מעוניין להחליף את ה-SSD שלי מ-M.2 SATA ל-M.2 NVME - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להחליף את ה-SSD שלי מ-M.2 SATA ל-M.2 NVME

red4ever

Recommended Posts

אהלן חברים,

אני מעוניין להחליף את ה- MX300 275GB שלי (הוא בחיבור M.2 SATA), ל-SSD בחיבור M.2 (הבנתי שהוא מהיר הרבה יותר).

אז קודם כל - זה לוח האם שלי: B250M-D3H

קישור לעמוד שלו: https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-B250M-D3H-rev-10#kf

האם בכלל אפשר לחבר אליו NVME? אם כן, אז אני מתלבט בין שני דגמים כרגע:

1. Samsung SSD 500GB 970 EVO Plus M.2

2. ADATA XPG 512GB SX8200 PRO M.2 2280

מה עדיף משני אלה? והאם יש עוד SSD שכדאי לקחת בחשבון?

אודה לעזרתכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה השימושים שלך במחשב?

היתרון דל כומן בא לידי ביטוי רק בכתיבות רצופות אל הכונן או בקריאות רצופות ממנו (לדוגמה: קידוד , עבודה עם מסדי נתונים גדולים שמתעדכנים בתדירות גבוהה).

לשימוש ביתי/משרדי רגיל (כולל משחקים) ההבדלים לא מורגשים ואפילו אם תמדוד עם שעון עצר תגלה שההבדלים הם חצאי שנייה עד שניות בודדות בטעינת מערכת ההפעלה, שלבי משחק, התקנת תוכנות וכל שימוש שגרתי אחר.

אם נפח כונן ה-SATA הנוכחי שלך מספיק לך, אין טעם להחליף.

ובכל זאת לשאלתך, לוח האם שלךמיאפשר לך להתקין כונן NVMe וכרגע ה- MP510 עדיף על שני הכוננים שציינת. זמין באמזון ב-300 ₪ עד הבית. פרופיל ביצועים שווה ערך (אבל שוב, זה על הנייר. לשימוש ביתי רגיל אין שום הבדל לעומת כונן SATA) אבל נתוני Endurance (כמה נפח אפשר לכתוב לכונן במסגרת האחריות) טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הההחלפה כל המטרה שלה זה שיפור ביצועים אז זה כנראה מיותר, אני החלפתי מ-MX300 לדגם במחשב הנייד כי רציתי יותר נפח אבל מבחינת ביצועים אני לא מרגיש שום הבדל גם אם תאורטית במבחנים החדש מהיר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודה מאוד לשניכם.

אני מחליף את ה- בשביל להגדיל את נפחו, ו"על הדרך" אם יש יותר חדישה אז לדעתי שווה להחליף.

מה גם ש-500 שקל בעיניי זה מחיר הגיוני לעומת מה שהלך בתקופה האחרונה.

אני אקח בחשבון גם את הדגם של .

שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכווןצלהוציא 500 ₪, הייתי מותח את התקציב ל-600 וכבר קונה כונן בנפח טרה. זה המחיר של הCorsair MP510 במפח טרה באמזון שכםימשכבר ציינתי נותן לדעתי את התמורה הטובה ביותר למחיר נכון לעכשיו בשוק ה-.

יש לך גם את הIntel 660p ו-760p במחיר התחלתי (לפני משלוח) של 99 דולר ו-113 דולר, בהתאמה (וגם את ה- P1, שהוא למעשה אותו כונן). אלה כוננים מדור ה- הראשון ולגעתי לאנהכי מומלצים אבל לשימושים ביתיים ובמחיר הנכון הם בהחלט אפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להזמין מחו"ל. אני אוהב לשלם, לקחת וללכת.

אני אשמע לעצותיכם ואבחר בין הסמסונג לקורסאייר. אין לי צורך בכונן של טרה-בייט. 500 ג'יגה בשבילי זה מעל ומעבר.

שוב מודה לכם מאוד על העזרה המהירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...