מחפש המלצה למסך טלוויזה בתקציב של כ-6K. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למסך טלוויזה בתקציב של כ-6K.

Mercurie

Recommended Posts

קודם כל - אם אני לא במקום הנכון אשמח אם תכווינו אותי.. לא מצאתי פורום למסכי .

אקדים ואומר שמעולם לא הייתה לי , והידע שלי בנושא הזה סופר בסיסי. 

אני בקרוב עובר דירה ומעוניין לרכוש טלוויזיה בגודל של 65"-75" לסלון.. השימושים שלי הם בעיקר נטפליקס, יוטיוב.. נקסטTV.. סדרות סרטים ואולי מינימום גיימינג באקס בוקס. הבנתי שלרוב הטלוויזיות יש אנדרואיד TV שזה פותר את את הבעיה של הנטפליקס.. הרזולוציה במחיר הזה אני מניח שתהיה .. אני מעוניין אולי גם (אם זה משתלם) לקנות לטלוויזיה גם. והבנתי שיש טלוויזיות שניתן להתחבר ללפטופ באמצעות בלוטוס? או שעדיין חייב HDMI? 

אשמח אם תעזרו לי בנושא. 
התקציב שלי הוא בערך 5-6K סה"כ. 
תודה icon_smile.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Mercurie

הבנתי שלרוב הטלוויזיות יש אנדרואיד TV

זה לא אומר שכולן מומלצות בנוסף זה מייקר את המחיר בנוסף יש לך שגם יכול לשמש כמזרים מדיה ויש לך דרכו את גם את החנות של בנוסף.

בטלויזיות החכמות של סמסונג מערכת ההפעלה היא Tizen ואצל היא WebOS בנוסף יש להם חנויות משלהם ליישומונים.

20 באפריל 2019 - מהיום גם פרטנר TV ו-Next TV בטלוויזיות של LG

יש לך את הטלויזיה הבאה LED של מבלי לחרוג מהתקציב(5918ש"ח) ועם 3 שנות אחריות של היבואן הרשמי מחנות שהיא קנייה חכמה דרך זאפ(אצל תקבל שנה אחריות במחיר דומה או יקר יותר מסך קטן יותר ותאלץ להוסיף עוד כסף על הרחבת האחריות במידה ותרצה).

טלוויזיה LG 75UK7050Y 4K ‏75 ‏אינטש

המפרט המלא של 75UK7050Y באתר היבואן הרשמי

אפשרות נוספת של ב4587ש"ח גם עם 3 שנות אחריות של היבואן הרשמי ורכישה דרך חנות שהיא נחשבת קנייה חכמה ע"פ זאפ.

טלוויזיה LG 65SK8000P 4K ‏65 ‏אינטש

המפרט המלא של 65SK8000P באתר היבואן הרשמי

מצד שני יש באותו התקציב(5990ש"ח) טלויזיה של סמסונג בטכנולוגיית עם שנה אחריות של היבואן הרשמי מחנות שאין עליה ביקורות כלל והחנויות האחרות חורגות מהתקציב.

טלוויזיה Samsung UE65Q6FN 4K ‏65 ‏אינטש סמסונג

עוד אפשרות של מסך LED קעור גם בדיוק בתקציב עם אחריות לשנה של היבואן הרשמי מחנות שהיא קנייה חכמה בזאפ(חנות בשם "המאיר" שמוכרת את המסך ב5990ש"ח + אפשרות שדרוג ל4 שנות אחריות בעוד 199ש"ח מה שיגרום לחריגה מהתקציב).

טלוויזיה Samsung UE65NU8500 4K ‏65 ‏אינטש סמסונג

המפרט המלא של UE65NU8500 באתר היבואן הרשמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RoronoaZoro

זה לא אומר שכולן מומלצות בנוסף זה מייקר את המחיר בנוסף יש לך XBOX שגם יכול לשמש כמזרים מדיה ויש לך דרכו את גם את החנות של מיקרוסופט בנוסף.

בטלויזיות החכמות של סמסונג מערכת ההפעלה היא Tizen ואצל LG היא WebOS בנוסף יש להם חנויות משלהם ליישומונים.

TGs20 באפריל 2019 - מהיום גם פרטנר TV ו-Next TV בטלוויזיות של LG

יש לך את הטלויזיה הבאה LED של LG מבלי לחרוג מהתקציב(5918ש"ח) ועם 3 שנות אחריות של היבואן הרשמי מחנות שהיא קנייה חכמה דרך זאפ(אצל סמסונג תקבל שנה אחריות במחיר דומה או יקר יותר מסך קטן יותר ותאלץ להוסיף עוד כסף על הרחבת האחריות במידה ותרצה).

