תחייתו של ה-Radeon: כרטיסי מסך RX 5700 XT ו-RX 5700 בביקורת מקיפה - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחייתו של ה-Radeon: כרטיסי מסך RX 5700 XT ו-RX 5700 בביקורת מקיפה

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

omertgm - הבנץ הזה לא רלוונטי. ה 5700XT לרב נמצא בין ה 2070 ל 2070S (ולפעמים עוקף את שניהם, תסתכל למשל ב BF V, Metro: EXODUS ועוד) ככה שהוא יותר מאופציה טובה מול ה 2060S, במיוחד כשהוא עולה כ 100$ פחות מהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

omertgm - הבנץ הזה לא רלוונטי. ה 5700XT לרב נמצא בין ה 2070 ל 2070S (ולפעמים עוקף את שניהם, תסתכל למשל ב BF V, Metro: EXODUS ועוד) ככה שהוא יותר מאופציה טובה מול ה 2060S, במיוחד כשהוא עולה כ 100$ פחות מהם .

2060S נמצא באותה רמת ביצועים בממוצע כותרים (תוסיפו 3% ל2060S רפרנס כדי לקבל ביצועי צד שלישי של 2060S ממוצע), כמובן שבספציפיים יש נטייה לפה או לשם בהתאם למשחק.
הם גם נוטים לעבור OC יותר טוב.

מבחינת המחיר האבסולוטי, 2060S יהיו אולי מעט יותר יקרים אבל זה משהו שיכול להתאזן מול כך שהוא יעיל ממנו בכ-20% (ובא עם 2 מחשקים חינם ותומך ושאר ירקות). לכן הם סה"כ שקולים, כל אחד הוא אופציה טובה והמקרה הפרטי הוא זה שכנראה יקבע מי מהם עדיף.
אין פה "מנצח" ברור, זו הנקודה.

[הבנץ הקודם מאוד נוח, למרות שהוא סינטטי ופחות מייצג, כי הוא מראה כרטיסי צד-3 משני הצדדים דבר שקשה למצוא. לרוב זה רפרנס מול כרטיס צד שלישי וצריך לחשב אחוזונים ממספר מקורות כדי להיות מדויק]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מעניין לקרוא את השרשור הזה (לא ברור רק למה אתם קוראים לכרטיסי קאסטום AIB...).

כ NV פאנבוי אני חייב להגיד שה 5700XT ובמיוחד כרטיסי הקאסטום שיצאו לאחרונה מערערים את הפאנבויזם שלי. אם אכן ה 5800XT יתחרה ב 2080Ti במחיר 20% טוב יותר, כמו שה 5700XT עושה ל RTX2070S, יש מצב שאני אעבור צד לראשונה זה שנים.

אבל לדעתי NV לא יתנו לזה לקרות, הם יורידו מחירים כדי להחזיר רלבנטיות לכרטיסים שלהם. ובכל מקרה, אני שמח לראות איך התחרות בשוק הזה מתעוררת סוף סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי אתמול לפנות בוקר מארה"ב, ביקור אצל זוג חברים קרובים בסיאטל ולא קפצתי שם למחסנים באמאזון. ברח לי מהראש כל עניין

המחשב בין היתר כי טיילתי קצת וכו'.

האמת בעסה אולי הייתי מביא לארץ דגם AIB של ה 5700XT.. קטע ששכחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

5700XT בגירסאות AIB אכן יתחרו בהצלחה בRTX2070SUPER בעיקר בזכות התדר המקסימאלי שהם יוכלו להגיע, יש ליזכרו שכרטיסים של NV כבר אוטומטית סוגרים 2GHZ תלוי במישחק וטמפ', אין להם הרבה מרווח לOC, ואילו הNAVI ניראה בכיף יעבור את ה2.2GHZ.

נראה שהם אכן מתחרים ב-2060S בהצלחה (בעיקר תלוי משחק ספציפי) ומהירים בממוצע בכ-5 אחוז אם כי בגזרת ה-OC הם לא ממש מוצלחים.
ממספר דגמי צד-שלישי שכבר יצאו עולה ש-5700XT בגרסת הרפרנס כבר עבר מתיחת מתחים מקסימלית וכמעט לא נשאר מה לסחוט. גם כשהכרטיס עובר OC זה לא מתורגם ממש טוב לתוספת ביצועים בתכלס. בין 1% ל-5% ממה שראיתי באתרים השונים. מצד שני גם לאלו של NV אין יותר מדי מרווח אבל עדין מצבם יותר טוב בגזרה זו (מה שמצמצם את הפער ל 2-3% אחרי OC).
תוספת הקירור מורידה את הטמפ' והרעש משמעותית (מבורך וחשוב מאוד) אבל בכך זה מסתכם.

יישור קו מוצלח מול 2060S או מול 2070S אם מתעניינים בעיקר ב-BFV (למעשה במשחק הזה ספציפית גם מול 2080S הוא עומד זקוף מאוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכום הבינתיים לפחות שלי מכל הביקורות שראיתי (הכרטיסים של סאפיר עדיין בדרכם), היא שה-PULSE הוא בינתיים הימור בטוח על איכות במחיר נמוך. זאת צריכה להיות בחירה בטוחה עבור כל המשתמשים שנתקעים בשאלה איזה דגם לקחת.

בשלב הזה יש למותג כמו סאפיר מחוייבות לספק איכות במחיר הכי קרוב לMSRP. לכולם יש, בתכלס, אבל סאפיר מספקת את הסחורה. שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הכרטיס של ספיר נראה סולידי למדי. אומנם בזמן האחרון מראה לי כל מני והכרטיס של גיגהבייט הראה מחיר של 420$, אפילו הגעתי לעמוד של לפני קנייה בשביל לאמת את זה, והיה אפשר להזמין.

כרגע העמוד מראה Currently unavailable.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב לתגובות בתחתית העמוד:

https://gpu.userbenchmark.com/AMD-RX-5700-XT/Rating/4045

יש יותר אהדה ל- ביגלל רייזן.

אנשים עם מעבד רייזן רוצים לשדך כרטיס מסך .

דגם ה-XT נמכר יותר לפי הסטטיסטיקה של האתר הזה.

ד"א, מה המחיר כרגע לכרטיס GTX 1080 TI ביד 2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...