עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

yonatan.mendelson

המשתלם מכולם: מעבד שש ליבות מ-AMD בפחות מ-550 שקלים

Recommended Posts

סופר-דופר משתלם! מי שחושב לקנות מעבד המחירים האלו הופכים כל סדרה אחרת, גם של אינטל וגם את זן 3 של עצמה למיותרים לגמרי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
" שככל הנראה יספק מענה הולם לרוב המוחלט של המשתמשים הביתיים גם ביישומי גיימינג וגם ביישומי עיבוד ויצירה מקצועניים " - תחליט, יונתן - ביתי או מקצועי. אולי ביתי כן, מקצועי - עבר זמנו. לא מבין את כל הסנטימנטים לחומרה ישנה. עדיין אנשים סוגדים גם ל - 1200 כאילו היה איזה אבן דרך טכנולוגי בתולדות המעבדים . יאללה, היו וטוב שהיו. רייזן 3 - וכל השאר , סתם שודדים !

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של napoleon45

לא מבין את כל הסנטימנטים לחומרה ישנה.

היא אולי "ישנה" אבל השיפור ביחס אליה לא משמעותי במיוחד לאור המחיר הנמוך של הדור היוצא.

שם המשחק הוא ביחס לכסף ואם בשביל לחסוך 10-15% בביצועים אתה משלם 30-40% פחות זו עסקה ממש משתלמת.

אני לא מבין את מי שאומר לקנות רק את החדש ושכל מה שהיה עד עכשיו בטל. ממש לא נכון ולא ענייני.
נשמע שיש רצון לדחוף למוצר ספציפי בלי לבדוק אם הוא באמת הכי מתאים.
אין כל הצדקה כספית לשדרג מ-2700X ל-3700X. אבל אולי זה נותן הרגשת ה"חדש" או בכלל בא במטרה לתמוך בחברה\מוצר שהושק וממש "עפים" עליו.
אם אין הצדקה לשדרג זו אומר שהמוצר מהדור הקודם עדין בהחלט רלוונטי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ?

אני מדבר על תפוחים ואתה על בטטות.

אני מדבר על מי שקונה מחשב חדש.

איפה דיברתי על שידרוג ?

תיצמד לנאמר, לא להרהורי ליבך ....   :nixweiss:

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני נצמד לנאמר.
זו רק דוגמה ללמה דור קודם עדין רלוונטי גם למי שקונה חדש.  מאחר ואין שיפור מהותי אז אין טעם לשדרג לעומת ההשקעה הכספית הנדרשת. זה תקף גם למי שזה המקצוע שלו וגם למי שזה תחביב בלבד. מכאן גם אם קונים חדש דנדש בהחלט יש מקום לשקול דור קודם כשהוא במבצע כה נדיב.
במחיר הנוכחי זו ההצעה הכי משתלמת גם אם יש משהו יותר מהיר וחדש באזור. ככה פשוט.

נערך על-ידי omertgm

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לא יאמן איך נחטף!!! בסוף רכשתי בארץ 516 בארץ לאומת 484 אמזון (כולל משלוח ומיסים) (2400G)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close