ProAudio AV 505 רסיבר - חיבור ל5 רמקולים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ProAudio AV 505 רסיבר - חיבור ל5 רמקולים

Omri Shmaya

Recommended Posts

שלום לכולם, לא מצאתי מידע כמעט בכלל באינטרנט על הרסיבר חוץ מזה:

מפענחים פנימיים:
Dolby Digital ,DTS ,AC-3 ו-Dolby Pro Logic II 
הספק חזק במיוחד קדמיים: 120watt (RMS) x 2. 
ולרמקולים האחוריים והסנטר 60watt (RMS) x 3

יש לי מערכת של ADC - שניים רצפתיים וסנטר + שני אחוריים של Pure Acoustics.

כשאני שומע במצב סטריאו המערכת נשמעת מצוין, אך שומעים רק את הרצפתיים, כשאני מעביר ברסיבר למצב חמישה ערוצים שומעים את הכל ונשמע יחסית טוב אך הרצפתיים פחות דומיננטיים ולכן המערכת נשמעת פחות מלאה. אני משתמש בכבל RCA ל Aux והבנתי שהתצורה הזו בגלל שהיא אנלוגית אין שימוש במפענחים הפנימיים של הרסיבר (Dolby Digital ,DTS ,AC-3 ו-Dolby Pro Logic II).

האם אני צריך לקנות כבלים אחרים כדי לשמוע טוב יותר? ומה אפשר לעשות כדי לשמוע טוב יותר במצב של כל חמשת הערוצים? יש ברסיבר חיבור אופטי ושני חיבורים קואקסיאליים.

תודה!

26968.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

מוצר מדבקה בסיסי עם נתונים של רסיבר מלפני 20 שנה, אין למכשיר חיבורי HDMI בכלל והוא תומך רק בשיטות פענוח הסראונד הכי ישנות.

תודה רבה.

עכשיו מבחינת איכות סאונד למערכת קולנוע, יש הבדל בינו לבין רסיברים פשוטים של ימאהה נגיד או חברות מוכרות אחרות? מדבר על הישנים שגם להם אין .

עומד בחסר מולם או שלא ארגיש בהבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול רק לנחש שכמו שאר הדברים גם ההגברה במכשיר לא איכותית מאוד, האם תשמע הבדל בין זה לבין מכשיר בסיסי אחר אני לא יודע. אם זה מספיק זול אז תקנה ותחליט לבד אם זה נשמע לך מספיק טוב, אני מניח שגם הרמקולים שאתה הולך לחבר לזה הם לא מאוד יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

אני יכול רק לנחש שכמו שאר הדברים גם ההגברה במכשיר לא איכותית מאוד, האם תשמע הבדל בין זה לבין מכשיר בסיסי אחר אני לא יודע. אם זה מספיק זול אז תקנה ותחליט לבד אם זה נשמע לך מספיק טוב, אני מניח שגם הרמקולים שאתה הולך לחבר לזה הם לא מאוד יקרים.

אז קניתי את המערכת אתמול עם הרסיבר והאמת שהכל נשמע מעולה, כשזה על סטריאו. עכשיו הבעיה היא שבמצב סטריאו שומעים רק את הרמקולים הרצפתיים. כשאני מעביר מסטריאו ל 5CH (חמישה ערוצים) ברסיבר. שומעים גם טוב אבל פחות מלא כי שומעים מהסנטר ושני האחוריים ומהרצפתיים כמעט ולא. אני משתמש בכבל RCA ל Aux. הבנתי שבתצורה כזאת אני לא משתמש בדולבי אטמוס ולא ב DTS של הרסיבר. מה היא הדרך הכי טובה שאני יכול לשמוע דרך הרמקולים? יש חיבור אופטי ויש חיבור קואקסיאלי, השאלה אם זה מתחבר לטלווזיה (RCA) או לחיבור 3.5mm בפלאפון.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לשמוע 5.1 על מקור הקול להיות מקודד ל 5.1.

לרוב ניתן ברסיבר לדמות 5.1 גם אם המקור איננו כזה. בדוק מה קיים בהגדרות הסוראונד של הרסיבר שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

כדי לשמוע 5.1 על מקור הקול להיות מקודד ל 5.1.

לרוב ניתן ברסיבר לדמות 5.1 גם אם המקור איננו כזה. בדוק מה קיים בהגדרות הסוראונד של הרסיבר שלך.

תודה רבה על התשובה.

אני מחובר בכבל RCA לפלאפון שלי באוקס ושומע דרך ספוטיפיי, לא מצאתי משהו בהגדרות שמע אצלי בפלאפון שמתייחס למספר ערוצים או ל5.1

בקשר להגדרות ברסיבר - יש לי שלט די פשוט ובו אני יכול לבחור בין מצב - חמישה ערוצים/סראונד (שנותן לי לשמוע רק את שני הרצפתיים)/שניים אחוריים.

15644890308374136606778275105369.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה ללחוץ על כפתורי ה-DSP וה-PL2 שלידו, תשחק עם המצבים ותראה אם זה עושה את מה שאתה מצפה.

בשביל סראונד אמיתי חייבים להתחבר בחיבור אופטי או קואקסילי ושגם המקור יהיה מוקלט בהתאם, זה לא רלוונטי כשאתה שמוע מהטלפון ומתחבר ב-RCA. בכל מקרה מוזיקה כמעט תמיד מוקלטת רק בסטריאו לשני רמקולים, רק וסדרות מוקלטים בסראונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...