הדור הבא (10) Comet Lake של אינטל נחשף, 10 ליבות 20 נימים ב500 דולר - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדור הבא (10) Comet Lake של אינטל נחשף, 10 ליבות 20 נימים ב500 דולר

--Shadow--

Recommended Posts

ציטוט של napoleon45

" משכך הערכתי היא,

שאנחנו נראה את סדרה 10 יוצאת לשוק בחלון הזמנים של עוד רבעון, עד שניים.

קרי Q4 השנה או Q1 2020."

צר לי, אבל ....

זו כבר דמגוגיה, לא הערכה מושכלת ולא נעליים.

כי כשהייתה אחת כזאת, לא איחרתי לומר זאת.

אני תקווה שההערכה שלי תתממש, ולו בשביל ההזדמנות להאכיל אותך כובע קש, ולהנות ביחד עם החברס לראות אותך בולע אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ירידה מ- 14nm לליטוגרפיה הבאה, אומנם תכניס יותר טרנזיסטורים ליחידת שטח,

ולכן תוזיל עלות יצור וצריכה אנרגטית פר הספק חישובי,

אבל כנראה תוביל גם לירידה בתדר עבודה מקסימלי אפשרי, וזו הדילמה הגדולה של .

כאשר מדובר בשבבים לתחום הניידים/שרתים, שממילא התדר אצלם לא ממוקסם עד הסוף בכוח,

ומה שמחפשים בהם הוא נצילות אנרגטית, הירידה הזו אינה מפריעה.

אבל בסגמנט מעבדים ל- בהם מנסים לחלץ מקסימום תדר, הדילמה אינה פשוטה.

יש כאן tradeoff שצריכים לחשוב עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קודם כל בעיות טכנולוגיות בתהליך הייצור עצמו, אצל .

זה שורש הבעיה.

כשיגיעו לגשר של שאר הבעיות, יעברו אותו.הבעיה של זה לא תכנון השבבים לשבע 

ננומטר, אלה הייצור שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --Shadow--

רק לחשוב אם AMD לא משיקים את הדור החדש והאחרון...היו נתקעים עדיין עם 4 ליבות עם מחירי פרימיום.

כנראה תושבת חדשה 1159.

https://wccftech.com/intel-10th-gen-comet-lake-desktop-cpu-lineup-leak-lga-1159-socket-rumor/

https://www.computerbase.de/2019-07/cpu-zehn-kerne-intel-comet-lake-sockel-lga1159/

Intel-10th-Gen-Core-Desktop-Lineup-Comet-Lake.jpg

איזשהו תמונה באיזשהו אתר גרמני והופס - 3 דפים של דיון. אין לזה שום אסמכתה ושום אתר שמכבר את עצמו לא מאזכר את זה, אז תסלחו לי, אבל אני כרגע קורא FAKE NEWS. ואם תחשבו על זה רגע ברצינות תבינו למה - מדובר פה על 14NM, כבר היום עם ה 9900K עם 8 ליבות הם בבעייה והוא תנור לא קטן, אז 10 ליבות? ועוד בתדר גבוה יותר? בלי שום שינוי מהותי בליטוגרפיה? ברצינות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סומך על הביקורת הזאת אפילו טיפה אבל גם אם נניח שזה נכון, זה נכון רק לכרטיסים היקרים ביותר ועם כרטיסי ביניים לא תראה הבדל במשחקים אבל כן תראה הבדל מאד גדול לטובת רייזן בכל שימוש אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

לא סומך על הביקורת הזאת אפילו טיפה אבל גם אם נניח שזה נכון, זה נכון רק לכרטיסים היקרים ביותר ועם כרטיסי ביניים לא תראה הבדל במשחקים אבל כן תראה הבדל מאד גדול לטובת רייזן בכל שימוש אחר

רייזן טובים לדברים אחרים אבל רוב האנשים קונים מחשבים למשחקים ואני הולך לחכות למעבדים החדשים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי קביעות של מי יותר טוב במשחקים כעת- תמתינו קצת, כי כולם בודקים עם כרטיסי NVIDIA ומיתברר ששוב יש באג עם הדרייברים של NV והביצועים ניפגעים, עם כרטיסי המצב שונה ויש תוספת ביצועים לעומת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...