P2419 או U2419 לתכנות וקריאה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P2419 או U2419 לתכנות וקריאה

Ovid

Recommended Posts

רוצה לחבר את שני מסכים למקבוק פרו. שימוש עיקרי תכנות, ולא מעט קריאה. חשבתי בהתחלה ללכת על U2719 בודד, בסוף לדעתי עדיף ללכת על זוג של 24. 

מה ההבדל בין שני הדגמים (U2419hc, P2419hc) בפועל, חוץ מכמה פורטים נוספים? האם שווה את ההפרש של 500 ש"ח (לזוג מסכים)

שניהם הרי אותו פאנל, עם אותו רוחב של ה bezel, חיבור ישיר של -C למקבוק, ויכולת לחיבור מסכים (daisy chaining).
ההבדל היחידי הוא בקליברציה מהמפעל? האם זה משהו שניתן באמת להבחנה , והאם זה משהו שניתן לשינוי בעזרת תוכנת קליברציה כלשהי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם שוקל לקנות מסך ולחבר למקבוק בשביל לתכנת. 
אתה סגור על 2 של 24? אם שניהם ישר מולך זה מאוד לא נוח, ואם אחד מולך והשני בזווית זה קצת לא אסתטי. 
אפשר להכניס ULTRAWIDE דיי זול בתקציב של שניים כאלה אבל אז לא בטוח שתקבל TYPE C וכו'.

לגבי הדגמים שציינת, בU הBezels קצת קטנים יותר איפה שהלוגו ב -Chin של המסך (משהו כמו 2 אחוז, כלומר הP הוא 90% והU הוא 92% מסך).
ומעבר לזה כמובן שהקליברציה  והתמיכה בsRGB, לא חושב שזה קריטי לתכנות וקריאה בכלל, ניתן להבחין בהבדל בצפייה בתוכן של צלמים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי בעבודה עם מסך רחב של , לא התלהבתי.. גם כי האיכות הייתה ירודה יותר ממסך רגיל, וגם כי קשה יותר (לפחות לי באופן אישי) לנהל ולמקם ביעילות את המשימות על גבי המסך. בשני מסכים אתה פשוט גורר משהו למסך השני וזהו, גם אם עיקר העבודה היא על מסך אחד.. 
בנוסף, בP הbezels בצדדים ממש צרים , כמו ב U, אז זה תורם לחוויה. 

ולגבי הגודל, נראה לי 24 זה המקסימום כדי לעבוד עם 2 מסכים. זוג מסכי 27 למשל זה כבר נראה לי כמו לוח טיסות ענקי מולך ואי אפשרי לעבוד ככה מבלי לשבור את הצוואר..

הדבר היחידי שמפחיד אותי, זה כל הנושא של ה"דיוק צבעים". מתחיל להשימע כאילו ה P מציג צבעים שבכלל לא קשורים. אני לא גרפיקאי אבל כן רוצה לדעת שהצבע שאני רואה על האמולטור בעת זה הצבע ה"אמיתי" ולא סתם סטייה של צבעי המסך.

וזה מה שאני מנסה לברר, האם זה הבדל אמיתי בין ה P וה U ששווה להשקיע את ההפרש במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...