Razer Deathadder chroma + המלצה לעכבר חדש - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Razer Deathadder chroma + המלצה לעכבר חדש

GrayWolf

Recommended Posts

לפני שלוש שנים קניתי את העכבר Deathadder chroma בגלל שהקודם היה imperator שלדעתי גם היה יותר נוח לי אבל היה בעיות בחיישן אחרי 8 חודשים אז כנראה הוא לא יהיה נוח לזמן ממושך
וכמו שאני כבר מבין שעשיתי טעות בלקנות רייזר

העכבר deathadder chroma הבעיה שלו שהיד מחליקה עליו ואין אחיזה של היד בצורה נוחה עליו ואחרי שמחזיקים לזמן ממושך מתחיל להיות רטוב על העכבר
אולי יש דרך לגרום לזה שהאחיזה תהיה טובה? זה קשור לחומר שממנו הוא עשוי? (אשמח להבין מה יש בחומר וממה הוא עשוי של העכבר הזה שהוא כל כך גרוע)
האם זה ככה בכל עכברי razer?
יכול להיות שאני ארצה למכור את ה deathadder

האם כדאי לקנות עכבר שצורתו דומה לשל ה imperator?

תקציבכם: 

200 - 350

מה השימושים שלכם בעכבר?

גיימינג

אם בחרת בגיימינג ציין איזה משחקים הנך משחק?

APB

מהי האחיזה הרצויה בשבילכם?

אחיזת Palm

במידה ויש כבר משטח לעכבר:QcK Heavy XXL

בקשות מיוחדות:

ימני

מחו"ל או מהארץ?

איפה שיותר מומלץ
הערות:
רצוי שלא יהיה רייזר

יש דרך בארץ להתנסות בעכבר לפני שקונים בצפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנים האחרונות עברתי כמות אדירה של עכברים. אני יודע שכל אחד וההעדפות שלו, אבל בין כל אלה שעברתי, אני כרגע משתמש ב-G403 ואני חושב שזה עכבר פשוט פנטסטי.

משחק OW תחרותי איתו והוא מספק את הסחורה. קל, מדויק מאוד ולא דורש תוכנה מגעילה. האחיזה נהדרת ואיכות הבניה שלו גם כן.

תפסתי אחד בבערך 170 שקלים חדש מאמאזון, חושב שזה דיל מעולה.  ממליץ ללכוד גם אחד חדש במחיר דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

בשנים האחרונות עברתי כמות אדירה של עכברים. אני יודע שכל אחד וההעדפות שלו, אבל בין כל אלה שעברתי, אני כרגע משתמש ב-G403 ואני חושב שזה עכבר פשוט פנטסטי.

משחק OW תחרותי איתו והוא מספק את הסחורה. קל, מדויק מאוד ולא דורש תוכנה מגעילה. האחיזה נהדרת ואיכות הבניה שלו גם כן.

תפסתי אחד בבערך 170 שקלים חדש מאמאזון, חושב שזה דיל מעולה.  ממליץ ללכוד גם אחד חדש במחיר דומה

אז אתה יודע על מה אני מדבר? למה כשאני משחק משחק תחרותי כמו APB  אני תופס אותו עם כל היד אחרי כמה דקות  אני מרגיש שרטוב על העכבר גם למעלה ובצדדים?

אני לא אחד שמזיע בקלות אז אני יודע שזה קשור לחיכוך  בין היד שלי לעכבר  האם זה בעיה ב deathadder? מאיזה חומר הוא עשוי לעומת ה G403?

יכול להיות שזה בגלל שעכבר שלי בן 3 שנים? אין דרך לטפל בעכבר כדי שהאחיזה תשתפר?

אולי זה קשור לבלאי? כמה שנים יש לך את ה G403 ?  והאם זה קורה לך שיש זיעה מתחת לידיים עם העכברים שיש לך או היו לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G403 עשוי מאיזושהי תרכובת פלסטיק די פשוטה, אבל הוא לא "מעודד הזעה". לא נשארים לי סימנים עליו והידיים לא מזיעות כל כך בשימוש איתו. יש לי אותו בסך הכל כחודשיים, הוא מאוד חדש אצלי. אבל מבחינת התרגלות ואחיזה - ישר נתפס לי, לא לקח בכלל זמן להתרגל. אני אפילו מודה שהביצועים שלי מעט השתפרו איתו בגלל איכות ההחלקה שלו על המשטח והנוחות שבשימוש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

G403 עשוי מאיזושהי תרכובת פלסטיק די פשוטה, אבל הוא לא "מעודד הזעה". לא נשארים לי סימנים עליו והידיים לא מזיעות כל כך בשימוש איתו. יש לי אותו בסך הכל כחודשיים, הוא מאוד חדש אצלי. אבל מבחינת התרגלות ואחיזה - ישר נתפס לי, לא לקח בכלל זמן להתרגל. אני אפילו מודה שהביצועים שלי מעט השתפרו איתו בגלל איכות ההחלקה שלו על המשטח והנוחות שבשימוש בו.

