צריך חוות דעת לגבי מפרט גיימינג כבד ל4K בתקציב 7500~ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת לגבי מפרט גיימינג כבד ל4K בתקציב 7500~

Wiseben

Recommended Posts

1. לאיזה משחקים אתה צריך כרטיס RTX? אגב, יש לך מסך שתומך ב- GSYNC?

2. כונן HDD ב-2019?

3. SSD של זה חמוד. למה המותג הזה? הכוננים הזולים עושים טריק מסריח, חלק קטן בכונן הוא באמת מהיר והיצרן מסתמך על כך שאתה לא כותב הרבה על הכונן. מעין פנימי מהיר. בכוננים זולים הוא נגמר די מהר ואז המהירויות צונחות.

4. לפי הדיבור ברשת, ספק כוח המינימלי למאיץ גרפי שלך הוא 600-650 וואט ואתה כבר שם. נראה לי שאתה צריך להעלות ל-700 או יותר. במקרה ותעשה כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Mishkafofer

1. לאיזה משחקים אתה צריך כרטיס RTX? אגב, יש לך מסך שתומך ב- GSYNC?

2. כונן HDD ב-2019?

3. SSD של ADATA זה חמוד. למה המותג הזה? הכוננים הזולים עושים טריק מסריח, חלק קטן בכונן הוא באמת מהיר והיצרן מסתמך על כך שאתה לא כותב הרבה על הכונן. מעין זיכרון פלאש פנימי מהיר. בכוננים זולים הוא נגמר די מהר ואז המהירויות צונחות.

4. לפי הדיבור ברשת, ספק כוח המינימלי למאיץ גרפי שלך הוא 600-650 וואט ואתה כבר שם. נראה לי שאתה צריך להעלות ל-700 או יותר. במקרה ותעשה אוברקלוק כלשהו.

1. משחקים שיצאו בשנתיים הקרובות ויעשו אוברקיל למשחקי בליזארד וכו... מסך כזה אין כרגע, אבל כנראה יהיה בעתיד

האם תוכל לבנות מפרט שיעבוד לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשתדל לבנות מפרט אחר בהמשך.

אבל חשוב לי לציין שאתה כרגע עומד בפני מצב בו אתה קונה מאיץ גרפי עוצמתי ואתה משדך אותו כנראה למסך שיתן לך לכל היותר 60 FPS לשניה. תקן אותי אם אני טועה.

אולי שווה לחכות למאיצי NAVI החדשים של AMD? מסכים עם הרבה יותר זולים ונפוצים יותר.

אגב, מה התקציב שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Mishkafofer

אשתדל לבנות מפרט אחר בהמשך.

אבל חשוב לי לציין שאתה כרגע עומד בפני מצב בו אתה קונה מאיץ גרפי עוצמתי ואתה משדך אותו כנראה למסך שיתן לך לכל היותר 60 FPS לשניה. תקן אותי אם אני טועה.

אולי שווה לחכות למאיצי NAVI החדשים של AMD? מסכים עם Freesync הרבה יותר זולים ונפוצים יותר.

אגב, מה התקציב שלך?

התקציב הוא 7 וחצי.

מסך עם אקנה תוך חודשיים שלוש.

תתודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שים לב שהמחירים באתר פלונטר השתנו. לפחות זה מה שראיתי לגבי מעבד.

2. השבוע יצאו מאיצים גרפיים של מסדרת . שווה לבדוק.

3. NVIDIA החלה לתמוך במסכי אבל זה תלוי בדגם. שווה לבדוק.

4. סדרת המעבדים החדשה של תומכת ב-  PCIE 4. אולי כבר יצאו כוננים שתומכים בזה.

5. בכוננים כדאי לקחת כונן M2 עם תמיכה ב-.

לא מעט משתנים ואני לא רוצה לזרוק לך מפרט סתם. אולי שווה לחפש מפרטים מומלצים?

בקיצור, לא הייתי ממהר. המלצתי האישית היא ללכת לפורום מאוד מקצועיים בחו"ל ששם אנשים באמת קונים מאיצים סופר יקרים ולבקש גם המלצה למסך.

אני חושב שלקנות מאיץ גרפי מבלי שיש לך מסך תואם זה יהיה בזבוז כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...