Nvidia Super 2060\2070 + AMD RT Patent - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia Super 2060\2070 + AMD RT Patent

coch

Recommended Posts

ציטוט של omertgm

אתה בטח מתכוון 2060S כי הוא יותר זול יותר אותם ביצועים (אם לא עדיפים) על פני 5700X.

איפה הוא זול יותר?
אני רואה שהוא בכמה עשרות דולרים יותר יקר בחנויות שבדקתי ונותן בערך אותם ביצועים.
אם כבר לתקן את ההודעה שלי אז אפשר להשקיע ב2070S לפני ה2080TI.
עריכה: מצאתי מקומות שבהם הם שווים במחיר שלהם וממה שראיתי בבדיקות הם בערך אותו דבר ותלויים במשחק אז אני מניח שתבחר לפי המשחקים שאתה משחק במקרה הזה, אבל כרגע אולי באמת הייתי קונה 2060S כי עוד אין גרסאות עם נורמלי לAMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת  מעניין מתי תשחרר את ה5800 כי אפילו גירסת 48CU תספיק בתאוריה להיתחרות בRTX 2080SUPER וזה לא אמור ליהיות סיליקון גדול בהרבה מהחיו הקטן.

אגב שמתם לב שNV נגסה עוד יותר במכירות של הפרטנרים שלה? הפעם גירסת הFE שלהם זולה יותר ועולה רק 699$ להבדיל מ2080FE שעלה 100 דולר יקר יותר מגירסאות הAIB ונתנה להם מרווח רווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

באמת  מעניין מתי AMD תשחרר את ה5800 כי אפילו גירסת 48CU תספיק בתאוריה להיתחרות בRTX 2080SUPER וזה לא אמור ליהיות סיליקון גדול בהרבה מהחיו הקטן.

לא הייתי יושב בציפייה דרוכה לכרטיסים יותר חזקים מצד . אם וכאשר נדבר שנה הבאה ואז גם אמפרה\מזעור טורינג יהיה על הפרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.anandtech.com/bench/product/2517?vs=2522

מבחינתי גרסת רפרנס של לא באה בחשבון בעיקר בגלל הרעש.

אבל מבחינת ביצועים נטו, נראה ש5700xt יותר משתלם.

Fps של 5700xt עומד בין 2600s ל2070s בממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של your humble servant

Fps של 5700xt עומד בין 2600s ל2070s בממוצע.

תלוי את מי שואלים, פה 2060S מהיר נותן אותם ביצועים וזה עוד לפני OC. חבילת המשחקים שממנה עשו ממוצע הרבה יותר מקיפה באתר הזה מאשר באנאדטצ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של your humble servant

מבחינתי גרסת רפרנס של AMD לא באה בחשבון בעיקר בגלל הרעש. 

אבל מבחינת ביצועים נטו, נראה ש5700xt יותר משתלם. 

אפשר לצפות ל-10% תוספת ביצועים בגירסאות קירורי צד שלישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הצליח להגיע לתוספת של אזור ה10 אחוז בביצועים על ידי שימוש בקירור נוזלי ושינויים נוספים במגבלות של הכרטיס.

אני חושב שקירור קוסטם רגיל יוסיף בסביבות 5 אחוז לביצועים. 

Radeon_RX_5700_XT_Overclock_Benchmark.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס ה 2080S מראה מהירות של בערך 8% תוספת בממוצע, ממה שראיתי אתמול בלילה תוך כדי סיור בכל מיני אתרים מוכרים.

ממה שבדקתי - גם פה יש בעיה של עקביות, אבל אני חושד שזה קשור לדרייברים. יש משחקי AAA שמקבלים את אותם פריימים

זהים, אולי פריים בודד הבדל בין ה 2080 הרגיל ל 2080S. זה קצת שקרי, נראה לי שזה בעיית דרייבר, אחרת זה לא מסתדר.

בגורו כמובן מדגישים שההבדל המורגש יותר שאפשר באמת לקרוא לו 9-10% "אמיתי" יהיה לרוב ב , שזה הגיוני.

אז הציפייה היא שגירסאות AIB של ה 2080S יתנו 12-13% בוסט מעל הכרטיס הרגיל. הריפרש הזה בשבילי הוא מיותר, כנ"ל

סדרת 5700 החדשה, חוץ מחדשות לקריאה. לא כי יש לי כרטיס יחסית חזק, אלא כי מעמד הכרטיסים האלה עתיד להשתנות

מהר מאוד עם ההערכה שלי נכונה. לקראת 2021 אני צופה עוד פיצוץ שם של חדשות ותחרות קצת יותר בריאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אתה צודק. אני מבולבל.. עברתי על ביקורות של ה 2070S... וכתבתי 2080S. אני עובר עכשיו על אתרים מחדש.

https://www.guru3d.com/articles_pages/palit_geforce_rtx_2080_super_gamerock_le_review,25.html

אכן 2080S הוא 3 אחוז בממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...