אין אף ספק שעובד עם מת"ב - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין אף ספק שעובד עם מת"ב

shmupi

Recommended Posts

הסר דאגה מלבך :) בינלאומי יוצאת עד הסוף שבוע עם חבילות מקסימום יום ראשון - והם כבר ידאגו להתקשר אליך תאמין לי - היה אותו הדבר עם ערוצי זהב והם מציעים את החבילות הכי שוות (מחיר מול תמורה באיכות הגלישה) ואם אני לא טועה הכי זולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשתרתי הבוקר לקווי זהב 012 , הם היחידים בנתיים

רוצים 34.9$ לחבילה הכי זולה - 750kbit

גם אין להם מושג אם אתה מקבל ip קבוע , ואם הוא לא קבוע האם יחליפו אותו אחרי 24 שעות אפילו אם אתה לא מתנתק

הביאו לי מספר טלפון .....לא תאמינו ...של המחלקה הטכנית של ערוצי זהב אפילו שאני מת"ב שאני אשאל אותם

לא ידעו בכלל על מה אני מדבר איתם

כולה רציתי ip קבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אסביר לך משהוא

כל מודם כבלים חיצוני הוא בעצם RAOUTER וזה ברור שתקבל איפי קבוע (בהנחה שלא תנתק אותו מהחשמל להרבה זמן)

דבר נוסף לא רק ל קווי זהב יש חבילות גם ל ברק יש חבילות והם חברה מצויינת והמחיר לחבילה של 750 הוא 90.34 דולר בדיוק כמו של קווי זהב רק מה הם נותנים 3 חודשים בחצי מחיר ללא התחייבות (לעומת קווי זהב שרוצים עבוד ההנחה שתעבור לאיהם כמפעיל שיחות לחו"ל)

רק שתדעו נטוויז'ן ו זהב קונים את "הרוחב פס לחו"ל להם מברק ! כן כן ברק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע נטויזיון וברק זה אותה חברה בעצם זה אותם בעלים

בקיצור ברק אמרו לי שעדיין אין

הקטע של ה ip קבוע הוא ככה , שבעיקרון הם יכולים להגדיר את ה dhcp שלהם שיחליף לך כתובת כל 24 שעות ואז אין לך ממש מה לעשות

אפילו אם לא תכבה אותו , תראה שאלתי אותם בקווי זהב והם התחילו לגמגם הם לא ידעו בכלל על מה אני מדבר

אני חושב על ברק נראה רוחב פס הכי טוב אבל חשוב לי מאוד הקטע של ה ip קבוע שהם לא יקחו לי אותו מהשרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוחב הפס הכי טוב שיש הוא של בינלאומי - 700 Mb טבין ותקילין- רק לדוגמה - נטויז'ן ואינטרנט זהב ש"קונות" רוחב פס לדעתכם, 480 Mb כל אחת. ושתיהן הן המובילות בארץ מבחינת כמות הלקוחות ולא יותר - אז תעשו את החשבון בעצמכם - יש לי ADSL 0.5 M ואני מאוד מאוד מאוד מרוצה- תמיד מקבל את כל הרוחב פס לא משנה לאן אני גולש

ברק הם די חרטא כנ"ל קווי זהב - הרבה דיבורים על כלום -חברות מאוד קטנות שהדבר היחידי החיובי שהן יכולות להציע (והאמת זה די הרבה ויש כאלה שרק את זה הם מחפשים...) זה מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...