מתלבט בין 4 לוחות לרייזן - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 4 לוחות לרייזן

ronik56

Recommended Posts

אני מתכנן לרכוש פלטפורמה מבוססת רייזן ולהתקדם מה-4570 שלי אחרי שלוח האם כנראה מת, אבל אני מתלבט בין 4 לוחות שנראים די זהים-

1. Gigabyte B450 X

2. Gigabyte B450 ELITE

3. Asus TUF B450-PLUS GAMING

4. Asus PRIME B450-PLUS

המחיר שלהם די זהה (430-470) ולא מוצא יתרון מובהק לאחד מהם.

בעיקרון אני מחפש לוח לרייזן 3600 שארכוש. 

*זיכרונות 3200 ככל הנראה (אבל אם הלוח תומך רק ב-3000 לא נורא, זה לא שארגיש את זה באמת).

*לא מתכוון לעשות OC.

*שני קשיחים WD 1TB Blue ו-SSD שיתווסף בקרוב ככה שמאוד רצוי שיהיה .

*הכרטיס 580 Aorus

*מארז R4

*ספק סיסוניק ברונזה 620 וואט.

*חשוב לי לקנות לוח ATX, לא מיקרו, המיקרו הנוכחי שלי (H87M-D3H) צפוף ואני לא יכול להוציא את הראם בלי להוציא את כרטיס המסך, ככה שאני רוצה לוח גדול ומרווח מטעמי נוחות אבל גם מבחינת זרימת אוויר טובה יותר במארז.

יש לאחד מהם יתרון, מסודר יותר טוב, או שכולם אותו דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של יום זה לא באמת משנה, לא נראה שיש אפשרות לעשות OC כמעט בכלל בדור הזה וצריכת החשמל ירדה מהדור הקודם, רק שים לב שצריך לעדכן את לוח האם לפני שאפשר להשתמש בדור החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

בסופו של יום זה לא באמת משנה, לא נראה שיש אפשרות לעשות OC כמעט בכלל בדור הזה וצריכת החשמל ירדה מהדור הקודם, רק שים לב שצריך לעדכן את לוח האם לפני שאפשר להשתמש בדור החדש

כן אני אבקש מהחנות לעדכן את הביוס, המעבד שיש לי זה 4570. 

אז אין באמת הבדל ביניהם מבחינת ריווח, כל אחד מהם יהיה די זהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים שאני רואה הם שללוחות של גיגהבייט אין יציאות Gen 2 בכלל אבל יש להם מערכת אספקת חשמל יותר טובה, לא יודע כמה זה קריטי למעבד חסכוני כמו ה-3600 וקצת מוקדם לקבוע כמה זה משפיע על OC בדור הזה של המעבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רוצה לעדכן שמכיוון שגם אני החלטתי להתעדכן עם רייזן אז הזמנתי msi b450 tomahawk מאמזון (קישור פה) ויש עכשיו שני קופונים שאפשר לקבל, אחד הוא 20$ הנחה מעל 50$ אם יש לך כרטיס של בנק לאומי פשוט מכניסים קוד קופון leumi20 והשני זה 10$ הנחה לקניה ראשונה אחריי התקנה של assistant שזה תוסף לדפדפן(מצריך גם פריים אבל אפשר לעשות 30 יום חינם) ובסוף אחריי כל הסיפור יוצא 105$ ללוח ברמה גבוהה יחסית ועם אפשרות לעדכון ביוס ללא מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

כן, תסתכל על השבב של כרטיס הקול אם זה מעניין אותך או מספר היציאות שמעניינות אותך(אישית הייתי מסתכל על USB 3)

ציטוט של etal

ההבדלים שאני רואה הם שללוחות של גיגהבייט אין יציאות USB Gen 2 בכלל אבל יש להם מערכת אספקת חשמל יותר טובה, לא יודע כמה זה קריטי למעבד חסכוני כמו ה-3600 וקצת מוקדם לקבוע כמה זה משפיע על OC בדור הזה של המעבדים.

אז עושה רושם שאלך על ה- Elite, בוודאות יותר מאובזר מהגיימינג X ועושה רושם שגם יותר מהאסוס פריים. מעבר לזה נראה לי קצת יותר מרווח ויותר פיצ'רים מהאסוס TUF, הוא תומך ב-3200 ואין לי צורך ביותר. 

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...