2 דיסקים קשיחים הפכו לdynamic אחרי פרמוט עזרה בבקשה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 דיסקים קשיחים הפכו לdynamic אחרי פרמוט עזרה בבקשה

niko1986

Recommended Posts

שלום אנשים יקרים אני ממש חייב עזרה אני במועקה ענקית שהלכו לי 8 טרה של מידע ועבודה של שנים 

אז ככה,המחשב לא היה נדלק פתאום הייתי מקבל מסך כחול,כשניסיתי לפרמט כתב לי שגיאה שהוינדוס לא יכול ליצור מחיצה חדשה (ssd ) בהתקנת וינדוס אז השתמשתי ב בdiskpart כדי להעתיק את הוינדוס למחיצה חדשה שיצרתי כדי להתקין את הוינדוס בלי דיסקאונקי וזה הצליח אבל כנראה זה עשה לי בלאגן שלם בדיסקים הקשיחים ובמחיצות למרות שאני בטוח שלא נגעתי בהם רק ב ssd 

אחרי הפרמוט 2 דיסקים קשיחים מתוך ה3 נעלמו,בביוס הם מזוהים. בניהול דיסקים במחשב ראיתי שהם הפכו ''לדינמאיים'' וכשאני בא להפוך אותם חזרה לבסיסי כותב לי שהכל יימחק -אם זה לא קרה כבר

אז לא עשיתי את זה. ניסיתי לעשות את זה עם EASEUS.Partition.Master שכותבים באתר שלהם שאפשר להמיר בלי איבוד מידע '' אבל אחד הדיסקים הוא 4 טרה ורושם שאי אפשר להמיר 4 טרה

והשני 2 טרה כשאני לוחץ להמיר ועושה apply פשוט לא קורה כלום

האם אפשר לעשות משהו כדי להחזיר או לפחות להציל את המידע ?

ללא שם.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אמנם נראה לי שלאור שימוש בדיסקפרט

תרגיש בנוח להשתמש ב - TEST DISK,

אבל אולי שווה לתת סיכוי למיניטול -

https://download.cnet.com/MiniTool-Partition-Wizard-Free-Edition/3000-2094_4-10962200.html

אם החינמית לא תיתן תוצאות ( למרות שאומרים שכן ), תצתרך לרכוש את גירסת הפרו.

עדיין זה הרבה יותר זול מחברת שיחזור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dorban3

תסתכל פה בוידאו לאט לאט ובסבלנות יכול לעזור אוליי.

אני עכשיו משחזר את הקבצים עם תוכנה בשם DISKGENIUS  איטית ממש 9 שעות סריקה רק 20 אחוז שוחזרו מאחד הכוננים אבל עדיף מכלום

אני חושב שהכי בטוח שקודם אני ישחזר הכל כבר לדיסקים חיצוניים ואז אני ינסה לעשות את זה ,כי בכל מקרה השחזור לכוננים חיצוניים מצרים העתקה חוזרת אחרי ההפיכה לבסיסי וזה עוד אינספור כאב ראש אז אני מעדיף לשחזר ואז לנסות אם זה יצליח זה יהיה אחלה

אני יעדכן תודה רבה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

היי

אמנם נראה לי שלאור שימוש בדיסקפרט

תרגיש בנוח להשתמש ב - TEST DISK,

אבל אולי שווה לתת סיכוי למיניטול -

https://download.cnet.com/MiniTool-Partition-Wizard-Free-Edition/3000-2094_4-10962200.html

אם החינמית לא תיתן תוצאות ( למרות שאומרים שכן ), תצתרך לרכוש את גירסת הפרו.

עדיין זה הרבה יותר זול מחברת שיחזור....

אני עכשיו משחזר את הקבצים עם תוכנה בשם DISKGENIUS  איטית ממש 9 שעות סריקה רק 20 אחוז שוחזרו מאחד הכוננים אבל עדיף מכלום

וניסיתי את התוכנת פרטישן ויזארד זה כתב לא תומך בדיסק מעל 2 טרה ואת הכונן השני פשוט לא קרה כלום אחרי שניסיתי להפוך

תודה רבה על התגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

זה משהו אחר, ומיניטול זה משהו אחר.

בכל מקרה, בהצלחה ותעדכן.

MiniTool Partition Wizard זה מה ששלחת גבר מיניטול זה שם החברה

Partition Wizard זאת התוכנה. ניסיתי עם כמה תוכנות ניהול דיסקים בהכל או שלא הצליח למזלי כי רק עכשיו אני יודע שהכל היה נמחק או שהיה כתוב הכל יימחק

עכשיו אני מגבה הכל ואז בכל מקרה אני ינסה להפוך בלי למחוק ואני יעדכן מה הצליח\

תודה רבה חברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

זה תמיד טוב  :)

כן מזל שיש את התוכנה הנהדרת הזאת שאפשר להוציא הכל אפילו  שהדיסק לא קריא. כבר חרב עליי עולמי כשחשבתי שהכל הלך לי.

עכשיו סיימתי לגבות כונן אחד ואני מנסה לעשות את מה ש dorban3 הציע ונראה אם אכן אפשר להפוך מבלי למחוק הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

זה משהו אחר, ומיניטול זה משהו אחר.

בכל מקרה, בהצלחה ותעדכן.

המדריך הזה בעצם מסביר איך לחלץ את המידע ואז להפוך לבסיסי אני כבר הצלחתי לחלץ את המידע בדרך יותר פשוטה ממה שמוסבר שם עם התוכנה שאמרתי,כנראה שאי אפשר להפוך לבסיסי ושישמר כל המידע..בכל מקרה  אני ילמד מהמקרה ופעם הברה שקורה לי שגירה כזה בפרמוט אני פשוט ינתק את כל הדיסקים הקשיחים חוץ מהssd ,נסיים לגבות ואז להפוך לבסיסי ואז להחזיר

תודה רבה לכם אנשים יקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי בדיוק אותו הדבר במחשב של אחי.

גיליתי שאם אני עולה עם מDOK אז יש גישה רגילה לקבצים.

במידה ולא תצליח לשחזר את כל הקבצים בשיטה שניסית, תנסה לעלות עם .

אני פשוט העתקתי את הקבצים לדיסק חיצוני (במקרה שלו זה היה כולה כמה עשרות ג'יגה), פירמטתי את הדיסקים מהווינדוס ואז החזרתי את הקבצים.

וכמובן, אם המידע חשוב לך, גיבוי הוא בגדר חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...