כח אדיר בתושבת של AMD: מעבדי Ryzen 7 3700X ו-Ryzen 9 3900X בביקורת - עמוד 15 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כח אדיר בתושבת של AMD: מעבדי Ryzen 7 3700X ו-Ryzen 9 3900X בביקורת

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 401
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של nec_000

390 ועוד שניים כאלו באותה קופסא ?

זה זורק במאמץ סביבות 500-600 וואט חום.

כמו תנור אמיתי בעוצמת low.

בחורף נהדר, חוסך צורך להפעיל חימום בחדר אבל בקיץ....  עלא יוסתור.

לי היה רק אחד כזה וזה כבר הספיק מעל ומעבר שלא לרצות יותר חום.

לפחות הביצועים היו אחלא ב- 1080P, לא חשתי שחסר משהו מבחינה חוויתית.

מכרתי אותו אשתקד 2018 ושדרגתי ב- 3 אטרציות

עד שהגעתי ל- 1080Ti של היום. שהוא כבר אוברקיל

עבור 1080p אבל נו שיהיה.... השגתי אותו הרבה מתחת למחיר השוק כך שלא נורא.

אכן כך, הוא מגיע גם ל-650W הספק במאמץ מלא אם תיתן להם. בייחוד כאשר אחד מהם הומהר מתדר הבסיס (1050Mhz) עד ל-1260Mhz (בזמנו ג'יי השיג תוצאה דומה וממה שאני זוכר היא הייתה הגבוהה ביותר לקירור אוויר לשבבי הגרנדה המרוברנדים האלו בלאנץ')

כרטיס מצוין שקניתי במחיר בדיחה (קניתי ישירות מספק ב-1200 שקלים בלאנץ' בקירור הנהדר של , עם הקירור האקטיבי על הזיכרונות וגופי הקירור הענקיים על השבב, ליד ה-GTX 970 שעלה בממוצע 500 שקלים ממנו מחיר שוק והצליח לנצח אותו ברוב המשחקים החדשים), אבל אחרי 4 שנים של שירות נאמן, הם מתחילים להראות את גילם המופלג במשחקים החדשים. 

הגיע הזמן לטפס ל-1440p עם ראייה קדימה ל-, אם וכאשר בעוד שלושה דורות, כשארצה לשדרג שוב פעם, זו תהיה מקפצה סטנדרטית גם בגב המחיר לקפוץ אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

הוא מדמיין שהדבר מסב לו הנאה, שכן צריכה חומרית מסבה גורנישט.

לא nec אמר, מי הוא nec בכלל.

המחקרים שנעשו בתחום מצאו זאת.

מה שכן מסב הנאה זה איסוף חוויות.

לדוגמא טיול, טיול בחו"ל, מסעדה, אוכל, לשחק, פארק מים, אטרקציה אתגרית,

ספורט, תחביבים, לחוות חלק או כל אלו שהוזכרו ביחד עם חברים ומשפחה - חוויות מכל הסוגים.

זה כן צורב זכרונות ומסב אושר.  לא מאמין ?  תקרא קצת מחקרים בנושא...

גם חוויות עולות לא אחת כסף זה נכון, אלא שאין מתאם בין עלות החוויה,

לעוצמת ההנאה והאושר שהיא מסבה. גם נמצא במחקרים. פשוט מדהים.

יכולה להיות חוויה שעולה שקל, והיא מסבה הרבה יותר הנאה מאשר חוויה אחרת שעולה 1000 שקל.

מי שחושב שהוא יקנה אוטו יוקרתי, שעון יוקרתי, מחשב חדש ב- 30 אלף שח וחושב שזה

מה שיגרום לו להיות מאושר, או להתרגשות.... הוא חיי בסרט.

שוב, המחקרים מצאו זאת בצורה נחרצת וברוטאלית. לא בערך לא ליד, אלא חד משמעית.

בדקו את האושר שהנסיינים דווחו וגם מדדו אצלם בדם כימיה, בנוסף אבחון פסיכולוגי ופסיכיאטרי - תקפו מכל הכיוונים.

רק חוויה וזכרון מסבים הנאה ואושר ברי קיימה. ובענק.

אתה לא מדייק ומטעה אנשים וחבל...

"צריכה חומרית מסבה גורנישט" ברור שזה לא נכון כי הוכח מחקרית שקניות כדוגמת שופינג גורם לאושר אבל זהו אושר רגעי ומשתנה בין אדם לאדם ובין רמת הצפייה לאותו דבר מה שהוא רוכש/רכש.

