לא מצליח לאתחל ולהיכנס לביוס אחרי התקנת כונן nmve - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לאתחל ולהיכנס לביוס אחרי התקנת כונן nmve

zoyaniv

Recommended Posts

שלום, 

היו לי במחשב כונן ssd עם מערכת הפעלה וכונן רגיל לגיבוי. ניתקתי את שניהם, התקנתי כונן nmve והתקנתי עליו מערכת הפעלה, חיברתי שוב את הוכננים העברתי מידע וכו' והכל עבד חלק. אחרי שפרמטתי את הכונן ssd ועשיתי שוב אתחול המחשב לא עולה ואני לא מצליח  לראות את הביוס. המחשב מחובר עם חברתי גם dvi ועדיין לא עובד. לצערי שהכל עבד כיביתי את הכרטיס מסך המובנה דרך הביוס ואת התמיכה ב csm. 

מה אני אמור ויכול לעשות כרגע? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון לא.

יש את FAST BOOT וכו', אבל בגדול, צריך לבחור את הכונן 

( שכרגע הוא היחידי ) ולראות אם עולה.

דרך אגב, תבטל את ה  - FAST BOOT שתוכל להיכנס לביוס גם

כשהכונן מחובר.

אח"כ תאפשר אותו בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ניתקתי ופירקתי את ה nmve, עדיין אותו מצב. חיברתי ריק במקום, גם לא קרה כלום. המקלדת והעכבר כן נדלקים, אז אני מתחיל לחשוב שאולי בטעות, דפקתי את הכרטיס מסך בזמן שניתקתי וכו' ולכן אין תצוגה בכלל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאתי והרכבתי מחדש, לא רואה איזה נזק עליו. 

רשמתי מההתחלה, אני מדליק את המחשב ואין אפילו את המסך של הביוס, לפני שניתקתי אבל את הכונן הישן היה בסדר ולא נגעתי אחרי זה בכרטיס מסך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zoyaniv

שמתי מההתחלה, אני מדליק את המחשב ואין אפילו את המסך של הביוס

טוב.

אני הבנתי שישר עולה .

טעות שלי.

אז הגיע הזמן להכיר יותר טוב את כל המערכת.

תן מפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להגזים (-: 

מבחינת מפרט, בגדול לוח ג'יגה בייט h370 hd3, מעבד i5 8500 וזכרונות של קורסאייר, שני מודולים של 8 ג'גה כל אחד. כרטיס מסך ti560

מה שמוזר שבהתחלה זה עבד גם עם הכונן nmve ורק אחרי שחיברתי את ה הישן ומחקתי אותו, התחילו הבעיות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה ששיבשת משהו בכרטיס המובנה כשביטלת CSM וכו', קודם כל תוציא את כל הכוננים, ואת הסוללה העגולה של הביוס ותן לו 10 דקות, ללא כבל חשמל וללא שום כבלים. חבר את הסוללה בחזרה, זה אמור לאפס אותו ולהחזיר תמיכה בכל מה שצריך שלפחות תראה את הביוס. תוכל אפילו להוציא את כרטיס המסך ולחבר לפורט המובנה לשם דיאגנוסטיקה. כשיעבוד, חבר את ה- ותראה אם עולה המערכת לחלונות, תשאיר CSM מופעל, ואם יהיה בעייה תעלה פה את המסכים שאתה רואה בביוס בהגדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...