עזרה ברכישת בקר רכיבים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ברכישת בקר רכיבים

eido300

Recommended Posts

הי

אני רוצה לקנות פרו מיני סיני(אם יש משהו יותר קטן אז עדיף יותר קטן), רכיב max485, ריליי, לחצנים פשוטים ולדים פשוטים.

בדקתי באלי אקספרס, והסתבכתי לגמרי, מיליון סוגים של כל דבר, לא ברור באיזה מתח כל דבר עובד, אם יש אפשרות לפתח את הפרו מיני דרך הסביבת פיתוח של , ואם אפשר לחבר אותם למטריצה. אשמח אם מישהו יוכל להמליץ לי על מה לקנות.

עדיף שהכל יהיה כמה שיותר קטן.

לגבי הmax485, (אני לא מחפש דווקא אותו אלא ג'וק נוח לrs485 חד צדדית ונראה שהוא הכי נפוץ, אבל אפשר מבחינתי כל אחד אחר...) אפשר לקנות את הג'וק עצמו וישר לעבוד איתו או שצריך לחבר נגדים וקבלים ועדיף לקנות כבר את המודל?

בגדול הבקרים אמורים "לדבר" אחד עם השני דרך הmax485 ולהפעיל את הריליי (כל אחד את שלו) במקרה הצורך, הלד כדי לסמן בזמן שהריליי פועל, והלחצן כדי לגרום לבקר לשלוח מידע ידוע מראש.

אם אתם חושבים שבשביל הפעולות האלה צריך עוד רכיבים אשמח אם תגידו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מיקרו בקר יש את Arduino Pro Micro

לא משהו רשמי אבל עובד מצוין עם הממשק של וצורבים עליו כ-" Leonardo " ב-IDE.

החיסרון שהמחבר שלו לא תפוס חזק על הכרטיס וצריך להיזהר. ממליץ לקנות 2 לפחות ככה שיהיה לך תחליף במידת הצורך.

והנה כרטיס בשביל תקשורת RS-485.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה
הפרו מיקרו יחסית יקר לי בפרט שאני צריך כמה כאלה, מה לגבי הננו או הפרו מיני, הם יחסית יותר זולים.
ומה לגבי זה10 יח'\חבילה MAX485ESA MAX485CSA SOP8 MAX485 SOP SMD חדש ומקורי IC במלאי
https://s.click.aliexpress.com/e/C6X14Cu ?
השיקול הוא של מקום, אז אם אפשר לחבר אותם ישר מצוין. אבל אם צריך לחבר עוד נגדים, כבר לא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...