הסבת מחשב סטנדרטי יחסית למערכת משחקים בסיסית, האם כרטיס מסך יספיק? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסבת מחשב סטנדרטי יחסית למערכת משחקים בסיסית, האם כרטיס מסך יספיק?

adir111

Recommended Posts

שלום חברים, ברשותי מחשב שנקנה לפני כ-4 שנים למטרת עבודה עם אודיו (תוכנת Cubase).

אני רוצה לשדרג את המחשב שיוכל להריץ משחקים באופן נחמד, כולל V, שירוץ בהגדרות סבירות יחסית ויהיה אפשר להנות מהמשחק (לא כ"כ מבין באופציות והגדרות של ספציפית).

בכל אופן, ניגשתי לחנות מחשבים שלא אציין את שמה, כי משום מה תמיד כשהולך לשם מקבל תשובות מרגיזות, וגם הפעם התשובה שניתנה לי הייתה תמוהה, נאמר לי שהמחשב שלי לא מתאים כלל ואין כרטיס מסך שיעזור לי, אם ארצה, אצטרך לקנות מחשב חדש כדי לשחק משחקים.

להלן המפרט שלי:

CPU

Intel i5 4590 @ 3.30GHz    33 °C
    22nm Technology

RAM
    16.0GB Dual-Channel @ 666MHz (9-9-9-24)

Motherboard
    Gigabyte Technology Co. Ltd. H97-HD3 (SOCKET 0)    29 °C

Graphics
    VW222 (1680x1050@59Hz)
    Intel HD Graphics 4600 (Gigabyte)

Storage
    931GB WDC WD10EZEX-00BN5A0 (SATA )    28 °C
    232GB CT250BX100SSD1 (SATA (SSD))    28 °C
    931GB StoreJet Transcend Device (USB (SATA) )    28 °C
    15GB Generic Flash Disk Device (USB )

ספק הכוח הוא: Corsair VS450

אני מניח שלאור התפתחות הטכנולוגיה יש המון שינויים והסיכוי טוב שכרטיס לוח האם שלי לא תומך בכרטיסי המסך הזמינים, אבל מחשב חדש?!

"המעבד שלך מיושן מדיי וגם אם תשיג כרטיס מסך תומך הוא לא יידע להתמודד עם זה"

האם באמת ניסו פשוט לשווק לי חרטות כדי לזרוק כסף שוב אצלהם או שהמקרה נכון ואין אפשרות שדרוג למטרה שלי?

אשמח לקבל עזרת המומחים. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המערכת שלך יכולה לתמוך גם בכרטיסי המסך החדישים ביותר ובתוספת כרטיס מתאים לא צריכה להיות לך בעיה להריץ משחקים בצורה מספקת. צריך לדעת איזה יש לך כדי לוודא שיש הוא מספיק חזק ויש לו חיבורים מתאימים לכרטיסי מסך זוללי חשמל אבל גם במקרה שצריך להחליף זה לא עניין יקר במיוחד.

יש לומר שהמעבד שלך הוא כבר לא המילה האחרונה ובמשחקים מסויימים הוא עלול להגביל את הביצועים במידה מסויימת אבל אני באמת לא חושב שזה יהיה משמעותי ברוב המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקרא לזה בולשיט ברגע שאדע איזה ספק כח יש במערכת הזאת.

יש אפשרות לצלם את המדבקה שעל גבי ספק הכח במחשב?

מבחינת מעבד לGTA V? אתה לגמרי מסודר. זה מעבד שיכול להתמודד עם המשחק בצורה ראויה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שהוא פשוט מבלבל תמוח, לפני כ-10 שנים התעסקתי קצת בחומרה,אמנם לא מעודכן בכלום, אבל עדיין יש לי את היכולת לדעת שהמחשב יחסית עמיד ושדרוג של כרטיס מסך יעשה את העבודה, חתיכת חאפר ורמאי.

תודה חברים, לצורך העניין, ספק הכוח הוא: VS450

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנשים שונים דעות שונות. יתכן מאוד שטכנאי או אדם שמוכר מחשבים בהחלט יסתכל על המכונה הזאת ויגיד לך "ישן, תשדרג".

אם אתה לא מגה-גיימר עם דרישות גבוהות, למשל למשחק כמו V, זאת מערכת נהדרת לתקוע שם כרטיס מסך ולהתקדם.

אני מניח שאין שם כרגע אחד? כמה חשבת להשקיע על דבר שכזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להניח את דעתך....

המחשב שלי בן 10. 

יושב על סיסוניק 430 וקיבל 4 גיגה ראם תוספת, סה"כ 6.

