שאלה לגבי כבל שצד אחד הוא hdmi והצד השני הוא vga - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי כבל שצד אחד הוא hdmi והצד השני הוא vga

אלכס גרנשטיין

Recommended Posts

אז ככה רציתי לשאול משהו ואשמח לקבל תשובה

אז ככה יש לי בבית שעובד בסדר אך באותו מחשב אין יציאה של vga כי אצלי המסך החיצוני לא תומך ביציאות אחרות אז שאלה כזאת

אם אני קונה כבל -vga שזה אומר צד אחד יהיה מחובר ל יציאה במחשב והצד השני יהיה מחובר מאחורי המסך החיצוני ליציאה ה vga האם אני הראה תצוגה  על המסך החיצוני או שזה לא יעבוד

השאלה העיקרית היא האם אני הראה על המסך החיצוני את מה שיש במחשב הנייד עצמו או שאני אצטרך משהו להגדיר חשוב לי לדעת?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור לעבוד.

תצטרך להעביר את המחשב הנייד למצב חיבור למסך חיצוני (בדרך כלל לחיצה על Fn+F8. תקרא בהוראות השימוש או תסתכל על הסמלים המשץקשי הךונקציות), שם תוכל להגדיר אם לשכפל את תצוגת הלפטופ (כלומר לראות על המסך החיצוני מה שרואים על הלפטופ), להרחיב אותו (ככה שיהיה לך שני מסכים נפרדים לעבוד איתם) ובדרך כלל יש גם אפשרות להציג את התצוגה על המסך החיצוני ולכבות את המסך של הלפטופ (כדי לחסוך באנרגיה כשאין צורך במסך של הלפטופ כי משתמשים במסך חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא כבל.

זה ממיר. ויש שקוראים לזה מתאם. זה אות דיגיטלי. ו-VGA זה אות אנלוגי.

לכן צריך לבצע המרה.

דבר שני אם הממיר ללא חיבור לחשמל, הוא יעבוד רק עם כבלים קצרים ולא ארוכים. אז יש לקחת את זה בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

אמור לעבוד.

תצטרך להעביר את המחשב הנייד למצב חיבור למסך חיצוני (בדרך כלל לחיצה על Fn+F8. תקרא בהוראות השימוש או תסתכל על הסמלים המשץקשי הךונקציות), שם תוכל להגדיר אם לשכפל את תצוגת הלפטופ (כלומר לראות על המסך החיצוני מה שרואים על הלפטופ), להרחיב אותו (ככה שיהיה לך שני מסכים נפרדים לעבוד איתם) ובדרך כלל יש גם אפשרות להציג את התצוגה על המסך החיצוני ולכבות את המסך של הלפטופ (כדי לחסוך באנרגיה כשאין צורך במסך של הלפטופ כי משתמשים במסך חיצוני.

תודה רבה על המענה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

קודם כל זה לא כבל.

זה ממיר. ויש שקוראים לזה מתאם. HDMI זה אות דיגיטלי. ו-VGA זה אות אנלוגי.

לכן צריך לבצע המרה.

דבר שני אם הממיר ללא חיבור לחשמל, הוא יעבוד רק עם כבלים קצרים ולא ארוכים. אז יש לקחת את זה בחשבון.

מתאם vga 1.8 M זה נחשב קצר או ארוך? ואיך עושים המרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלכס גרנשטיין

מתאם HDMI vga 1.8 M זה נחשב קצר או ארוך? ואיך עושים המרה? 

1.8M נחשב קצר. במתאם (אקטיבי) יש כרטיס אלקטרוני הצורך חשמל ומבצע את ההמרה.

יכול להיות שאתה מסתכל על מוצרים שהמתאם מוסתר בתוך הכבל.

הנה דוגמה למתאם ללא כבל VGA:

https://www.aliexpress.com/item/32756145343.html

שים לב להגבלה עד לרזולוציה 1080P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדברים שאמרתם על ממיר אתם צודקים אך עם זאת גם טועים. בדגמים האחרונים של הכרטיסי מסך לרוב בניידים יכול להמיר לאות אנלוגי ללא צורך בהמרה היות וזה מסתמך על תמיכה אחורית ב DVI-I
במילים אחרות מנייד עם אות דיגיטלי מרבית הסיכויים שיעביר אנלוגי.
מנייד עם אות אנלוגי אין מצב שהוא יעביר אות דיגיטלי ללא המרה.

יעזור מאוד דגם הנייד או לחילופין תרצה לקפוץ לאזור שלי יש לי עשרות מתאמים רק תבוא תקח (בהודעה פרטית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...