תחייתו של ה-Radeon: כרטיסי מסך RX 5700 XT ו-RX 5700 בביקורת מקיפה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחייתו של ה-Radeon: כרטיסי מסך RX 5700 XT ו-RX 5700 בביקורת מקיפה

djelectric

Recommended Posts

@st379 - אני אישית כן רואה את הפוטנציאל פה, זו לא השקה כ"כ גרועה, אבל אין פה גם משהו שאפשר לצהול לגביו.

עניין המחיר הוא הפקטור המרכזי פה כמו שאני רואה את זה מבחינת .

מה שכן לא התייחסת בהסבר שלך לעומר, זה שמדובר במעבר ל 7NM. לא שאני לא מבין או מסכים עם ההסבר, אבל מדובר פה

בקפיצת מדרגה ולכן זה לא עדי כדי כך מרשים. אני צופה שכאשר* NV יעברו ל 7NM זה לא יהיה מראה מלבב בלשון המעטה מבחינת

AMD. הקפיצת ביצועים בפועל של היא לא כ"כ רחוקה מ וזה פה מה שקצת לא מסתדר לי ולכן שאני שוב חוזר למסקנה

הראשונית שהקלף החזק שלהם ( וזה קלף טוב ) הוא המחיר. אם הם יכולים להשתמש בו אז יימכר בצורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקפיצה מדרגה היא כן גבוהה כי הרדיון 7 על 7nm צורך מעל 300 וואט. אתה הסתכלת על הנתונים באתרי הביקורות? השיפור הוא משמעותי.

מה שיהיה לנווידיה בעתיד לא רלוונטי אני משווה למה שיש עכשיו, אבל אם כבר נכנסת לנושא הnm אל תיקח את זה כתורה מסיני כאילו זה יותר טוב ככל שזה יותר קטן. התהליך יצור של ה14nm++++++ ועוד אינסוף פלוסים עדיין מגיע לתדרים הרבה יותר גבוהים ולצריכת חשמל עדיפה על הרבה תהליכי יצור אחרים בשוק שטוענים שהם נמוכים יותר.

עוד נראה מה יש לנווידיה ב7nm אין מה להתחיל לפנטז על משהו שמגיע לשוק שנה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כמו שטענתי, הליבה החדשה רצה בכיף מעל 2GHZ וכרגע מוגבלת רק ע"י התוכנה שלא נותנת ליבחור ביותר מ2150MHZ:
https://www.tomshw.de/2019/07/08/amd-radeon-rx-5700-xt-mit-einem-ekwb-rx-5700-problemlos-auf-21-ghz-uebertaktet-wasser-sei-dank/2/

אז חכו לגירסאות AIB או שתיקנו את הרגיל ותעבירו אותו לקירור מים מקוסטם, יהיה מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של st379

הקפיצה מדרגה היא כן גבוהה כי הרדיון 7 על 7nm צורך מעל 300 וואט. אתה הסתכלת על הנתונים באתרי הביקורות? השיפור הוא משמעותי.

מה שיהיה לנווידיה בעתיד לא רלוונטי אני משווה למה שיש עכשיו, אבל אם כבר נכנסת לנושא הnm אל תיקח את זה כתורה מסיני כאילו זה יותר טוב ככל שזה יותר קטן. התהליך יצור של אינטל ה14nm++++++ ועוד אינסוף פלוסים עדיין מגיע לתדרים הרבה יותר גבוהים ולצריכת חשמל עדיפה על הרבה תהליכי יצור אחרים בשוק שטוענים שהם נמוכים יותר.

עוד נראה מה יש לנווידיה ב7nm אין מה להתחיל לפנטז על משהו שמגיע לשוק שנה הבאה.

כן בוודאי שהסתכלתי. זה בין היתר למה אמרתי מראש ( ובטח גם בגלל הרעש במאמץ ) ששווה להמתין לקירורים צד שלישי, ובנוסף גם אמרתי

שאני מזהה את הפוטנציאל פה בהשקה. פרקטית ביצועים בפועל לא הרשימו אותי, אני לא רואה שיפור משמעותי בביצועים בקפיצות של

AMD בין vega ל , אבל אני כן בוחר להמתין ולראות מה יהיה בחודשים הקרובים גם עם - המחירים והכרטיסי AIB.

מצוין שזה מגיע שנה הבאה, פנטזיות זה חלק מהחבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בקטע של פנטזיות אז לדעתי הrx5700xt ממש לא הולך להיות הכרטיס הכי חזק ועוד נראה לדעתי את סדרת הrx5800 עם צריכת חשמל יותר גבוהה.

בכל מקרה גם מתכוננת להשקת הקונסולות החדשות וסך הכל התחרות נראית בריאה גם בעולם המעבדים וגם בעולם הכרטיסי מסך וזה הכי חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי ביקורת של שימוש בחידוד התמונה החדש בתוספת הורדת הגרפיקה במישחק, כלומר האם ניתן לישמור על מראה הטקסטורות עם הפיצר החדש ולשפר במקביל את הFPS?
כלומר אם אני רוצה לשחק ב4K עם FPS מעל 60 או 144P אבל עם 144H+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של st379

אם אתה בקטע של פנטזיות אז לדעתי הrx5700xt ממש לא הולך להיות הכרטיס הכי חזק ועוד נראה לדעתי את סדרת הrx5800 עם צריכת חשמל יותר גבוהה.