האושר הרגעי נגרם עקב שיחרור של הורמון אנדרופין הידוע כהורמון שמסב אושר.

כמו כן, האושר המושלם לפי אפלטון הוא העיון, הלמידה, כי היא לא תלויה בדבר.

ודבר אחרון יש לך עוד אי דיוק חוויות יכולות להיות טובות או רעות ואתה לא יכול להתעלם מזה ולכן זה אינו האושר המושלם.

הכותבת הינה דוקטור לפסיכולוגיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור "דוקטור" לפסיכולוגיה מעניין שלא לימדו אתכם - לא לחזור על אותה תשובה פעמיים בפורום ועוד בהפרש של יומיים,

כאילו לא ראינו אותה קודם (אבל התעלמנו) לא סתם.

עוד דבר נכבדתי, פסיכולוגיה איננה מוגדרת כמדע, וודאי שלא , וכבר מזה כמה שנים ישנה מחשבה רצינית להסירה

מהאקדמיה קראי הלאה כדי להשלים מידע.

הסתבר בדיעבד, עלו על זה כמה פסיכיאטרים מומחים מארה"ב בתחום חקר מוח (קיראי את ספרה "המוח הנשי" של חוקרת

המוח הידועה הפרופסור לואיין ביזנדיין), שפסיכולוגיה מקורה בכת במאה ה- 19. כת שלימים (בעקבות עבודת PR חזקה של

פרוייד יותר מכל דבר אחר), הצליחה איכשהו להכנס למעמד באקדמיה בדלת האחורית והשתרשה שם מכח האינרציה, בשעה

שהאקדמיה התקנית היתה עוד בשלב ינוקה.

שמו לב (בשני העשורים האחרונים, את תראי זאת במחקרה של החוקרת שהוזכרה מעלה) כי במתודולוגיות ואסכולות

מחקר קבילות,  לא נעשה כל שמוש בפסיכולוגיה הקלאסית, ומשכך הובן (בדיעבד), שהפסיכולוגיה אינה מדע, אלא לא יותר

מוודו דתי, שאינו נוקט שימוש בשום שיטות מחקר קבילות, ומהווה "תזה" חסרת הוכחה ראייתית נדרשת, חסרת שיטות מחקר

בעלות מובהקות סטטסית - אלו שמחויבות בכל מבחן מדעי או רפואי.

בעת המודרנית ישנה כוונה מרחיקה אף כדי להסירה כמקצוע אקדמי באופן פורמאלי, ניצנים ראשונים לכך מצויים ברגולציה

האמריקאית בתחום שמובילה את הנושא. תהייה זהירה איפה עם מה שאת לומדת כיום "בדוקטורט שלך", יתכן שתשארי בעוד

כך וכך שנים ביד עם תעודת "מקצוע" כזו שאינה נחשבת לשום דבר בר משמעות, היא תהה חסרת שיניים בעולם המשפטי

אקדמי רפואי. 

אל ההארה המרתקת הזו, שפסיכולוגיה אינה ואינה אקדמיה במהותה, הכניס אותי (במקרה) לפני חצי עשור,  חבר ילדות

טוב שלי שהוא פסיכולוג קליני מומחה בהשכלתו. כיום הוא מכהן כמנכ"ל בהיי-טק אגב. הוא שיתפני עם הממצאים הסנסציוניים

הללו שהם פורצי דרך, בזכותו קראתי כמה ספרי מחקר של המוח האנושי, בכללם ספר המחקר המוזכר מעלה שהומלץ לי מאד,

הספר מזכיר את הנדון בהקשר הטעויות הנוראיות שנעשו בפסיכולוגיה במאה האחרונה, עת טיפלו בנשים בצורה התואמת

רפואת כהני דת בשבטים אפריקאיים (תודות לפרויד שהתגלה כשרלטן).

במידה והמהלך יתממש בהמשך הדרך, קרי שהרפואה תצליח לדחוק את "כת הפסיכולוגיה" אל מחוץ לתקינה

האקדמית, את ומקבילייך תהיו בבעיה - אתם תדרשו לבצע הסבת מקצוע והשלמת השכלה אקדמית אמיתית.

https://www.amazon.com/Female-Brain-Louann-Brizendine/dp/0767920104/ref=sr_1_1?keywords=the+female+brain&qid=1563280063&s=gateway&sr=8-1

image.thumb.png.0db2924cc6fb9d2df6b9f5d3b15687bf.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

בתור "דוקטור" לפסיכולוגיה מעניין שלא לימדו אתכם - לא לחזור על אותה תשובה פעמיים בפורום ועוד בהפרש של יומיים,

כאילו לא ראינו אותה קודם (אבל התעלמנו) לא סתם.

