שידרוג המחשב - התייעצות לפני גרימת נזק - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג המחשב - התייעצות לפני גרימת נזק

berner

Recommended Posts

חברי  לפורום  שלום 

המחשב  של  עובד  כמצופה, אבל הוא כבר ישן 

בצעתי לאורך  השנים כל מיני שדרוגים כולל החלפת כונן  SSB 

לאחרונה  כרטיס  המסך התקלקל ואני משתמש  בכרטיס המסך שעל  הלוח 

השאלה  שלי  למביני עניין וניסיון אם:

אני מחליף  וגם, מעבד , זכרונות  ואולי  ספק 

האם מערכת ההפעלה WIN 10  ,תזהה את כל  המערכות  שהוחלפו  ולא ידרש לפרמט ולהתקנה מחודשת 

כי  יש  לי  על  HD  חומרים חיוניים, תוכנות

אשמח לסיוע 

בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לשאלתך, במידה ואתה מחליף מומלץ מאוד לבצע פירמוט והתקנה נקייה של מערכת ההפעלה, מניסיון. אם יש לך חומרים חשובים על הקשיח בכל מקרה מומלץ לגבות אותם בלי קשר לשדרוג. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של החברים, מומלץ לפרמט ולהתקין מחדש. (ה בדרך כלל יזהה את כל הרכיבים גם אם לא תעשה)

בכל מקרה, אם זה רישוי OEM, לפי אתה יכול להחליף 5 רכיבי חומרה, מעבר לזה צריך רשיון נוסף. 

יש מצב שהוא יעבוד לך גם ככה, אבל אם אתה כבר מתעסק עם חוקי......

בהצלחה עם השדרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

וינדוס 10 פחות תלותי בשינויי חומרה.

אתה מתבלבל.

נכון ש - 10 גמיש מבחינת חומרה.

יעני, יעבוד גם על שינוי חומרה משמעותיים,

אבל זה לא אומר כלום לגבי הרישיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתאם לרישיון, יכולה להיות בעיה אחרי החלפת . זה נכון שה-HAL בגרסאות החדשות יותר של ה-NT Kernel (ווינדוס 8 ומעלה) הרבה פחות רגישה טכנית להחלפת מעבד (ערכות פקודות) ולוח אם (ערכת שבבים) אבל הרישיון הוא סוגיה נפרדת כפי שציין נפוליאון.

רישיון Retail (כזה שנקנה בקופסה) לא יעשה בעיות. מקסימום האקטיבציה מתבטלת ומפעילים מחדש בלחיצת כפתור (במקרים נדירים, צריך ליצור קשר עם מיקרוסופט). אבל רישיון OEM (כזה שהגיע עם המחשב ורוב המפתחות הדיגיטליים) עלול  ואפילו סביר שלא יאפשר לבצע אקטיבציה מחדש כך סתם. הסיבה לכך היא שמפתח הרישיון שמקבלים/קונים הוא לא זה שמשמש באמת את מערכת ההפעלה לזיהוי החוקיות, אלא קוד אחר שהוא סכום פונקציית Hash של רכיבי החומרה.

אבל יש לזה פתרון. צריך לקשר את מפתח הרישיון לחשבון שלך לפני החלפת החומרה ואז שוב לאחר החלפתה ולא אמורה להיות בעיה.

הוראות מפורטות, כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...