Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

huber

Ryzen כבר פה - מחפש המלצות למחשב/שילוש חדש בכ 4K

Recommended Posts

הי חברים. 

עכשיו עם השקתו של רייזן 2 הגיע הזמן להשתדרג. 

מה שאני משדרג זה מעבד (רייזן 3700X), (ופה ישנה התלבטות) ואולי . מה שיעבור מהמחשב הנוכחי לחדש הם הרכיבים הבאים: 

מארז (Fractal Design Define R5 Black). 
ספק כח (Seasonic 750W Gold). 
מאיץ גרפי (RTX 2080) 
כנראה (יש לי 32 גיגה בתדר 2600MHZ ואני עדיין מנסה להבין אם זה לא יצור צוואר בקבוק למעבד הנ"ל, עדיי לא יצאו סקירות רציניות בנושא). 
דיסק קשיח 970 PRO. 

המחשב ישמש לגיימינג ולשימוש יומיומי סטנדרטי (גלישה באינטרנט לדוגמא) ולניגון סירטי REMUX. 

אשמח להמלצות בנושא כגון איזה לוח כדאי והאם לדעתכם שווה לשדרג גם (אשמח כמובן לאסמכתה בנושא). 

תודה מראש. 

לגבי השאלון:

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

כ 4-5K - לא חייב כמובן לנצל כל שקל.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

משחקים, , ניגון תכני 4K

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

מצויין למעלה

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

מצויין למעלה

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)?

לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

RSM

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

בחודש הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים?

לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעקרון 3700X הוא מעבד "קל" להרצה, רוב לוחות האם של B450, יחד עם בערך כל לוח X470 ממוצע ומעלה יוכלו בקלות להתמודד עם כל השתוללות של 3700X בתושבת.

לגבי , זה משהו שאני כרגע חוקר עם הרבה מהירויות שונות. נראה שרייזן 3000 מאוד מאוד חסין לשינויי , ולא רגיש אפילו בקצת כמו סדרות קודמות, שזה חדשות טובות.

לגבי לוח ספציפי, זה באמת אנ-דנ-דינו. הכל תלוי בסט תכונות ויציאות שאתה מעדיף. לצורך העניין אם אתה ממש רוצה X570 גם X של גיגהבייט יכול להתאים בשקט. זה לוח שנוצר להריץ 3950X, אחרי הכל.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של djelectric

לגבי זיכרון, זה משהו שאני כרגע חוקר עם הרבה מהירויות שונות. נראה שרייזן 3000 מאוד מאוד חסין לשינויי זיכרון, ולא רגיש אפילו בקצת כמו סדרות קודמות, שזה חדשות טובות.

אשמח לבדיקה בנושא אפילו למהירויות נמוכות. לי יש כרגע 32GB 2600MMHZ ואני באמת רוצה לדעת אם אוכל להמשיך איתם גם לשידרוג ל 3700X.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - אתה תמיד יכול, זה לא שהמעבד יסרב לקבל אותם. כרגע אני מריץ כל מיני מבחנים על 3700X ו-3900X עם בקונפיגורציות נפוצות של 2133\2400\2666\3000\3200\3600\3800 לראות מה הדיל. יקח איזה 3-4 ימים לשחרר איטם בנושא.

שוב, ממה שאני רואה פרילימנרית כרגע, הכל נראה מעולה, איבוד הביצועים על גבול סטיית תקן לעומת קונפיגורציה מהירה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

djelectric - ידוע שיקבל, השאלה ה"בוערת" היא כמה אחוז מאבדים בביצועים (אם בכלל) בירידה מ 3200/3600 ה"מומלץ" לטווח הנ:ל (2600). ממתין בקוצר רוח לסקירה המלאה 😎

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...