טלוויזיה LG 75UK7050Y 4K ‏75 ‏אינטש

המפרט המלא של 75UK7050Y באתר היבואן הרשמי

אפשרות נוספת של LG ב4587ש"ח גם עם 3 שנות אחריות של היבואן הרשמי ורכישה דרך חנות שהיא נחשבת קנייה חכמה ע"פ זאפ.

טלוויזיה LG 65SK8000P 4K ‏65 ‏אינטש

המפרט המלא של 65SK8000P באתר היבואן הרשמי

מצד שני יש באותו התקציב(5990ש"ח) טלויזיה של סמסונג בטכנולוגיית עם שנה אחריות של היבואן הרשמי מחנות שאין עליה ביקורות כלל והחנויות האחרות חורגות מהתקציב.

טלוויזיה Samsung UE65Q6FN 4K ‏65 ‏אינטש סמסונג

עוד אפשרות של מסך סמסונג LED קעור גם בדיוק בתקציב עם אחריות לשנה של היבואן הרשמי מחנות שהיא קנייה חכמה בזאפ(חנות בשם "המאיר" שמוכרת את המסך ב5990ש"ח + אפשרות שדרוג ל4 שנות אחריות בעוד 199ש"ח מה שיגרום לחריגה מהתקציב).

טלוויזיה Samsung UE65NU8500 4K ‏65 ‏אינטש סמסונג

המפרט המלא של UE65NU8500 באתר היבואן הרשמי

תודה! 

אבל הבנתי שעדיף כלום ללכת על QLED, לא? פשוט כי לא בתקציב שלי. ההבדל לא משמעותי? 

עוד שאלה קטנה - אם יש נקסטTV נטפליקס ויוטיוב זה מושלם לי. השאלה האם אפשר לחבר מקלדת ועכבר דרך הUSB שם בשביל נוחות. 

ולגבי התקציב - הוא לא חקוק בסלע ואפשר לחרוג קצת :)

מבין מה ששלחת לי אני כעקרון אוהב את הLG של ה75 אינץ' אבל האיכות בQLED תהיה משמעותית יותר טובה לא? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Mercurie

אבל הבנתי שעדיף כלום ללכת על QLED, לא? פשוט כי OLED לא בתקציב שלי. ההבדל לא משמעותי? 

לגבי הQLED וOLED...

https://www.techradar.com/news/oled-vs-lcd-led

ציטוט

QLED panels are not self-emissive, instead lit by LEDs along the edge (just like an Edge LED-backlit LCD). The advantages of QLED TVs are that they use a quantum dot color filter and are capable of significantly higher brightness than TVs. Cue eye-popping color, but slower response times than an TV. However, the contrast and blacks aren’t as good as TVs.

לפי מה שכתוב QLED זה עדיין מסך LCD עם LED ולא טכנולוגיה חדשה(וריאציה שונה) אבל ביחס לOLED בהירות גבוהה יותר וצבעים שימשכו את העין אבל עם זמני תגובה נמוכים משל .

אפילו בתחילת הסרטון נאמר

ציטוט

QLED is a fancy term for LCD TVs weve had for years

QLED זה מונח יוקרתי לטלויזיות LCD שיש לנו שנים.

לעומת זאת שים לב מה כתוב על הOLED

ציטוט

Almost as flat as wallpaper, organic light-emitting diode (OLED) is a breakthrough moment for TVs. Critically, it emits its own light, so the huge backlight used by most TVs isn’t there. As well as being slim, in an OLED display each self-illuminates, so you can control images at an individual level.

טכנולוגיה פורצת דרך לטלויזיות, כל פיקסל מסוגל לייצר אור בעצמו לכן הוא לא דורש תאורה אחורית ככה שאתה יכול לשלוט על התמונה ברמת הפיסקל וניתן להגיע לצבע שחור אמיתי בנוסף לזה שהוא דק.

בנוסף שים לב שבסרטון ציינו שOLED יותר טוב בסביבה חשוכה עם זוויות צפייה עדיפות אבל יש חיסרון של סיכוי לצריבה(אובייקט בוהק של משתנה לאורך זמן) בדוגמא שהוא נתן למשל אם אתה משאיר ערוץ חדשות ליום אז הלוגו עלול להיצרב או משחק את אותו משחק ויש לך מפה בפינה שעלולה להיצרב אבל זה קיצוני ובשימוש רגיל שצופים כמה שעות ומכבים אז לא אמורה להיות בעיה למרות שלדעתי זה דבר שכבר מרתיע מבחינה מסוימת מרגיש כמו לקנות ולא להשתמש יותר מידי או בדיוק כמו שרוצים וכמה שרוצים, לעומת זאת הQLED טובה יותר בחדרים מוארים וצריך לצפות מ30 מעלות אחרת תראה פחות בהירות וצבע ובעניין הצריבה בQLED כ"כ בטוחים בעצמם שהם נותנים אחריות לכל החיים על צריבות במסכי הQLED שלהם.