יש לך אותו סך הכל חודשים  אז כרגע יכול להיות שאין לו את הבעיה שציינתי אבל לעומת זאת אני מדבר על עכבר שיש לי אותו 3 שנים אבל לצערי אני לא זוכר איך הוא היה כשרק קניתי אותו לפני שאולי אני אקנה עכבר חדש אני מעדיף לנסות לטפל בעכבר הזה כדי שלא יהיה לו את הבעיה הזאת 

זה מרגיש כאילו אין מידע באינטרנט על הבעיה הזאת אולי זה בעיה אצל רק בודדים מכל העולם

יכול להיות שאפשר לטפל בעכבר הזה מבלי לקנות חדש כי זה סך הכל החיצוניות שלו  למזלי מוצר של רייזר שהחזיק 3 שנים בלי תקלה אחת  חוץ מהחיצוניות שלו הכל טוב

מה הסיכוי אם אפשר להחליף את מכסה  העכבר לחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל אפשר להחליף סך הכל. יש 100% חלקי חילוף לעכברים כאלה. הרייזר האחרון שהיה אצלי (Mambra tournament) חטף שבץ במערכת סנסור שלו ופשוט התחיל לפשל.חיצונית הוא מעולה כמובן.

מאמין שתמצא ערכות של גליידים (תחתיות) וכל מה שצריך זה להסיר אותם בשביל לגשת לברגים. גם פלסטיקה אני יודע שמוכרים באינטרנט לדברים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי ממליץ על G305 .
מאוד דומה לG PRO רק במחיר הרבה הרבה יותר נמוך ואפשר בצורה פשוטה מאוד להפחית את משקלו כדי להגיע כמעט לאותו משקל של הG PRO.
משתמש בו כבר כמה שבועות ומאוד מרוצה מהביצועים.
עכבר יחסית קטן ככה שאם יש ידיים גדולות מאוד או אוהבים עכברים גדולים הוא פחות יתאים.
לא רואה איך לבלאי של עכבר יכול להיות קשר להזעה מופרזת. בכל מקרה אין לי שום בעיה שכזו עם העכבר הזה, אבל במחשבה על עכברים שהיו לי בעבר לא הייתה לי גם כן בעיה שכזו והיו לי עכברים שהשתמשתי בהם יותר מ3 שנים כמו הG402.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

הכל אפשר להחליף סך הכל. יש 100% חלקי חילוף לעכברים כאלה. הרייזר האחרון שהיה אצלי (Mambra tournament) חטף שבץ במערכת סנסור שלו ופשוט התחיל לפשל.חיצונית הוא מעולה כמובן.

מאמין שתמצא ערכות של גליידים (תחתיות) וכל מה שצריך זה להסיר אותם בשביל לגשת לברגים. גם פלסטיקה אני יודע שמוכרים באינטרנט לדברים כאלה

האם אפשר למצוא את המוצרים    כחדשים  מהחנות ומקוריים? ואם כן מאיפה כדאי לקנות?

אני יודע כדי לפתוח את הרייזר צריך  לעשות חור באיזור של האיפה

שרשום  made in china האם כזה דבר יכול להפריע לי בזמן משחק כי יהיה שם חור קבוע ?

ציטוט של A.Z.P

אני דווקא הייתי ממליץ על G305 אלחוטי.
מאוד דומה לG PRO אלחוטי רק במחיר הרבה הרבה יותר נמוך ואפשר בצורה פשוטה מאוד להפחית את משקלו כדי להגיע כמעט לאותו משקל של הG PRO.
משתמש בו כבר כמה שבועות ומאוד מרוצה מהביצועים.
עכבר יחסית קטן ככה שאם יש ידיים גדולות מאוד או אוהבים עכברים גדולים הוא פחות יתאים.
לא רואה איך לבלאי של עכבר יכול להיות קשר להזעה מופרזת. בכל מקרה אין לי שום בעיה שכזו עם העכבר הזה, אבל במחשבה על עכברים שהיו לי בעבר לא הייתה לי גם כן בעיה שכזו והיו לי עכברים שהשתמשתי בהם יותר מ3 שנים כמו הG402.

כנראה כי אנחנו מדברים על רייזר זה למה בלאי  אבל  החלטתי לפני שאני סתם יבזבז כסף אני אחליף את הפלסטיק וgrips

ואם אחשוב לקנות עכבר חדש זה כבר לא יהיה רייזר או כל מוצר אחר שלהם וכמובן שלא אלחוטי

נראה לי כרגע ה G403  אבל אני לא אקנה  כרגע עכבר חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אשמח להתייחסות  נוספת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...