מעבד X3 445

קיבל 660ti יד שניה במעט מאוד כסף.

הילדים בפורטנייט. שיחקתי primal.

לא משהק אפילו.

אתה בסדר אם הספק יחזיק כרטיס. ואין סיבה שספק לא יחזיק לפחות 1050ti

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין דעות שונות, אבל ממש להגיד שהמעבד הוא בעיה והוא פסול לחלוטין נשמע תמוהה לגמריי..

לא גיימר גדול, במחשב ישחקו V, אולי Apex Legends, לא כ"כ מכיר עוד אבל אני מניח שGTA ייחשב מהכבדים.

למחשב כרגע אין כרטיס גראפי (יש את המובנה, Intel HD Graphics 4600 Gigabyte)

לגביי השקעה, הטווח לא גדול, כ 500/600 ש"ח? מצד שני אני לא ממש בקיא אז אין לי מושג אם זה ממש מעט או סביר, אם יש צורך גדול בהשקעה מעט גדולה יותר אאלץ לשקול זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש שטויות, בניתי בזמנו לאח שלי מחשב דומה לשלך לפני כמה שנים עם אותו מעבד בדיוק.
שדרגנו לו לא מזמן לGTX 1060 שזה כרטיס יחסית חזק והוא מריץ כל משחק שקיים היום בגרפיקה טובה.
זה כולל משחקים כמו PUBG, R6, GTAV, 5, METRO ועוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עד איזור 600 שקלים.

בעקרון יש מאזן מאוד רציני לכיוון יש שניה. יש הרבה מתאימים שנחשבים לחזקים מאוד בהשוואה לפשוטים יחסית שמוכרים חדשים במחיר הזה.

יש כמה כרטיסי מסך שיהיו בתחום האדום שכן לספק הכח הזה יש מגבלות, אז דברים כמו R9 290 או 280X או GTX 780 למיניהם לא יתאימו, אבל הרבה כרטיסי מסך אחרים יתאימו טוב כמו GTX 970, כמו GTX 1060 6GB או כמו 570 למשל שאני יודע שאפשר למצוא בזול בכל מקום לעיתים

https://hwzone.co.il/tradezone/?location=0&category=כרטיסי+מסך&fromprice=&toprice=&query=

GTX 970 צריך לקפל לאיזור 400 שקלים לכל היותר מאנשים.

אם מתעקשים על חדש, אפשר 570 בכ-620 שקלים, כרטיס מסך שקול עד מעט יותר חזק.

https://www.amazon.com/PowerColor-570-AXRX-4GBD5-3DHD-OC/dp/B06ZYRRW9T/ref=sr_1_3?keywords=radeon+RX+570&qid=1561279316&s=gateway&sr=8-3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

טוב, כרטיסי מסך עד איזור 600 שקלים.

בעקרון יש מאזן מאוד רציני לכיוון יש שניה. יש הרבה כרטיסי מסך מתאימים שנחשבים לחזקים מאוד בהשוואה לפשוטים יחסית שמוכרים חדשים במחיר הזה.

יש כמה כרטיסי מסך שיהיו בתחום האדום שכן לספק הכח הזה יש מגבלות, אז דברים כמו R9 290 או 280X או GTX 780 למיניהם לא יתאימו, אבל הרבה כרטיסי מסך אחרים יתאימו טוב כמו GTX 970, כמו GTX 1060 6GB או כמו 570 למשל שאני יודע שאפשר למצוא בזול בכל מקום לעיתים

אני קצת פחדן בנוגע לקניות יד שניה, יש אולי אתר טוב שאפשר למצוא בו משהו?

ואם נרצה לחזור רגע לקניה מחנות, לאן יהיה עליי לעלות בתקציב?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת הולך לאיבוד..

עד התקציב הגבול שלי יהיה אולי אולי GTX 1060 כשלפניו מעט חלש יותר ה- GTX 970 ?

ואם מדברים על חדש אז ה- RX570 יהיה שקול או אפילו חזק מהם באיזור אותו התקציב?

באופן אישי מה מבחינתך האופציה הטובה ביותר?

תודה רבה לך ומצטער על הבלבולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקציב הוא סדר גודל כזה, הברירה הטבעית היא כרגע 570. יש שלל קירורים, רועשים יותר ופחות, חמים יותר ופחות. זה שמאמאזון מקבל המלצות טובות באופן כללי. אני מקווה שהמארז סטנדרטי ויכול להכיל חתיכה אופקית כזאת של כ-28 סמ באיזור . למארזים רגילים אין בעיה עם זה.

אחרת "דרגה מעל" נמצאת רק באיזור 850 שקלים, וזאת שמעליה בכ-1050 שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...