בכל מקרה גם AMD מתכוננת להשקת הקונסולות החדשות וסך הכל התחרות נראית בריאה גם בעולם המעבדים וגם בעולם הכרטיסי מסך וזה הכי חשוב.

הלוואי שהמחירים ימשיכו להיות סבירים יותר למשך זמן מה ולא לתקופה קצרה. לא מעניין אותי לא 5800 ולא 5700 אישית מבחינת רכישה, אני

יחזיק את הכרטיס הנוכחי שלי לפחות עד שנת 2021 בקצב הנוכחי. אחרי שיצאו הקונסולות החדשות יהיה עוד יותר מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של st379

לא מבין גם פה מה הבעיה. חכה לקירור צד שלישי משאר היצרניות ותבחר מה שמתאים לך.

"הבעיה" היא ש- לא קיימים בוואקום ויש את NV שהביא השקה מעולה לעומת מה ואיך שסדרת 57XX נראית כרגע. 
הסמיכות של האירועים מבליטים מאוד את הפער בין 2 המוצרים.
על אחד פשוט אי אפשר להמליץ לקנות כרגע, כולם אומרים לחכות וממספר סיבות (NAVI) והשני לגמרי סבבה כאן ועכשיו בשלל דגמים (סדרת S של NV).
אז מבחינת ההשקה אין פה שום ספק מי לוקח.

מה יהיה עוד 2-3 חודשים? נחכה ונראה. סביר שלסדרת יש רק לאן לעלות מאיפה שהיא עכשיו והפער יצטמצם. פוטנציאל בטוח יש לה ואת זה מספרים טבלאות הביצועים\חשמל ומחיר תחרותי. 
AMD חד משמעית עשו עבודה בסיסית טובה עם השבב אבל בפינישים הם פישלו לא בגדול. בענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בהשקה? ה5700XT עולה כמו הסופר 2060 וטוב ממנו וממש צמוד לסופר 2070 שעולה 25% יותר ממנו.

ומכאן יש רק לעלות וזה עם לא משהו.

הרבה אוהבים את הרפרנס עם הבלאוור כי קל יותר לחברות צד3 להכין WB בשבילו והינה לEK כבר יש מוצר מוכן למישלוחה עוד שבועיים.

אם לא מתאים לך ולא רוצה גם לחכות אז אפשר ליקנות קירור AC בכ50$ וליסגור את הסיפור.

באמאזון הוא כבר ניחטף ומדורג כמס' 1 במכירות כרטיסי מסך:

https://www.amazon.com/XFX-Radeon-5700-GDDR6-3xDP/dp/B07TB5FBV6/ref=zg_bs_284822_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=5Z0VNCFWAAX7WVFZ94BM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

הרבה אוהבים את הרפרנס עם הבלאוור כי קל יותר לחברות צד3 להכין WB בשבילו והינה לEK כבר יש מוצר מוכן למישלוחה עוד שבועיים.

"הרבה" זו מילה מוגזמת במקרה זה.
הרוב המוחלט לא משדרג בעצמו לקירור מים.
זו נישה צרה מאוד של פריקים לדבר שיודעים להתעסק בכך. 
בעלות של הבלוק יחד עם הכרטיס ויחד עם שאר הרכיבים ללופ מים אתה יכול לקנות בשקט 2080 ולא להתעסק עם כל הטטררם הזה.
כמובן יש מי שזה הכיף שלו-להתעסק- אבל הם מיעוט שבמיעוט מכלל הצרכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי במקום סתם להדביק סרטונים תתן כמה מילים בנוסף שיהיה למה להתייחס? ראית בכלל את כל הסרטון? מה השורה התחתונה? מה נראה או לא נראה לך בו? תובנות ורעיונות שעולות לך משם?

מי שרוצה יכול למצוא אותם בעצמו ולזרוק אותם ככה וללכת ממש לא תורם לדעתי. היינו כבר בסיטואציה הזו וביקשו פה בפירוש (מנהל הפורומים) להפסיק עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי- סורי.
בקצרה: יש ככל הניראה סוקרים שלא רוצים ליפגוע בNV וליכאורה כותבים במסקנות שלהם שהדיין הRTX עדיף וNAVI עדיין לא משהו ,למרות שבביקרות שלהם עצמה התוצאות בבאנצים מראים אחלה תמונה ביחס לSUPER שיקר ב25%, יש עוד הרבה טענות כאלה מיתברר, אז מי יודע איזה טקטיקות NV הולכת להישתמש לכאורה.

גם אני ראיתי שיש כל מיני ביקורות מוזרים  בחו"ל, למשל בחלק לא מציגים את הRTX 2070/2060 הרגילים למרות שיש להם מידע עדכני מהביקרות מול SUPER , ככה שאולי NV לא יראו גרוע לעומת למרות שהם נימכרים כרגע, בטח מי שיחפש ימצא שמשהו לא מריח טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...