עוד דבר נכבדתי, פסיכולוגיה איננה מוגדרת כמדע, וודאי שלא רפואה, וכבר מזה כמה שנים ישנה מחשבה רצינית להסירה

מהאקדמיה קראי הלאה כדי להשלים מידע.

הסתבר בדיעבד, עלו על זה כמה פסיכיאטרים מומחים מארה"ב בתחום חקר מוח (קיראי את ספרה "המוח הנשי" של חוקרת

המוח הידועה הפרופסור לואיין ביזנדיין), שפסיכולוגיה מקורה בכת במאה ה- 19. כת שלימים (בעקבות עבודת PR חזקה של

פרוייד יותר מכל דבר אחר), הצליחה איכשהו להכנס למעמד באקדמיה בדלת האחורית והשתרשה שם מכח האינרציה, בשעה

שהאקדמיה התקנית היתה עוד בשלב ינוקה.

שמו לב (בשני העשורים האחרונים, את תראי זאת במחקרה של החוקרת שהוזכרה מעלה) כי במתודולוגיות מדע ואסכולות

מחקר קבילות,  לא נעשה כל שמוש בפסיכולוגיה הקלאסית, ומשכך הובן (בדיעבד), שהפסיכולוגיה אינה מדע, אלא לא יותר

מוודו דתי, שאינו נוקט שימוש בשום שיטות מחקר קבילות, ומהווה "תזה" חסרת הוכחה ראייתית נדרשת, חסרת שיטות מחקר

בעלות מובהקות סטטסית - אלו שמחויבות בכל מבחן מדעי או רפואי.

בעת המודרנית ישנה כוונה מרחיקה אף כדי להסירה כמקצוע אקדמי באופן פורמאלי, ניצנים ראשונים לכך מצויים ברגולציה

האמריקאית בתחום שמובילה את הנושא. תהייה זהירה איפה עם מה שאת לומדת כיום "בדוקטורט שלך", יתכן שתשארי בעוד

כך וכך שנים ביד עם תעודת "מקצוע" כזו שאינה נחשבת לשום דבר בר משמעות, היא תהה חסרת שיניים בעולם המשפטי

אקדמי רפואי. 

אל ההארה המרתקת הזו, שפסיכולוגיה אינה מדע ואינה אקדמיה במהותה, הכניס אותי (במקרה) לפני חצי עשור,  חבר ילדות

טוב שלי שהוא פסיכולוג קליני מומחה בהשכלתו. כיום הוא מכהן כמנכ"ל בהיי-טק אגב. הוא שיתפני עם הממצאים הסנסציוניים

הללו שהם פורצי דרך, בזכותו קראתי כמה ספרי מחקר של המוח האנושי, בכללם ספר המחקר המוזכר מעלה שהומלץ לי מאד,

הספר מזכיר את הנדון בהקשר הטעויות הנוראיות שנעשו בפסיכולוגיה במאה האחרונה, עת טיפלו בנשים בצורה התואמת

רפואת כהני דת בשבטים אפריקאיים (תודות לפרויד שהתגלה כשרלטן).

במידה והמהלך יתממש בהמשך הדרך, קרי שהרפואה תצליח לדחוק את "כת הפסיכולוגיה" אל מחוץ לתקינה

האקדמית, את ומקבילייך תהיו בבעיה - אתם תדרשו לבצע הסבת מקצוע והשלמת השכלה אקדמית אמיתית.

https://www.amazon.com/Female-Brain-Louann-Brizendine/dp/0767920104/ref=sr_1_1?keywords=the+female+brain&qid=1563280063&s=gateway&sr=8-1

image.thumb.png.0db2924cc6fb9d2df6b9f5d3b15687bf.png

היי,

חזרתי על אותה תשובה פעמיים כי חשבתי שפספסת את ההודעה הראשונה (זאת היית הפעם ראשונה שהגבתי פה) בכל מקרה אני מבינה שקשה לך לקבל את זה שטעית. 

הכי נוח לעבור מהגנה להתקפה כשטועים הריי אתה זה שרשם ואני מצטטת "בדקו את האושר שהנסיינים דווחו וגם מדדו אצלם בדם כימיה, בנוסף אבחון פסיכולוגי ופסיכיאטרי - תקפו מכל הכיוונים." אז אתה זה שמסתמך פה בתשובה שלו על מחקרים פסיכולוגים שבהם אתה מזלזל.

