עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ae bd

ביצועי 36 ליבות מ-2015

Recommended Posts

הכול טוב ויפה. תמורה נהדרת למחיר. אבל:

1) זה עדיין מראה כמה אינטל החזיקה את השוק במקום בערך עשור (כש- לא הייתה קיימת מעשית, בטח לא בפלח השוק הזה).

2) מי שמכוון למערכות HEDT לרוב זקוק להן לצורכי עבודה (פרנסה). אחריות,יציבות וזמן משחקים תפקיד מרכזי (ניהול סיכונים) וכל גישת העשה-זאת-בעצמך עם שאין להם אחריות (ואפילו לא גרסה סופית) ו-EFI לא רשמי כדי לשחרר תדרים היא לא רלוונטית לרוב ציבור המשתמשים הזה.

ואז יש את עניין הגודל, צריכת החשמל, פליטת החום (בתצורת זוג על ךוח לשרתים שמציג אולי בעיות משל עצמו).

זה יופי של Proof-of-concept ומי שאוהב הרפתקאות כאלו יהנה מכל רגע, אבל אני באופן אישי לא הייתי אומר שזאת גישה רלוונטית או אפילו מומלצת לרוב המשתמשים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תחנה טובה לרנדר לתוך הלילה לא יותר מזה.

אגב, את הסדרת המעבדים האלו היה לי ב-MAC PRO ה"מאפרה". IPC של המעבדים האלו בתכנות של אדובי שווה לת...

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? אתה מבין שזה IPC של 6950X, כשהביצועים הכלליים הם פי 3.5 מ- 6950X.  הוא לא רואה שום מערכת בגיימיניג, ווירטואליזציה, ריבוי משימות, תוכנות פרודוקטיביות ורינדור. לא מדובר פה על מעבד שרוב הזמן חי ב- 2.3 GHZ, אלא הוא פרוץ על מנת לשחרר את הטורבו לכל הליבות ל-3.5GHZ כמה שיותר לפי צריכת הזרם של ה-VRM המתאפשרת. זוג המעבדים הזה גם לוקח את XEON W3175X, בעל 28 הליבות המפלצתי. יש כאן מיטוב של 40% מעבר לסטוק.

ולמי שדאג לצריכת חשמל, ההספק של כל מעבד הוא 130 וואט, אמנם בפועל זה יותר אבל ככה זה גם עם , וכפי שניתן לראות, השתמשתי במארז טאוור סטנדרטי שתומך בלוחות אם SSI-EEB, והוא אינו תופס הרבה מקום.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סבבה תהנה...רק תדאג לכרטיס מסך חזק! כי למעבדי XEXON אין תמיכה ב-Quick Sync  כמו בסדרת .

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לי 1080 SC , (שניהם ב- PCIE 3   X16),

אבל לא מבין את הקשר ל-QUICK SYNC

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סרטון ישן של לינוס מסביר מעולה מה זה QS

נערך על-ידי urib

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי זה גם ככה קיבל אופטימיזציה רק ב- ולא קיים במעבדים ללא גרפית ממילא

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לכל הדור האחרוו ולפניו יש ליבות גרפיות בסדרת i5,i7,i9.

בכל מקרה לא הבנתי למה אתה צריך מחשב בתצורת שרת לבית, במיוחד לגיימינג?

מציע לך למכור אותו לאיזה סטודיו לתלת 3D, לפני שיהיה מאוחר מידי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

איזה למכור, זה המחשב הראשי שלי לעשר + השנים הקרובות, המטרה למנוע את הצורך בשדרוג, אני גם אקנה זהה כספייר לכל מקרה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של ae bd

כל דבר שבא לי או צריך להריץ, אני משתמש מתקדם, מה מריצים מי שקונה רייזן 3950X או THREADRIPPER  עם 32 ליבות שמתקרבים בביצועים גם כן?

נשמע כאילו אתה מתגונן. נשאלת שאלה ישירה ועניינית, ולא ענית עליה. מה אתה מריץ\עובד על המחשב בדרך כלל?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

או קי, אז ככה, אני עובד הרבה עם קבצים גדולים, כיווץ\חילוץ, מכונות וירטואליות, משחקי DX12 שמנצלים את כל הליבות, לכידת וידאו ממשחקים , ריבוי משימות, מנצל את שמונת ערוצי הזכרון עם -100GB לשניה, שיפור זמני טעינת משחקים ע"י קאש לראם, שלא לדבר על בנצ'מרקים להנאתי האישית, פרסום סרטוני בנושא המעבדים, ועוד ועוד

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך