מחשב מבצע ריסטארט ולא עולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מבצע ריסטארט ולא עולה

naorca

Recommended Posts

היי,

תקלה בלתי נסבלת שאני כבר לא יודע מה לעשות איתה.

המחשב שלי דולק תמיד ואני כמעט אף פעם לא מכבה אותו.

מדי פעם, אחת לכמה ימים, אולי שבוע, אני מגלה שהוא ביצע ריסטארט ולא מוצא boot disk להתחיל ממנו.

זה יכול להפתר ע"י:
1. כיבוי המחשב, הוצאה של הזכרונות והחזרה למקום.

2. ביצוע 5-7 ריסטים \ כיבוי והדלקה של המחשב.

לאחר שזה "נפתר" המחשב עולה כרגיל ואין שום בעיה.

אם אני מכבה אותו יזום, כמעט תמיד הוא לא יעלה שוב והתקלה תחזור.

חשבתי שזה הזכרונות או הסלוטים, ניסיתי בסלוטים אחרים, ניסיתי להחליף סטיקים ולהשתמש רק בחלק אחר בכל פעם אבל זה כנראה לא זה.

ניסיתי לאפס\לעדכן ביוס, נראה שזה עזר לאיזה חודש אבל חזר.

אולי יש לכם רעיון איך להבין יותר טוב מה קורה פה ולפתור את זה אחת ולתמיד?

תודה רבה.

image.png.3acce2ec23a07ed43d6a691e5eeee457.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שזה מריח לי..בעיה בלוח או בעיה בספק.
נתקלתי בבעיות האלה עשרות פעמים וגם אישית עם האנטק NEO שהיה לי שהמחשב היה מגיע לשינה לאחר שעה ויותר היה נתקע או מרסט את עצמו ויש צורך לבצע איפוס ביוס ע"י הסוללה ולתת למחשב "לנוח" מס' דקות ככה עד שמסתדר לבד.
מיותר לציין שהחלפת ספק כן פתרה את הבעיה.
לא ציינת את הספק כוח שלך לכן אני משער שהוא מורכב ממחשב ישן יותר וזה מחזק לי את החשש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לבדוק את המחשב במעבדה בשביל זה ,

זה יכול להיות או בעיה בלוח - או בעיה בלוח  

אחד מה-2 :)

מדובר בלוח - וכידוע הלוחות הללו יכולים להתחבר לאינטרנט ולמשוך גרסא חדשה לביוס בעת שהחברה משחררת גרסא חדשה 

תנסה לבצע ג'ימפור ללוח ( במידה ואין ג'מפר - אפשר פשוט להוציא מהלוח ל-15 שניות ולהחזיר - אותו אפקט )

הביוס יתאפס לך וגם השעון - לאחר מכן תיכנס לביוס ותעדכן את התאריך של המחשב שלך כולל השעון .

במידה והתקלה חוזרת , תבדוק אם יש או אין קבלים נפוחים בלוח ...

וכמובן , עדיף ללכת למעבדה , יכולים להיות עוד מיליון אפשרויות ל-למה הבעיה חוזרת על עצמה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

איך שזה מריח לי..בעיה בלוח או בעיה בספק.
נתקלתי בבעיות האלה עשרות פעמים וגם אישית עם האנטק NEO שהיה לי שהמחשב היה מגיע לשינה לאחר שעה ויותר היה נתקע או מרסט את עצמו ויש צורך לבצע איפוס ביוס ע"י הסוללה ולתת למחשב "לנוח" מס' דקות ככה עד שמסתדר לבד.
מיותר לציין שהחלפת ספק כן פתרה את הבעיה.
לא ציינת את הספק כוח שלך לכן אני משער שהוא מורכב ממחשב ישן יותר וזה מחזק לי את החשש

תודה. הספק הגיע עם המארז. הוא 520W. יש דרך לדעת עם זה ספק או לוח בלי להחליף את אחד מהם?

או לפחות, דרך לחזק את הסיכוי שזה או לוח או ספק?

ציטוט של cmicky86

צריך לבדוק את המחשב במעבדה בשביל זה ,

זה יכול להיות או בעיה בלוח - או בעיה בלוח  

אחד מה-2 :)

מדובר בלוח - Gigabyte וכידוע הלוחות הללו יכולים להתחבר לאינטרנט ולמשוך גרסא חדשה לביוס בעת שהחברה משחררת גרסא חדשה 

תנסה לבצע ג'ימפור ללוח ( במידה ואין ג'מפר - אפשר פשוט להוציא סוללה מהלוח ל-15 שניות ולהחזיר - אותו אפקט )

הביוס יתאפס לך וגם השעון - לאחר מכן תיכנס לביוס ותעדכן את התאריך של המחשב שלך כולל השעון .

במידה והתקלה חוזרת , תבדוק אם יש או אין קבלים נפוחים בלוח ...

וכמובן , עדיף ללכת למעבדה , יכולים להיות עוד מיליון אפשרויות ל-למה הבעיה חוזרת על עצמה 

תודה רבה. אנסה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בדיוק את אותה הבעיה. הכבל חשמל מהספק ל- היה מחובר טיפה עקום ביגלל כבילה לא טובה.

אז אם הייתי מפעיל את המחשב הפעלה קרה היה רושם שגיאה. אבל אם זה היה ריסטרט רגיל רוב הפעמים היה כן עולה רגיל. בקיצור בעיה במגעים. אולי משהו דומה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

הייתה לי בדיוק את אותה הבעיה. הכבל חשמל מהספק ל-SSD היה מחובר טיפה עקום ביגלל כבילה לא טובה.

אז אם הייתי מפעיל את המחשב הפעלה קרה היה רושם שגיאה. אבל אם זה היה ריסטרט רגיל רוב הפעמים היה כן עולה רגיל. בקיצור בעיה במגעים. אולי משהו דומה אצלך.

וואו. על זה לא הייתי חושב. אבדוק, תודה!
מצד שני.. מדכא לראות כמה סיבות שונות יש לאותה תקלה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...