האם כרטיס מסך חיצוני נכנס במפרטים האלה?(פיזית) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כרטיס מסך חיצוני נכנס במפרטים האלה?(פיזית)

nan

Recommended Posts

ציטוט של etal

- המערכת באמת לא צריכה 650W אבל מבין המבחר שיש שם ספקי ה-550W באותה רמה עולים אותו דבר אז כבר יותר משתלם לקחת את זה. זה ספק מאוד איכותי עם 10 שנות אחריות ותוספת ההספק פחות תגביל אותך כשתרצה לשדרג כרטיס מסך עכשיו או בעתיד.

- מבחינת דיסקים מה שמגביל אותך זה המארז ולא כמות החיבורים על הלוח. במארז יש מקום רק לדיסק 3.5 יחיד, שני דיסקים 2.5 (זה גודל של SSD) וכמובן ה-M2 שעל הלוח עצמו.

- עם הספק הזה לא צריכה להיותר בעיה לשדרג לכרטיס מסך חזק יותר. באיזה תוכנות של אדובי אתה משתמש? באיזה רזולוציה אתה עורך וידאו? האם יש תוכנות כבדות אחרות שאתה משתמש בהן?

עד כמה שאני יודע לא צפוי לצאת בחודש הקרוב שום דבר חדש שישנה את השוק בצורה משמעותית אבל תמיד יש שינויי מחירים פה ושם, דגמים ספציפיים יוצאים מהמלאי וכדומה ככה שאין יותר מדי טעם להכנס לפרטים הקטנים של המפרט אם הקניה לא תהיה בקרוב.

הבנתי אותך, אבל זה בעיקרון השלד שלי אם ארצה לשנות בהתאם לשינויי השוק

אז יש מקום גם לדיסק 3.5, גם לשני 2.5 וגם לm2? זה הרבה כוננים

מצוין

אני משתמש באפטר אפקטס, fhd, לא משהו מוגזם מאוד

המחשב גוזל המון ראם בשביל הרנדור ובנוסף אני גם משתמש ב vm ככה שהמחשב הנוכחי ממש מתאמץ 

אתה ממליץ על כרטיס מסך אחר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהבדיקה הקצרה שעשיתי עולה שאפטר אפקטס כמעט לא מושפעת מביצועי כרטיס המסך ככה שה-1660 יספיק בהחלט. אם רוצים בכל זאת לשפר אז אפשר לעלות ל-1660TI או 2060, אולי עד שתקנה אז גם 2060 ירד במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

מהבדיקה הקצרה שעשיתי עולה שאפטר אפקטס כמעט לא מושפעת מביצועי כרטיס המסך ככה שה-1660 יספיק בהחלט. אם רוצים בכל זאת לשפר אז אפשר לעלות ל-1660TI או 2060, אולי עד שתקנה אז גם 2060 ירד במחיר.

מעולה

תודה רבה ETAL!

אני אקפיץ את האשכול בסמוך למועד הרכישה אם תהיינה התלבטויות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...