מסך נכבה - האם להחליף כרטיס מסך? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך נכבה - האם להחליף כרטיס מסך?

ניבר

Recommended Posts

היי,
לפני שבועיים החלפתי מאווררים (מעבד, חיצוני) בעקבות כך שהמסך היה נכבה כל שתי דקות (ואחריו המחשב היה נכבה גם).
לאחר ההחלפה:
הטמפרטורה בכרטיס מסך בסביבות 60 מעלות.
הטמפרטורה ב-CPU סביבות 50 מעלות.

הבעיה שלמרות זאת המסך נכבה כל כמה זמן (שעה) בערך והמחשב מאתחל את עצמו.
הטכנאי אמר לי בזמנו (לפני שבועיים) שאם זה קורה צריך להוציא ולהחזיר את הכרטיס מסך מהמסילה בהתחלה זה עבד אבל זה לא פתרון לטווח ארוך.
רציתי לדעת האם החלפת כרטיס מסך תפתור את הבעיה שרשמתי?
אני שואל כי אני חושב שאני מסוגל להחליף לבד וחבל לי לקחת שוב למעבדה לבדיקה בתשלום.
רושם בהמשך את נתוני המחשב.

תודה לעונים, ניבר

נתוני מחשב:
מחשב ביתי - נקנה לפני כ-9 שנים לא להיבהל.
מעבד: דואל קור E-5200 2.5 GHZ (מעבד דור חמישי)
זיכרון ראם: 2G
כרטיס מסך הוחלף לפני שלוש שנים וכיום הוא 210.
דרייבר כרטיס מסך מעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

spacer.pngנשמע כמו בעיית זול ולא איכותי.... זה יכול להיות ראם לא מותקן טוב... בקיצור אם יש אתחולים כאלה זה לפעמים מתח לא טוב לחומרה או טמפרטורות שיא מסוכנות למעבד. 

תפרק הכל ותחזיר בצורה טובה... תתקין תוכנה שתראה לך טמפרטורות בזמן אמת ואו במשחק כמו Afterburner

ותבדוק אם הטמפרטורות בסדר. תחליף ספק לדעתי למשהו טוב לא חרטא... אם י שלך כרטיס שדורש ספק כוח מעל 500 אז תקנה 750 של סיסוניק או קורסיר או . תלוי בכרטיס מסך ובחומרה .. המסך שלך נכבה בגלל שיש כשל בכרטיס לשמור על רצף פרימיים או סיגנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tech-knowledgee

spacer.pngנשמע כמו בעיית ספק כוח זול ולא איכותי.... זה יכול להיות ראם לא מותקן טוב... בקיצור אם יש אתחולים כאלה זה לפעמים מתח לא טוב לחומרה או טמפרטורות שיא מסוכנות למעבד. 

תפרק הכל ותחזיר בצורה טובה... תתקין תוכנה שתראה לך טמפרטורות בזמן אמת ואו במשחק כמו MSI Afterburner

ותבדוק אם הטמפרטורות בסדר. תחליף ספק לדעתי למשהו טוב לא חרטא... אם י שלך כרטיס שדורש ספק כוח מעל 500 אז תקנה 750 של סיסוניק או קורסיר או EVGA . תלוי בכרטיס מסך ובחומרה .. המסך שלך נכבה בגלל שיש כשל בכרטיס לשמור על רצף פרימיים או סיגנל.

תודה למשיבים!

דורבן רשמת שאתה מציע לקנות מערכת חדשה..

מה התכוונת?

כרטיס מסך חדש או להחליף את כל המארז?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות לחבר את המסך לכרטיס שמובנה בלוח אם?

אם אין,

תנסה להסיר את הדרייברים של הכרטיס מסך שלך (nvidia) ב-safe mode  עם התוכנה הזאת  הורדות למטה בדף.

כניסה ל-safe mode ---> תקליד msconfig בשורת החיפוש ותכנס לאפליקציה, בלשונית boot תבחר safe mode ותאשר.

כניסה הבאה שלך למחשב תהייה ב-safe mode.

תחזור למצב רגיל בלי safe mode ותתקין מעודכנים לכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...