ביצועי ריזן 3000 והדבר הבא של אינטל - שנה מרתקת הולכת להיות - עמוד 11 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועי ריזן 3000 והדבר הבא של אינטל - שנה מרתקת הולכת להיות

nec_000

Recommended Posts

• תגובות 255
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב

לכאורה, יש תזוזות נכון לעכשיו.

AMD בהחלט בצד הכדאי של המשוואה -

כלומר ביצועים / עלות, לפחות בחו"ל.

נראה איך זה מיתתרגם למחיר המערכת כאן,

אינטל מול .

בהחלט יש על מה לגרד את הפדחת .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עד עכשיו ביקורת אחת והנה הרשמים שלי.

ה 3700X צמוד מאד ל 9900K. לאינטל עדין יתרון במשחקים ב 1080 אבל בכמות פרימים כזאת מה זה כבר משנה.

מבחינת זיכרון לא נראה שהיה הבדל מורגש בין זיכרון 3200 ל 3600 שמומלץ ע"י .

מבחינת לוחות  אם אני שמח לגלות שכנראה טעיתי בגדול.

בדיקה עם לוח B350 סולידי (הטומהוק , 4 PHASE והיטסניק טוב) +קירור סטוק נותנים תוצאות לא רחוקות מ + מים ב PBO

מבחינת OC אי אפשר לדחוף את המעבדד מעבר 4.3 וגם זה לא בכל המעבדים כנראה.

גם אם תוריד מחירים אי אפשר להתחרות במעבד כזה + סטוק+ לוח B450.

לוחות ה נראים מיותרים (אלא אם אתה ממש צריך PCIE 4) כי כמו הדורות הקודמים כמעט ואין לאן לדחוף את המעבד הזה ב OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את עניין הלוחות הישנים- אם אין לי מעבד רייזן כרגע ואני מתכנן לקנות את ה-3600 עם לוח נורמלי כמו ה-B450 Elite, אני צריך להתקין ביוס מעודכן? איך בדיוק אני יכול לעשות את זה בלי מעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוינדאוס יעלה גם עם מעבד חדש ואז תעדכנו(זאת טעות).
עריכה: כמו שנכתב לפני לא ניתן לעדכן עם מעבד לא תואם אלא אם הלוח תומך באופציה של עדכון ללא מעבד(מעט לוחות תומכים בזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוחות שמאפשרים עידכון ביוס גם בלי מעבד אבל אני בספק עם קימים לוחות B450 עם הפיצ'ר הזה.

הדרך הכי פשוטה זה לבקש מהחנות שאתה קונה ממנה.

בעבר היו שולחים קיט עם מעבד בסיסי למי שביקש על מנת שיהיה אפשר לעדכן את הביוס, אולי זה עוד קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבקשים מהחנות לעדכן או שניגשים לחנות עם מעבדה ומבקשים.(יכול להיות שיגבו כמה עשרות שקלים על זה). יכול להיות שיהיו פתרונות נוספים מצד , אבל קשה לי להאמין.

התוצאות הראשוניות, ואני אומר ראשוניות כי עם עדכוני UEFI, מיקרו-קוד ואופטימיזציות נוספות דברים בדרך כלל מבשילים קצת יותר בפלטפורמות חדשות, מאשרות את מה כל החשדות: בשקלול ביצועים-מחיר-צריכת אנרגיה (ופליטת חום) כרגע זה לא כוחות.

מעניין כמה יהיה אפשר לדחוף את השבבים ב-OC ידני (ולא כל השטויות האלו של OC אוטומטי) תחת סביר כי זה יכול להפוך כמו ה-3700X למעבד עם תמורה יוצאת מן הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

לא שמעתי על זה , נשמע לי מוזר. יש לך קישור אולי?

יכול להיות שאתה צודק, אני זוכר שקראתי על מישהו שקנה היום לפני שעבר הNDA והמחשב עלה אבל לא עבד מספיק טוב לבנצ'מארקים, יכול להיות שזה מקרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

מעניין כמה יהיה אפשר לדחוף את השבבים ב-OC ידני (ולא כל השטויות האלו של OC אוטומטי) תחת קירור סביר כי זה יכול להפוך שבב כמו ה-3700X למעבד עם תמורה יוצאת מן הכלל.

כמו שאמרתי ,לפחות לפי סטיב 4.3 וגם לא תמיד. ב OC אוטומטי אתה מקבל 4.2 עם טוב(AIO) ,4.125 עם סטוק.

כלומר אין לאן לדחוף את המעבד הזה, לא שווה לקנות קירור ולא לוח יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...