af7e.png

image.thumb.png.6a2ce080054e13632f2033194a30bdc8.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zumara

זה עוזר לך?

איפה הצילומים? העלת את אותה תמונה מהפוסט הקודם

עריכה: טוב הבנתי מה עשית. לפי  מה שאני רואה אין בעיית , כלומר הוא לא מלא. תוודא שהזיכרונות עובדים בתדר 3200MHZ. לפעמים אם היה איפוס ביוס הזיכרונות על תדר 2133MHZ. אם זה לא זה, רק מוודא איתך, האם אתה בטוח שזה לא לאג מהאינטרנט? או שזה בוודאות נפילות FPS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...