כרטיס מסך חיצוני למחשב נייד ע"י EXP GDC BEAST - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חיצוני למחשב נייד ע"י EXP GDC BEAST

etamarbp

Recommended Posts

אהלן, לא בטוח שזה המקום הנכון לכתוב בוא, אשמח אם תוכלו להעביר במקרה וזה לא המקום הנכון.

העניין הוא כזה, יש ברשותי מחשב נייד מסוד VIVOBOOK 15 

מעבד: i7 8550u

ram: 8gb 1600mhz 3

ואני מעוניין להשתמש בתוסף EXP GDC BEAST  על מנת לקבל ביצועי גיימינג טיפה גבוהים יותר, קראתי קצת על העניין ולא הצלחתי לגמרי להבין איך הדברים עובדים מה המגבלות של התוסף הזה,

כרגע באפשרותי להשתמש בו יחד עם GTX550TI בתור התחלה, המחשב הגיעה עם GTX 930m  והביצועים שלו לוקים בחסר.

רציתי לדעת אם למישהו יצא להשתמש בPCIE חיצוני למטרה הנ"ל והאם אפשר להשיג את זה בארץ באיזה שהיא צורה ומה עליי לדעת לפני שאני קונה אחד.

תודה רבה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש, העניין הוא שצריך לנתק את הכרטיס wlan ולחבר במקומו, זה פחות קריטי, השאלה היא מה המגבלה לגבי דגם הכרטיס מסך והאם זה באמת ייתן לי תפוקה של fps ולא יוותר צוואר בקבוק (לגבי מתח לכרטיס, אני מתכוון להוסיף חיצוני.) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etamarbp

יש

אהה זה.

עדיין, צריך לראות ברשימת ניידים באתר איזה כן עובד ואיזה לא.

אני בא לומר, יותר סיכוי שזה לא שווה את ההתעסקות מאשר כן.

אבל, מציע לך להמתין לדיעות יותר מלומדות ומנוסות,

כאלה בלי ה "אהה זה" .   :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי להשתמש בזה. בגדול אתה מוותר על חיבור ה WIFI הפנימי, קודח במעטפת החיצונית ושולף קבל שמתחבר לבורד.
לבורד אתה מחבר את הכרטיס, את הספק כוח חיצוני, ולכרטיס מסך אף נקודת מתח נוספת אם קיימת (ממליץ שלא להשתמש בכרטיסים המוזנים מ-PCIE היות ויש סירבול בכבלים)
ואחרי זה בפאנל הדרייבר להגדיר איזה כרטיס יהיה ראשי.
תוודא רק איזו יציאה יש לך במחשב, יש 3\4 דגמים עם חיבורים שונים להתקן ה PCI, יש כאלה גם לחיבור הפלופי דיסק או כרטיסי הרחבה אבל הביצועים שלהם נחותים בהרבה.
עד כמה השיפורים? בערך 30 אחוז פחות מהדסקטופ תחת כרטיס דסקטופ.
נקודה חשובה - קרוב לוודאי שתצטרך לבטל את הכרטיס של הפנימי או שלא להשתמש בו ולהתפלל שלא יהיו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אתה צודק. אבל אני קניתי שמחובר 24\7 לחשמל ולא זז ממקומו היות והוא פחות תופס מקום.
מה עשיתי בסופו של דבר? קניתי מעין כלוב שיושב מתחת לשולחן ומוברג לפלטה העליונה של המשטח ופשוט כבל בודד יוצא משם למחשב.
אז הכל אסתטי ונקי אבל.. מהר מאוד ביטלתי את העסק, פחד למשיכה בכבל (אתה תגלה בדרך הקשה כמה קשה למצוא כבל ארוך), שפיכת נוזלים, חום של הספק\כרטיס מסך, ביצועים שהם בסדר לא מדהימים, והכי מעצבן בעיות . כשמחברים למסך חיצוני ישירות מהכרטיס - אין בעיות הכל עובד בסדר.
כשרוצים לשחק על מסך המחשב הכרטיס מסך הפנימי נכנס לפעולה גם אם הוא לא מוגדר ראשי ואחרי זה צריך לבטל אותו, וכשמבטלים לפעמים זה גורם לקריסת משחקים וקפיאות המחשב וצריך להריץ איזה פאצ שמסדר את העיניין
בגדול - הופך לנייח ומאבד ייתרונות.

אני ממליץ לקנות יעודי עם thunderbolt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

בגדול אתה צודק.

חחחח

אמנם אני אוהב להיות צודק, אבל הפעם 

באמת שאלתי מתוך "אין חכם כבעל נסיון" - שזה אתה.

כי כדאי שפותח הדיון והגולשים בכלל  יהיו מודעים

לעוד משמעויות שנלוות לזה, וכדי שהן ( המשמעויות )

יהוו חלק במכלול השיקולים בקבלת ההחלטה.

אז סתם שאלתי, להשכיל.

לא איכזבת !  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

בגדול אתה צודק. אבל אני קניתי נייד שמחובר 24\7 לחשמל ולא זז ממקומו היות והוא פחות תופס מקום.
מה עשיתי בסופו של דבר? קניתי מעין כלוב שיושב מתחת לשולחן ומוברג לפלטה העליונה של המשטח ופשוט כבל בודד יוצא משם למחשב.
אז הכל אסתטי ונקי אבל.. מהר מאוד ביטלתי את העסק, פחד למשיכה בכבל (אתה תגלה בדרך הקשה כמה קשה למצוא כבל ארוך), שפיכת נוזלים, חום של הספק\כרטיס מסך, ביצועים שהם בסדר לא מדהימים, והכי מעצבן בעיות דרייברים. כשמחברים למסך חיצוני ישירות מהכרטיס - אין בעיות הכל עובד בסדר.
כשרוצים לשחק על מסך המחשב הכרטיס מסך הפנימי נכנס לפעולה גם אם הוא לא מוגדר ראשי ואחרי זה צריך לבטל אותו, וכשמבטלים לפעמים זה גורם לקריסת משחקים וקפיאות המחשב וצריך להריץ איזה פאצ שמסדר את העיניין
בגדול - הופך מחשב נייד לנייח ומאבד ייתרונות.

אני ממליץ לקנות מחשב נייד יעודי עם thunderbolt

אתה מלך, תודה רבה על התשובה העניינית, ספקתה לי את התשובה, שאלה נוספת שאולי תוכלו לענות לי עליה היא כיצד אני יכול לבדוק כמה pcie lanes סה"כ יש במחשב.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

בדיוק באותה הדרך שאני ביררתי - פירקתי מחשב בן שבועיים XD

חחחח, הבנתי, שיהיה לי בהצלחה ;) 

שאלה אחרונה, יצא להתקל בארץ בחנות שמוכרת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...