שאלות לגבי לוח אם בכתבה שלכם Asus X570 Crosshair - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לגבי לוח אם בכתבה שלכם Asus X570 Crosshair

hkwhnh

Recommended Posts

שלום לכם 

קראתי את הכתבה  על הנ"ל 

לא מובן לי דברים בכתבה ובלוח 

1. WiFi 6  - איפה הטכנולוגיה הזאת עוזרת לי ? 

לא הבנתי את השימושים ב- WiFi 6  כיום שיש בבית ? 

למה זה טוב ?

2. Bluetooth 5.0  - כלומר השימוש היחידי זה לאוזניות אלחוטיות  שתומך Bluetooth 5.0  ?

3. שתי יציאות רשת קוויות במהירות של 1Gbps ושל 2.5Gbps  - בשביל מה אני צריך 2  כניסות של חיבור ?

כלומר יש לי חיבור אורנג 1000MB וזה המקסימום בישראל לחבר ל- 1Gbps  ?

מה עוזר לי בחיים 2.5Gbps  ?

4. כונני ה-M.2  - יש לוחות שמגיע עם 3 חיבורים כאלו בלוח , שקורא את המנואל מתברר שמפעיל 3 כונני M.2   

חיבורי SATA 4/5   לא יעבדו , כלומר רק 4 חיבורי SATA  6  יהיו ולא שש חיבורים .

5. עוד דבר לא מובן יש בלוח חיבור 2.0 מובנה בלוח , לא מובן שאני מחבר מעבד 3900  , אין לו כרטיס מסך מובנה 

אז למה חיבור 2.0 שווה ?

אני הרי צריך לחבר כרטיס מסך חיצוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. WiFi 6 הוא תקן אלחוט חדש (IEEE 802.11ax). יעזור לך ברגע שיהיו לך נקודת גישה לך וציוד קצה תומכים (עם הזמן). עד שזה יקרה, קיימת כמובן תאימות לאחור.

2. שוב, תקן חדש (רוחב פס גדול יותר לדוגמה). לא רק לאוזניות אלא לציוד BT באופן כללי, אם כי בין היתר אכן נוספו בגרסה הזאת יכולות ספציפיות לשיפור חוויית השימוש באוזניות אלחוטיות. גם פה יש כמובן תאימות לאחור.

3. שקעי רשת לא משמשים רק לחיבור . זוג שקעים קיימים לצורך יתירות, כדי לבצע Link aggregation (לאחד שני חיבורי רשת לחיבור לוגי אחד) ולחיבור לציוד רשת (כמו NAS). גם הכנה לחיבור מהיר יותר בעתיד.

4. זה תמיד ככה כי לכל פלטפורמה יש מספר סופי של ערוצי תקשורת למעבד ולכן יש סדר עדיפויות ברגע שמגיעים לסף רוויה מסוים. העדיפות ניתנת לערוצי PCIe בחיבור ישיר למעבד.

5. יציאות הווידאו מיועדות למי שמשתמש במעבד שכן מכיל גרפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...