https://www.samsung.com/ae/qledtvwarranty/

ציטוט

QLED TV Lifetime Burn-In Warranty
The QLED TV utilises groundbreaking Quantum dot technology to turn light into breathtaking colour. See every little detail, and experience picture quality with depth and bold contrast. With a lifetime burn-in warranty, you can leave the worries of screen burn-in behind and just enjoy all the premium ultra HD viewing experience on your TV.

spacer.png

אז ע"פ מה שכתוב ונאמר בסרטון על אולי עדיף ללכת על הLG בגודל 75''(השלט שלהם גם כולל פקודות קוליות בעברית) מאחר וגם אחרי חריגה לQLED של לא יהיה לך בחנות שלהם את הNext TV.

בשביל OLED תאלץ לרדת למסך בגודל 55'' של ב5489ש"ח עם 3 שנות אחריות יבואן רשמי

טלוויזיה LG OLED55B8Y 4K ‏55 ‏אינטש

או לעלות במחיר ל65'' ב8437ש"ח עם 3 שנות אחריות יבואן רשמי

טלוויזיה LG OLED65B8Y 4K ‏65 ‏אינטש

הבעיה עם הQLED זה החנות שאין לה ביקורות והחנות שאחריה היא גם יבואן רשמי והיא גם נחשבת קנייה חכמה ע"פ זאפ רק חורגת ב583ש"ח מהתקציב.

אולי כדאי גם ללכת לראות בחנויות בעצמך קצת לפני שתקבל החלטה ואל תשכח שמגדירים מסכים באופן מסוים כך שיראו יותר טוב והכוונה שלי שתראה בעיניים שלך את ההבדלים בין כל הטכנולוגיות בחנות.

ציטוט של Mercurie

עוד שאלה קטנה - אם יש נקסטTV נטפליקס ויוטיוב זה מושלם לי. השאלה האם אפשר לחבר מקלדת ועכבר דרך הUSB שם בשביל נוחות. 

Next TV לא נמצאת בחנות של סמסונג(בדקתי בטלויזיה שלי ניסיתי לחפש בעברית ובאנגלית), אבל בחנות של LG יש כמו שאפשר לראות בקישור מTGSpot בתגובה הקודמת שלי וכמובן שיש Youtube וNetflix עם תמיכה רשמית(טלויזיות או מזרימי מדיה ללא תמיכה רשמית בNetflix לא יוכלו לנגן ב4K או אפילו בHD בגלל חוסר תמיכה מNetflix בלי קשר לזה שמשלמים על חשבון באיכות בנוסף היישומון ללא התמיכה יראה עם ממשק הרבה פחות טוב).

השלט של הוא כמו עכבר אוויר ואפשר גם להשתמש בטלפון החכם

בערוץ הרשמי של בYoutube יש את הסרטון הבא אז אני מניח(אבל לא בטוח) שכל סט מקלדת/עכבר חוטי או יעבדו ברגע שתחבר את המתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eyali23

תבדוק אם נשאר מלאי של סמסונג NU 8000.

תקבל עודף מ 5500 שח.

הדגם החדש ה RU התחיל להיכנס לארץ, עפי סקירות הוא קצת פחות טוב מה NU.

הוא רוצה

ציטוט של Mercurie

נקסטTV

וכמו שכתבתי בהודעה הקודמת

ציטוט של RoronoaZoro

Next TV לא נמצאת בחנות של סמסונג(בדקתי בטלויזיה שלי ניסיתי לחפש בעברית ובאנגלית)

בכל מקרה את הטלוויזיה Samsung UE65NU8000 4K ‏65 ‏אינטש סמסונג אפשר להשיג הכי זול ב5349ש"ח עם שנה אחריות של היבואן הרשמי.

מאחר ואין Next TV וגם לא חיפוש קולי בשלט בעברית(במידה וזה משנה לפותח הדיון) אפשר פשוט לרכוש בנוסף למשל את הXiaomi Mi Box S ב315ש"ח עם אחריות יבואן רשמי ולקבל מערכת TV רשמית ששם בחנות הכל מותאם לטלויזיה ויש להם כמובן Next TV/Sting TV/Cellcom TV/Parnter TV בנוסף לעוד יישומונים בחנות ולשלט יש שליטה קולית בעברית וביחד זה ייצא 5664ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

לא ממליץ על מסך של !!!

מסך עדין מאד ושביר ואין מה להשוות ל LG

היה לי מסך שהחזיק מעמד בקושי 8 חודשים, ביום בהיר אחד נגרמה לו תקלה שהוגדרה "שבר פנימי" שלא באחריות לטענת היבואן (אך אחד לא נגע במסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...