העידן של ה-PCI-Express 4.0: ברכה לאחסון, פיהוק עבור כרטיסי מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העידן של ה-PCI-Express 4.0: ברכה לאחסון, פיהוק עבור כרטיסי מסך

yonatan.mendelson

Recommended Posts

השוואה מעניינת שביצעו באתר Techpowerup מבהירה לנו כי יחלוף עוד לא מעט זמן עד שנוכל לפגוש בכרטיסים גראפיים המסוגלים לעשות ניצול מירבי של רוחב הפס המוגדל אותו מסך עורק התקשורת החדש והחדיש

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת כמו RT למשחקים בשלב זה. נטו גימיק שיווקי ופיצ'ר חסר משמעות מעשית לקהל הרחב אבל צריך לשלם עליו יותר.
נדבר עוד 2-3 שנים שזה יהיה באמת רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו שני דברים שונים לחלוטין. RT במשחקים אפשר לחוות, ועם כותרים כמו Cyberpunk 2077 שיתמכו בזה, אני חושב שחותמת הלגיטימיות תושג.

תעבורה מירבית גבוהה יותר שלא משנה שום דבר היא... תעבורה מירבית גבוהה שלא משנה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותה צורה ניתן לטעון שתוספת ה-RT זניחה לחווית המשחק. העלילה, המשחקיות, הפרטים, MP כיפי ושאר המנגנונים שהופכים משחק למעולה חשובים בהרבה.
RT רחוק מלהיות גורם בגדר "חובה" על מנת להינות מהמשחק (שלראייתי ממש לא תלוי בגרפיקה, אולי 30% ממנו).

אז RT נותן משהו שניתן בכלל לכבות במשחק בלי לפגוע בו (ובינינו הרוב יכבו אותו מחוסר יכולת להריץ כראוי) כמו אותם 5000MB/S שיכול לדחוף PCIE החדש שבכלל לא תשים לב אם הוא יאט פי 2 או 4.

מעריך ששתי הטכנולוגיות יהיו בגדר "חובה" רק בעוד 2-3 שנים, לא לפני, ואז גם יוכלו לנצל\להריץ אותם כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה מצויינת עד היום לא ידעתי שיש כזה הבדל קטן בין PCIE2 ל 3 כי בזמנו אני זוכר שממש היללו את 3 זאת שההבדל בין 3 ו4 לא מורגש דיברו כבר הרבה והייתי מוכן לכך בקשר ל זה באמת ברכה לשרתים לנו כמישתמשים רגילים גם לא ניראה לי נרגיש בהבדל חוץ מזה שממש לא קוסם לי הרעיון שעל ה שלי יש לי גוף קירור השוקל יותר מה עצמו (במיוחד שבלוחות לרוב אין תשתית בשביל זה) מספיק היה לי בלאגן עם מים של כרטיס מסך הייתי צריך לזרוק לפח מארז חדש לגמרה ולקנות אחר תודה מיוחדת לכתב אין הרבה כתבות כאלה מעולות באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לכך, ASUS מוציאה עדכון ביוס שמשדרג לוחות מסדרה 400 (X470 + B450) ל-PCI-E 4.0 חינם אין כסף.
אומרים שיתכן ותהייה תמיכה מוגבלת או לפעמים בעיות ושאפשר לבחור כל רגע לחזור ל-PCI-E 3.0 ללא התקנת ביוס מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...