כמו כן אני טוענת שעובדתית  טעית בחלק הראשון בתגובה שלך שרשמת "צריכה חומרית מסבה גורנישט" והסברתי לך בצורה חד משמעית למה זה לא נכון ויותר מכך גם אני מצהירה כמוך שבדקו את הנושא מכל הכיוונים ואתה מוזמן לחפש מאמרים אקדמאיים ולהיווכח שאני צודקת וקניות גורמות להפרשת אנדורפין שגורם לתחושה של אושר (מדובר פה על חומר כימי שנוצר בתהליך ביולוגי שניתן לבדוק אותו אמפירית).

בנוסף במקום לזלזל במקצוע שלי ולנסות להכניס לפה נושא שלא קשור בשום צורה לתגובה שלי תבדוק את עצמך ואם אתה חושב שאני טועה אתה יותר ממוזמן להראות לי מחקר או מאמר אקדמי שסותר את מה שרשמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה יפסיק להיות off-topic והמשך הודעות ימשיך בהודעות בלבד. כמו כן, המשך שלו יעניק למשתתפים בדיון השעיה מהמערכת ללא אזהרה מוקדמת. 

מתחיל להמאס שכל דיון נגרר לעשרות עמודים של offtopic שגם מרחיק משתתפים פוטנציאליים, ואני שוקל מה לעשות כדי למנוע זאת בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני למדי, בהתחשב בזה שהכסף להרחבת המפעלים בארה"ב נכנס רק לא מזמן. עד אז צפוי עוד דור 14NM שולחני, ואז אולי שימוש ב-10NM שפתחו ל-Node של Ice-Lake U. הדרך ל-"שיקום" (מרכאות כי אף אחד לא מת, בינתיים) צפויה להיות יחסית ארוכה עד אז. אולי הם יקבלו קצת יותר שכל ויחליטו לחתוך במחירים בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

עד אז צפוי עוד דור 14NM שולחני, אולי הם יקבלו קצת יותר שכל ויחליטו לחתוך במחירים בהתאם.

לפי מה שהבנתי השמועות על עוד דור ב 14NM (+++?) היו מזויפות.

לגבי הורדת מחירים - אף פעם לא עשתה את זה, ואם אחרי ההשקה של רייזן 2 הם לא עשו את זה, לא הייתי עוצר את הנשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא מגיעה למבוי הסתום שכנראה יאלץ אותה לעשות את זה, בלתי נמנע. לגבי המצגת המזוייפת ההיא, אני לא מתחשב בה, לא עשיתי זאת מאז שהומצאה. הקשר הבריא שלנו עם צ'יפזילה מאפשר לנו לדעת בערך במקום דברים כאלה :)

אבל יש עוד קצת פוטנציאל למצות עם איך שסדרת CFL עובדת מבחינת מיתוג ותמחור נכון. אולי הם יחליטו לעשות משהו בנידון. משהו מספר לי שאולי תוכנית מיתוג מחודשת תגיע בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחילו לצאת סקירות של הצ'יפים היותר צנועים ומשתלמים, 3600/X. איטי ב-5% מ-9600K/3900X ומ-9900K ב-10% בלבד במשחקים. בטווח שגיאה של 2% מ-3700X למשחקים ב-1080P. ככל שהרזולוציה עולה ההבדל הולך וקטן כמובן.
כשמסתכלים על המספרים מבינים ש-6 הוא ה-4 החדש.
מעבר לכך שיפור הביצועים הופך קטן יותר ויותר למעט מבחנים ייעודיים ותוכנות ספציפיות.

3600 הוא המעבד הכי חזק מבין עשרת בעלי מחיר\ביצועים הכי גבוהים.

את הצורך ב-3600X שיקר ממנו משמעותית (25% תוספת $$) אני לא ממש מוצא במיוחד לאור יכולות OC בלתי קיימות כמעט לשניהם. אולי קטע שיווקי כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לדעתכם יקרה לPASSMARK לאחר יציאת ה3950X? כי הולכים להיראות ממש רע וזה באנץ' שהרבה אתרי תוכנות מקצועיות מפנות אליו:

הוספתי תמונה להמחשה, לדעתי ה3950C אמור להיציא סביב ה37,000 נקודות פלוס מינוס 500 נקודות.

spacer.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...