היעדר דרייבר ל ACPI - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היעדר דרייבר ל ACPI

andralamusya

Recommended Posts

לאחרונה שנמכתי מווינדוס 10 לווינדוס 8.1 ושמתי לב שבשונה מתמיד הופיע לי מנהל התקן שלא מזוהה בשם acpi, קוד שגיאה 28
ניסיתי לעדכן לחיצה הפוכה > אפדייט וניסיתי לעדכן את כל הדרייברים מהאתר של היצרן + ביוס
כלום לא השתנה והוא עדיין לא מזוהה

מה זה בעצם acpi? ולמה אני לא מצליח לעדכן אותו?

ווינדוס 8.1 פרו UEFI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במנהל התקנים, קליק ימני על ההתקן והסר, לסמן V בתיבה כדי למחוק גם את הקבצים.

לעשות ריסטרט.

במנהל התקנים, קליק ימני ו"בצע סריקה לגילוי שינוי חומרה", מצא והתקין - טוב, לא התקין - קליק ימני על ההתקן->מאפיינים->לשונית פרטים, בחר "מזהי חומרה", תעתיק לכאן את השורה העליונה וננסה למצוא את הדרייבר המתאים.  תרשום גם את דגם המחשב/לוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

במנהל התקנים, קליק ימני על ההתקן והסר, לסמן V בתיבה כדי למחוק גם את הקבצים.

לעשות ריסטרט.

במנהל התקנים, קליק ימני ו"בצע סריקה לגילוי שינוי חומרה", מצא והתקין - טוב, לא התקין - קליק ימני על ההתקן->מאפיינים->לשונית פרטים, בחר "מזהי חומרה", תעתיק לכאן את השורה העליונה וננסה למצוא את הדרייבר המתאים.  תרשום גם את דגם המחשב/לוח אם.

זהו שניסיתי את זה וגם ניסיתי לחפש את מזהה החומרה בגוגל - אין לאסוס כלי לניהול .

יש לי 2 בניהול התקנים של שתקינים + 1 כהתקן לא מזוהה שבדיקת הפרטים שלו הובילו אותי לידיעה שזה התקן לסוללה.
מעבר לזה אין שום בעיה לא בסוללה ולא בביצועים אבל לפני חודשיים שהיה לי 8.1 לא הייתה מופיעה כלל הבעיה.

ACPI\VEN_INT&DEV_340F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

המון תודה!! פתרת לי את הבעיה. רק תוכל להסביר לי איך הגעת לזה? חפרתי באתר שלהם וכל מה שמצאתי CPPC לא תאם לווינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

המון תודה!! פתרת לי את הבעיה. רק תוכל להסביר לי איך הגעת לזה? חפרתי באתר שלהם וכל מה שמצאתי CPPC לא תאם לווינדוס

קודם חיפשתי את המזהה חומרה ומצאתי שצריך דרייבר ל Collaborative Processor Performance Control .

אחר כך התכוונתי ללכת לעמוד הדרייברים של הדגם של הלוח/נייד ולחפש אותו שם אבל כיוון שלא רשמת את הדגם (אהההם!) אלא רק אסוס אז הגבלתי את החיפוש לאתר של אסוס ובתוצאה הראשונה היה הפתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...