תחייתו של ה-Radeon: כרטיסי מסך RX 5700 XT ו-RX 5700 בביקורת מקיפה - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחייתו של ה-Radeon: כרטיסי מסך RX 5700 XT ו-RX 5700 בביקורת מקיפה

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

@Jabberwock

אם קיבלת את הכרטיס, יכול לשתף בחוויות שלך מהדרייברים? בעיות שנתקלת אם יש?

אני בונה מחשב לאחי הקטן והוא די נעול על ה5700XT (דגם RED DEVIL של PowerColor) כי רוצה לסחוט כל פריים מהמחשב למרות שהוא רק על 1080p. הרבה סיפורי אימה יש באינטרנט על BSODים ומסכים שחורים, ריצודים על המסך, תקיעות ב1080P... יש חוויות אישיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

אם קיבלת את הכרטיס, יכול לשתף בחוויות שלך מהדרייברים? בעיות שנתקלת אם יש?

אני בונה מחשב לאחי הקטן והוא די נעול על ה5700XT (דגם Red DEVIL של PowerColor) כי רוצה לסחוט כל פריים מהמחשב למרות שהוא רק על 1080p. הרבה סיפורי אימה יש באינטרנט על BSODים ומסכים שחורים, ריצודים על המסך, תקיעות ב1080P... יש חוויות אישיות?

רכשתי את הכרטיס 5700 Xt Gaming OC 8G. כרטיס דיי קל בהתחשב בגודל. יצא לי 1815₪ מאמזון, כרטיס ויזה בדולרים אז המרה מוזלת. הכרטיס זולל הכי פחות חשמל בהשוואה לכרטיסים אחרים כנראה תודות למערכת חשמלית חסכונית יותר.

אכן זה לא היה plug & play, היו לי תקיעות בהתחלה אבל לדעתי זה משתלם, Input Lag יותר נמוך על אותו FPS בהשוואה לכרטיסי .

גם אני על 1080P ולא מגיע ל-100% שימוש על רייזן 2600X, קל ל-4.1GHZ.

יש להשתמש בתוכנה Display Driver Uninstaller כדי למחוק שאריות קודמים, עדיף בטרם התקנה.

דרייברים - יש להיזהר במה שמפעילים.

Radeon Settings Advisor יציע לך להפעיל כמה דברים.

דברים שגורמים לתקיעות ולא מפעילים:

Radeon Anti-Lag

Enhanced Sync

VSR

הדברים שכן אפשר להפעיל:

FreeSync

Resolution & Refresh Rate - Native - בשביל לסדר את קצב הרענון במסך כי ברירת מחדל על 60HZ.

משחקים רצים חלק מאוד. באג יחידי שנתקלתי בו ולא מצאתי פתרון עדיין הוא שלפעמים מיד אחרי חזרה משינה של המסך, יכול להיות מסך שחור ל-2/3 שניות כנראה ביגלל שהדרייברים נזכרים שצריך להפעיל במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...