מפרט עד 8K כולל מסך לאיור ועיצוב גרפי ,פרינט ומדיי פעם 3D - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט עד 8K כולל מסך לאיור ועיצוב גרפי ,פרינט ומדיי פעם 3D

tami st

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של plonter

לוחות אם - AMD Socket AM4
PRIME-B450M-A-PC - ASUS - AM4 - B450 - With New PC Only - 4x DDR4 - PCIe 3.0 x16 - 2x PCIe 2.0 x1 - 4x SATA - M.2 - 6x USB 3.1 Gen 1 - 2x USB 3.1 Gen 2 - 4x USB 2.0 - SysFan - mATX...
בקניית מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 328/321

לוח אם ללא צלעות כלל.

ומכניס אותו עם מעבד 3700X ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן אישי, לא הייתי קונה גרסת Home למערכת עבודה (=פרנסה) ולו רק בגלל האפשרות בגרסת ה-Pro לשלוט על עדכוני המערכת. 

אני ממליץ תמיד לעבוד גרסה אחת אחורה מהגרסה העדכנית ביותר של המערכת, ולדחות עדכוני ותיקון באגים בשלושה ימים כי כבר קרה לא פעם שגם עדכון שיבש דברים. קשה יותר לעשות את זה בגרסת Home, ובמערכת לעבודה יציבות היא חשובה עד קריטית.

עוד יתרונות הם קונסולת ה-Group Policy שמאפשרת שליטה נוחה יותר מהתעסקות ב-Registry על כל מיני הגדרות שאין להן בהכרח מקבילה בממשק הגרפי. זה לא משהו שמתעסקים בו ביום-יום, אבל זה יכול לחסוך לא מעט כאבי ראש כשהמשתמש הוא גם איש או אשת המחשוב של עצמם.

היכולת ליצור Image של דיסק או מחיצת מערכת ההפעלה כדי לשחזר במהירות את המצב הקיים במקרה של תקלת חומרה/תוכנה. יש כמובן גם פתרונות צד-שלישי, חלקם ללא תשלום.

גם Bitlocker ושרת RDP יכולים להיות שימושיים, אם כי גם פה יש תחליפי צד-שלישי – ואולי אפילו עדיפים – ורוב המשתמשים לא באמת זקוקים ליכולות האלו.

כמו כן, לא ראיתי התייחסות לגיבוי (מה שלא יהיה הנפח הפנימי לשימוש שוטף, צריך לפחות נפח זהה כדי שיהיה אפשר לגבות את כל המידע. עדיף אל כונן חיצוני כדי להקטין את הסיכון לנזק כתוצאה מכשל חומרה שמשפיע על כל הדיסקים). האם כבר קיים מערך גיבוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של About:blank

באופן אישי, לא הייתי קונה גרסת Windows Home למערכת עבודה (=פרנסה) ולו רק בגלל האפשרות בגרסת ה-Pro לשלוט על עדכוני המערכת. 

אני ממליץ תמיד לעבוד גרסה אחת אחורה מהגרסה העדכנית ביותר של המערכת, ולדחות עדכוני אבטחה ותיקון באגים בשלושה ימים כי כבר קרה לא פעם שגם עדכון אבטחה שיבש דברים. קשה יותר לעשות את זה בגרסת Home, ובמערכת לעבודה יציבות היא חשובה עד קריטית.

עוד יתרונות הם קונסולת ה-Group Policy שמאפשרת שליטה נוחה יותר מהתעסקות ב-Registry על כל מיני הגדרות שאין להן בהכרח מקבילה בממשק הגרפי. זה לא משהו שמתעסקים בו ביום-יום, אבל זה יכול לחסוך לא מעט כאבי ראש כשהמשתמש הוא גם איש או אשת המחשוב של עצמם.

היכולת ליצור Image של דיסק או מחיצת מערכת ההפעלה כדי לשחזר במהירות את המצב הקיים במקרה של תקלת חומרה/תוכנה. יש כמובן גם פתרונות צד-שלישי, חלקם ללא תשלום.

גם Bitlocker ושרת RDP יכולים להיות שימושיים, אם כי גם פה יש תחליפי צד-שלישי – ואולי אפילו עדיפים – ורוב המשתמשים לא באמת זקוקים ליכולות האלו.

כמו כן, לא ראיתי התייחסות לגיבוי (מה שלא יהיה הנפח הפנימי לשימוש שוטף, צריך לפחות נפח זהה כדי שיהיה אפשר לגבות את כל המידע. עדיף אל כונן חיצוני כדי להקטין את הסיכון לנזק כתוצאה מכשל חומרה שמשפיע על כל הדיסקים). האם כבר קיים מערך גיבוי?

היי תודה :)

מעבר לכונן חיצוני לא קיים מערך גיבויי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של napoleon45

אובכן, זה מה יצא - 

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
AMD 3rd Gen Ryzen 7 3700X Box
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1480
לוחות אם:
Gigabyte B450 Gaming X
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 438
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3200 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2E3200C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 414
מארזים:
Antec Case P7 Silent
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 220
ספקי כוח:
ANTEC PSU 650W High Current Gamer Gold
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 376
כונני SSD:
ADATA XPG SX8200 Pro 1TB NVMe M.2 2280 SSD
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 631
כוננים קשיחים:
Seagate HDD 2.0TB 256MB SATA3 Barracuda
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 284
כרטיסי מסך:
Gigabyte GeForce GTX 1660TI GV-N166TGAMING OC-6GD
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1424
תוכנות:
Windows 10 Home 64 Bit English
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 408
סה"כ: ₪ 5675
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/66154

חסר :

רמקולים

אופיס

מסך

נותרו - 2300 ש"ח.

היי חברים, 

אני צריך לקנות מחשב חדש עם דרישות דומות לשל תמי, עבודה קשה בעיקר על ולייטרום. 
ראיתי את ההמלצות כאן אך רגיל וסמוך מאוד על ולכן קצת חושש בAMD (אולי ממוניטין עבר).
אם אפשר, אשמח לאחד או כולם:
1. הסבר למה לא צריך לחשוש מAMD.
2. התאמת המפרט למעבד .
3. מפרט שיותר מותאם לי.

נקודות למחשבה: 
1. מאמין שיהיה צורך עתידי ביותר USB3 (כרגע יש לי כבר 8 כוננים שתיאורתית אני יכול לחבר באותו הזמן)
2. אני שוקל לקחת 2X16 ולהשאיר אפשרות הרחבה עתידית על הלוח אם.
3. לגבי האם יש יתרון לM2 על חיבור SATA רגיל?
4. המטרה שלי היא לרכוש מחשב חזק אבל לשמור על עלות תועלת גבוהה (בלי מסך עד 6K). 
5. המחשב שקניתי ב2010 (עם הרחבת וSSD) עדיין עובד לא רע הייתי רוצה עוד 9 שנים להגיד אותו דבר.

המחשב הנוכחי.
GIGABYTE X58A-UD3R s1366 i7, Intel X58, 2200+, 4xPCI-E 
Core i7 930, 2.8GHz, s1366, 8MB Tray
Western Digital Caviar Black 1TB 7200RPM, 64MB, SATA III WD1002FAEX
GIGABYTE GTS250 1GB GDDR3 DX10 DVI PCI-E
CoolerMaster Gladiator 600 Black ATX Case (No PSU)
SeaSonic 620W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan S12II-620 (Retail)
 שידרוגים שעשיתי לו:
SSD 0.5TB
6X8GB RAM = 48GB
כוננים חיצוניים (USB3) לגיבוי וארכיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...