עזרה/התייעצות בשדרוג - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה/התייעצות בשדרוג

asaf03

Recommended Posts

אהלן חברים,

לאחרונה המחשב מתחיל לקרטע בביצועים והשדרוג הראשון שאני מעוניין לעשות הוא הכרטיס הגרפי.

כיוון שהמון זמן לא התעסקתי בזה ואני רואה שהשוק מוצף, זה קצת מבלבל אותי ואשמח להכוונה/ייעוץ לאיזה כרטיס מומלץ לשדרג.

המפרט הוא כזה:

לוח אם: 

Gigabyte. Z97P-D

מעבד:

intel i7 4790 (4 ליבות)

ראם:

8GB

כרטיס מסך:

NVIDIA GTX 750 Ti

ספק:

לא זוכר דגם, אבל 500W.

המסך עצמו סטנדרטי למדי, 1080P. ייתכן ובעתיד אשדרג גם אותו אז יהיה נחמד אם הכרטיס החדש יתמוך ברזולוציה גבוהה יותר אבל זה לא הכרח.

לא כבד, אבל כן אוהב את ההגדרות הגבוהות ולנצל את המשחקים למקסימום.

אין אפילו התלבטות כרגע כי ממש התבלבלתי מכל הדגמים.. אשמח לעזרתכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי משדרג עים מערכת כמו שלך rtx 2060   GTX 1660 Ti   זה יהיה שדרוג  מכובד שני הכרטיסים דומים בביצועים  לא ממליץ  לעבור לרוזלוציות מעל 1080p  במסך  כי המערכת חלשה לרזולוציה של 4k  https://www.gpucheck.com/gpu/nvidia-geforce-gtx-1080/intel-core-i7-4790k-4-00ghz/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה חבר.

שמתי לב שהקישור שצירפת הוא דווקא לgtx 1080, שווה לבדוק גם אותו או שזו טעות?

האם יש טעם להשקיע בכרטיסים זולים יותר? (דור ישן יותר...) לטווח הארוך הכוונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלם שאגיע הביתה ואעלה.. 

התקציב בסביבות ה1000₪, לא חייב את שיא הטכנולוגיה ב high end, אפשר גם בmid range.. 

*ייתכן מאוד ואין התאמה בין הדרישה לתקציב, אני בהחלט לא מעודכן ככ בשוק, אשמח אם תאירו את עיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש ספק 500W איכותי אז 580RX של AMD כנראה הכי משתלם, צריך לבדוק אם עדין זמין (מאמין שכן) ואם הספק חלש אז 1060GTX ייתן ביצועים דומים אבל אולי קצת יקר יותר.  GTX1660 של NV ייתן גם תמורה טובה אם רוצים לנצל את כל התקציב וכדי, בארץ הוא עולה כ-1000 שח ונותן כ-20% יותר FPS מהשניים הקודמים.
עבור 1080P שלושתם ממש מספיקים, במקרי קיצון אולי צריך להתפשר מעט על הגדרות אבל משהו זניח. לא שווה להוציא יותר כסף לסגמנט הזה ( FHD1080) אם זה משחק מזדמן פשוט לכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיליי קל אני מצרף תמונה של הספק, לא איכותי במיוחד אבל 500w...

בדקתי קצת על הכרטיסים שהמלצת פה, ומסתבר של GTX1660 יש אינסוף גירסאות, סלח לי על החפירה אבל קצת הלכתי לאיבוד בין כולן... איך בוררים עיקר מהטפל?

IMG_20190728_220050.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...